“در دراز مدت ما فقط نمی دانم هنوز رتبهدهی نشده است. اما ما گمان می برند که می تواند آسیب واقعی است و این چیزی است که می تواند اثرات آن بر بدن انسان برای ماه ها یا حتی سال.”

نخستین مورد گزارش شده از COVID-19 تنها ظهور یک کمی بیش از چهار ماه پیش در چین و استرالیا کارشناسان بیماری های عفونی گفت: این غیر ممکن است به منظور جلب هر بتن گیری در مورد دراز مدت پیامدهای بهداشتی.

Novel coronavirus (yellow) emerges from the surface of cells in a culture grown from a patient in the United States.

رمان coronavirus (زرد) ظهور از روی سطح سلول ها در یک فرهنگ از یک بیمار در ایالات متحده است. اعتبار:AP

پزشکان در سراسر جهان مطالعه این ویروس کشنده نیز مشاهده علائم عصبی از جمله سردرگمی سکته مغزی و تشنج در یک زیر مجموعه کوچک از COVID-19 بيمار.

دیگران اشاره کرده اند که کاهش حس بویایی و چشایی و بیماری های قلبی ناشی از آسیب به سیستم قلبی عروقی در کسانی که جان سالم به در برد.

“این یک بیت از یک ناشناخته از آنجا که ما تا به حال نشده زمان کافی برای نظارت بر نتایج بیمار در طول زمان” دانشگاه NSW ارشد پزشکی virologist استاد لایحه Rawlinson گفت. “این منطقه است که واقعا حدس زده در حال حاضر در بسیاری از راه.”

استاد Rawlinson تاکید کرد شواهد تا کنون امتیاز به اکثریت قریب به اتفاق کسانی که آلوده ترین آنها بودند یا بدون علامت یا با تجربه علائم خفیف به طور کامل دوره نقاهت “کاملا و کاملا” با هیچ شواهدی از آسیب پایدار است.

نگرانی اما کوچکتر گروه از بیماران که به طور جدی بیمار که زده توسط ویروس, توسعه ذات الریه شدید و در موارد شدید تجربه نارسایی ارگان ها.

“ما بسیار نگران در مورد افرادی که پاسخ ایمنی است که اغراق می کند و آن را بهترین برای کشتن ویروس اما آن را نیز خسارت خود ما فیزیولوژی” استاد بوی توضیح داد.

“آنچه که می کند این است که آسیب های خود ما اقدامات لازم برای محافظت از خودمان تا ریه ها در نهایت زخم و کاهش در ظرفیت. که ترکیبی از ویروس و ایمنی بدن ما در پاسخ به آن می تواند به این معنی است که ما باید آسیب است که می رود در ماه و سال و این یک نگرانی واقعی.”

دقیقا چگونه این حملات ویروس قلب و رگ های خونی است یک راز است.

پزشکان در سراسر جهان در حال خوشهچین چه اطلاعات آنها می توانید از دیگر شدید بیماری های تنفسی مانند آنفلوانزا و سارس و MERS. در این ویروس شناخته شده به عنوان زجر تنفسی حاد سندرم راه های هوایی کوچک تبدیل به آسیب دیده توسط التهاب و جایگزین بافت اسکار به عنوان آنها را التیام بخشد.

“ما در حال یادگیری مقدار زیادی در حال حاضر” استاد بوی گفت. “اما نتیجه ساده است که شما آسیب دیده است. آن می تواند شما را تحت تاثیر قرار, قلب, ریه و احتمالا خود سیستم قلبی و عروقی که خون در رگ است که منابع خود را کلید ارگان ها و است که نه فقط خود را از ریه ها بلکه قلب و مغز خود را.”

تروما ناشی از ریه ها به معنی افرادی که جان سالم به در برد این ویروس می تواند در معرض خطر بیشتری از ریه کشنده شکست, استاد, بوی گفت: خطر بشدت افزایش اساسی شرایط بهداشتی مانند ریه یا بیماری های قلبی, فشار خون بالا یا دیابت است.

“زخم و آسیب می تواند نه فقط برای ماه ها بلکه سال به این معنی که افرادی که جان سالم به در معرض خطر مرگ ناشی از بیشتر ریه, توهین,” او گفت:.

در حال بارگذاری

آلن چنگ استاد اپیدمیولوژی و طب پیشگیری در ملبورن آلفرد بیمارستان گفت: وجود دو حوزه عمده ای از نگرانی: اثرات طولانی مدت بر روی ریه ها و پتانسیل برای عضله قلب آسیب برساند.

ریه بهبودی از آسیب های گسترده ای را از دیگر بیماری های ویروسی است که اغلب شگفت انگیزی خوب استاد چنگ گفت: اما او تاکید کرد تحقیقات بیشتری مورد نیاز است برای تعیین اینکه آیا این مورد با COVID-19.

“این نیز شناخته شده است که عفونت آنفلوانزا می تواند باعث حملات قلبی و بیماری های دیگر,” او گفت:. “آیا این اتفاق می افتد با COVID-19 شناخته نشده است.”

استاد چنگ وجود دارد گفت: تا به حال نیز برخی از مشاهدات است که COVID-19 می تواند باعث لخته شدن مشکلات مانند آمبولی ریوی است که هنگامی رخ میدهد که یک لخته خون می شود تسلیم در شريان مسدود کردن جریان خون به بخشی از ریه ها.

“اما از همه از این نیاز به بررسی بیشتر دقت کنید,” او گفت:.

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de