Coronavirus می تواند آمار بی خانمان سخت و است که می تواند آمار همه سخت

به عنوان تعدادی از موارد COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس همچنان به رشد این کشور در لبه. پزشکان و دانشمندان نمی دانند که چه درصدی از جمعیت عمومی مبتلا شده و چه درصدی از آلوده ایجاد علائم است.

دولت و دولت های محلی و فدرال بهداشت عمومی سیستم در حال استقرار استراتژی برای جلوگیری از گسترش ویروس و در نظر گرفتن راه هایی برای کاهش اثرات این بیماری در گروه های آسیب پذیر نظام سلامت و اقتصاد است.

اما در میان تمام برنامه ریزی و رشد حس وحشت تاثیر گسترش COVID-19 در میان افراد بی خانمان است که به طور گسترده ای مورد بحث قرار گرفت. باید آن را به بود از نگرانی های خاص به مقامات محلی.

من یک استاد طب پیشگیری و بهداشت سیاست در دانشکده کک پزشکی در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی است. کالیفرنیای جنوبی در لس آنجلس که یکی از بزرگترین جمعیت بی خانمان در این کشور است. من در مورد چگونه بیماری های عفونی می تواند به تضعیف تلاش های ما برای ارائه انسانی مراقبت برای افراد بی خانمان و کمک به آنها را به خیابان ها و به مسکن پایدار.

من هم عمیقا در مورد نرخ ابتلا به عفونت و مرگ و میر به طور کلی در میان جمعیت های آسیب پذیر.

Biti Arelong یک تجربه بی خانمانی, استوار قبل از شروع تای چی در نزدیکی دریاچه نمک شهرستان کتابخانه عمومی در شهر سالت لیک. AP Photo/ریک Bowme

یک گروه آسیب پذیر حتی زمانی که اقتصاد در حال زمزمه

بیش از نیم میلیون نفر بی خانمان در آمریکا شرایط زندگی خود و سلامت فقیر ممکن است محل آنها را در معرض خطر بالاتری برای ابتلا به این بیماری و مرگ ناشی از آن, اگر چه عنوان این نوشته شده اند وجود دارد هیچ موارد گزارش شده در میان افراد بی خانمان.

نرخ بالای بیماری های عفونی در میان مردم تجربه بی خانمانی است که به سختی جدید. پس کسانی از ما که کار با بی خانمان شده اند نگه داشتن داده ها ما می دانیم که افراد بی خانمان در معرض خطر بالاتری از بیماری سل و هپاتیت و HIV و ذات الریه. این باید به مقامات دولتی و ارائه دهندگان خدمات سلامت موجب نگرانی که coronavirus نیز ممکن است در میان بی خانمان ها.

در حالی که آن را خیلی زود و به صورت خاص مطالعات شرایط بی خانمانی ممکن است با افزایش خطر انتقال coronavirus به افراد بی خانمان و در نهایت گسترش آن به دیگران در جامعه است.

COVID-19 بیماری تنفسی است. مردم آن را دریافت هنگامی که یک فرد آلوده عطسه یا سرفه كردن قطرات در هوا است که می تواند انتقال به دیگران است. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می شود دور ماندن از دیگران که بیمار اجتناب از جمعیت و مناسب دست شستن. این آژانس همچنین نشان می دهد که پس از این ویروس زندگی در سطوح حداقل برای چند ساعت, مردم باید اجتناب از دست زدن به سطوح که دیگران ممکن است لمس کرده اند.

این شیوه اما تقریبا غیر ممکن است برای کسانی که زندگی در خیابان که هیچ راهی برای استحمام یا شستن دست. چند encampments باید توالت های قابل حمل و یا غرق. مردم غذا خوردن و جمع نزدیک به یکدیگر است.

کسانی که در پناهگاه ممکن است کرایه کمی بهتر اگر پناهگاه می کند تمیز کردن مکرر و یا فراهم می کند دسترسی به حمام و آب گرم و دست عفونی است که بسیاری ندارند. حتی در بسیاری از پناهگاه مردم خواب و خوردن و شرکت در فعالیت های گروه را افزایش می دهد که خطر یک فرد در معرض انتقال ویروس به کسانی که در این نزدیکی هست.

علاوه بر این بسیاری از پناهگاه ها فضاهای بزرگ با تختخواب تاشو یا تخت قرار داده شده در نزدیکی. در ماه های زمستان بی خانمان, افراد اغلب حمل و نقل با اتوبوس به زمستان پناهگاه است. هر دو اتوبوس و توده پناهگاه تقریبا طراحی شده برای گسترش قطرات موجود در هوا قرار دادن مهمانان و کسانی که کار می کنند وجود دارد در معرض خطر انتقال است.

کسانی که مشغول به کار در پناهگاه ممکن است محدود آموزش در پیشگیری و یا یک راه برای شناسایی و جداسازی یک فرد نشانه و علائم COVID-19.

بسیاری از افراد بی خانمان که نمی اقامت در پناهگاه ممکن است خواب در قطار یا ایستگاه های اتوبوس سوار مترو یا اتوبوس و یا رفتن به اتاق انتظار یک بیمارستان بخش اورژانس برای شب. این مکان که در آن یک فرد می تواند در معرض آلوده درب و وسایل حمام و صندلی و یا اشیاء دیگر ارائه فرصت ها برای گسترش عفونت به دیگران است.

هنگامی که در معرض بی خانمان مردم ممکن است خطر مرگ و میر با توجه به دیگر شرایط سلامت آنها در حال حاضر ممکن است مانند دیابت و فشار خون بالا و بیماری های قلبی عروقی و افزایش سن. بسیاری از مردم زندگی در خیابان در حال حاضر کاهش یافته سلامت, نرخ بالاتری از بیماری های مزمن و یا سیستم ایمنی بدن که همه عوامل خطر برای توسعه جدی تر جلوه ای از coronavirus عفونت است. کسانی که رنج می برند از بیماری های روانی ممکن است مشکل داشته باشند شناخت و پاسخ به تهدید عفونت است.

مردم بی خانمان کمتر دسترسی به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی است که می تواند در غیر این صورت سفارش تشخیصی تست و در صورت تایید آنها را منزوی از دیگران در هماهنگی با ادارات بهداشت محلی.

بدون دسترسی به, بیماری, افراد بی خانمان ممکن است زندگی در خیابان و تقریبا ناشناخته به سیستم مراقبت های بهداشتی و احتمالا در معرض دیگران به ویروس. افراد بی خانمان و نشان دادن علائم COVID-19 may رفتن به شلوغ اورژانس بیمارستان که حتی قبل از coronavirus است که در آن بسیاری از افراد بی خانمان رفتن به برای خدمات مراقبت های بهداشتی. اما اگر این بیماری همچنان به گسترش این امکانات تبدیل خواهد شد و حتی بیشتر شلوغ و صبر کنید بار را افزایش می دهد به طور بالقوه در معرض بیشتر مردم به یک فرد آلوده که به دنبال مراقبت.

بیش از حد مهم نادیده گرفته می شود

محتاطانه عمل حاوی ویروس است که اهداف این جمعیت را حس می کند با توجه به این خطر است که این جمعیت به شمار برای گسترش ویروس و تاثیر بر سیستم مراقبت های بهداشتی.

چند جوامع در حال شروع به قرار دادن در محل تلاش ها برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus در میان جمعیت بی خانمان. در سیاتل مقامات در حال توزیع بهداشتی کیت و ارائه نکات و چک لیست در پیشگیری به پناهگاه اپراتورهای. بسیاری از این فعالیت های هسته بهداشت عمومی توابع است که هر محلی و سازمان های دولتی کشور باید در انجام به طور معمول به عنوان بخشی از هسته خود نظارت و بهداشت تضمین کردند.

اما اکثر محلات نیست و باید از منابع موجود به صورت جدید و گسترده غربالگری در میان افراد بی خانمان و یا راه هایی برای پیدا کردن و پاسخ دادن به شیوع مگر اینکه بیماران در حال حاضر در اورژانس بیمارستان.

بهداشت عمومی سازمان در تمام سطوح دولت باید نقش اساسی در کاهش اثرات ناشی از کوروناویروس. اگر بهداشت عمومی سازمان از دولت های محلی به CDC ندارد ظرفیت به دلیل کاهش بودجه و یا عدم تعهد محلی حوزه های قضایی نمی خواهد که ابزار لازم برای رسیدن به کسانی که در معرض خطر خواهد بود که لازم است برای جلوگیری از ویروس ها و کاهش اثرات آن بر ما گروه های آسیب پذیر.

همچنین به کمک این Gary Blasi, پل Gregerson میشل Levander و فرید Dibazar.

[بینش در صندوق پستی خود را هر روز. شما می توانید آن را با گفتگو خبرنامه ایمیلی.]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو