Coronavirus: دولت می تواند در صورت سوالات حقوقی بیش از مرگ بیمه خدمات درمانی کارگران در طول PPE کمبود ؟

در سراسر انگلستان به خانواده های داغدیده از متخصصان مراقبت های بهداشتی در حال پرسیدن که چرا عزیزان خود را فرستاده بودند به پزشکی خط مقدم بدون تجهیزات حفاظت شخصی آنها نیاز به محافظت از خود را از COVID-19.

“ما عصبانی هستید. چرا که شما با ارسال یک سرباز در خط مقدم بدون مبارزه با دنده ؟ آن را غیر قابل تصور” گفت: بیوه پرستار گرت رابرتز که در عید پاک یکشنبه.

طنز این است که بسیاری از سربازان را تجربه کرده اند دولت انگلستان را آشکار عدم نگرانی برای حق خود را به زندگی طولانی قبل از امروز کارکنان بهداشتی است. هزینه تجزیه و تحلیل سود همواره به نام بازی. هنگامی که انگلستان جرأت به آن اعزامی جنگ در عراق در سال 2003 حدود 2000 سربازان پس از رسیدن به خط مقدم مواجه با مزمن کمبود تجهیزات از جمله دید در شب عینک زره بدن و وسایل نقلیه زره پوش.

یک سری از inquests و موارد دنبال کرد که در طی آن خانواده ها را به چالش کشیده که شکست دولت برای حفاظت از جان سربازان خود را. فرمانده تانک گروهبان استیو رابرتز فوت کرد زمانی که او همراه با مجموعه خود را از افزایش زره بدن. این کیت می توانست هزینه £167. در آکسفوردشایر معاون پزشکی قانونی اندرو واکر به این نتیجه رسیدند:

برای ارسال سربازان به یک منطقه جنگی بدون مناسب تجهیزات اساسی است که به نظر من نابخشودنی و غیر قابل توجیه و نشان دهنده نقض اعتماد که در آن سربازان باید در دولت است.

وجود تشابه با موقعیت دولت را در سلامت کارگران در حال حاضر. خود پاندمی آنفلوانزا استراتژی متحده به طور خاص “دولت در محل انبارهای ماسک صورت و ماسک برای مراقبت بهداشتی و اجتماعی کارگران”.

یک بیمه خدمات درمانی کارگر انجام یک درایو توسط COVID-19 تست. جاناتان بردی/PA

گزارش های رسانه ای اخیر اما نشان داد که وزارت بهداشت را رد کرده و دولت خود را متخصص مشاوره مشاوره در سال 2017 به ذخایر حفاظت از چشم, استدلال:

هزینه PPE جزء از این بیماری همه گیر ذخایر را افزایش می دهد چهار تا شش برابر با یک احتمال بسیار محدود از هزینه مزایای.

این سوال که تا چه حد دولت مورد نیاز است برای رفتن به حفاظت از زندگی کسانی که خود را در خط مقدم. این قانون در ماده 2 کنوانسیون اروپایی حقوق بشر و مرتبط با قانون مورد که نیاز متحده به اقدامات مناسب برای حفاظت از زندگی کسانی که در صلاحیت این دادگاه ها.

مقامات تعهد به پیشگیری اقدامات عملیاتی برای حفاظت از جان; این شامل زندگی بیمه خدمات درمانی کارگران تا کنون به عنوان آن را تحمیل نمی کند یک “غیر ممکن است و یا نامتناسب بار” در مقامات.

چلیپا و سپس آنچه معقول است. چگونه باید هزینه مراحل گرفتن متعادل در مقابل سطح خطر است ؟ این یک مشکل قدیمی است. نظام حقوقی است که بشود نسبت به اجازه دادن به دولت برای رسیدن به اهداف خود چه برای دفاع و یا بهداشت عمومی بدون اینکه بی جهت مهار ترس از مسئولیت.

یک حاشیه گسترده ای از اختیار است که فراهم شده به کسانی که با مسئولیت برنامه ریزی که تصمیمات آنها را در مورد سیاست. که باعث می شود آنها را یک موضوع برای دولت و نه دادگاه. این تایید شد در حکم دادگاه در سال 2013, اما آن نیز اشاره دارد که در اصل یک تعهد در انگلستان دولت به احترام به حق زندگی در هنگام تصمیم گیری های عملیاتی.

دولت رویکرد باید واقع بینانه و متناسب: اگر کم خطر است, بنابراین بیش از حد است و تعهد. این دادگاه حکم می کند به این معنی است که تصمیم گیری ساخته شده باز نمي شود. آیا دولت بریتانیا ملاقات کرد و تعهد خود را بر روی حقایق.

می تواند خانواده های داغدیده اقدام قانونی?

خو یش’ inquests ممکن است تبدیل به یک انجمن مهم است برای تعیین اینکه آیا دولت به اندازه کافی تامین زندگی کارگران بهداشت و درمان در این بیماری همه گیر. یک پزشکی قانونی می تواند در یک مرگ از COVID-19 در شرایطی که در مرگ غیر منتظره بود و با وجود اتهامات مقصر انسان شکست. خو یش خواهد بود قادر به تماس با شواهد به درک آنچه در مراحل وزارت بهداشت در زمان برای حفاظت از زندگی است. این امر تحمیل تعهد در کسانی که با مسئولیت به توضیح تصمیمات اتخاذ شده به عنوان به تهیه PPE.

خانواده های داغدیده همچنین ممکن است قادر به ادعا در دادگاه های مدنی تحت قانون حقوق بشر 1998 برای نقض یک دوست مناسب برای زندگی – یک گروه اقدام در این تعجب آور نخواهد بود.

دولت است که به وضوح حساس در این مورد. اظهارات ساخته شده در آن جلسات روزانه نشان می دهد defensiveness و از دولت نخواسته خود را در برابر مسئولیت. وزیر بهداشت مت هنکاک نظرات که سلامت کارگران می تواند گرفتار شده اند COVID-19 “برای تمام انواع دلایل مختلف” و این که او “نه آگاه از هر لینک” بین سلامت کارگران و میر و کمبود PPE دعوت خشم از رسانه ها به عنوان دبیر خانه Priti پاتل مراقب باشید که عذرخواهی او بود “با عرض پوزش اگر مردم احساس شده است نقایص” در PPE.

مت هنکاک در بیمه خدمات درمانی مرگ و میر.

وجود دارد تقریبا قطعا یک پرس و جو عمومی پس از همه گیر است که در نگاه که وجود دارد به طور کلی نظام سلامت شکست. این امکان وجود دارد که inquests می تواند انتظار قرار می گیرند و در نهایت توسط یک پرس و جو.

یک نکته مهم وجود دارد ساخته می شود و بالاتر از ترازنامه و تحلیل استراتژی دولت در آماده سازی برای این بیماری همه گیر. عمومی پاسخ به NHS کارگران شده است عمیق. یک پرستار تمایل به کار در خط مقدم این است که درک عمومی شامل شخصی قربانی. اما جامعه به نظر نمی رسد به قبول دلخواه قربانی. باید وجود داشته باشد یک دلیل معنی دار برای کارگران بهداشت و درمان به از دست دادن زندگی خود را.

ما انتظار می رود که یک جنگنده آتش به مرگ به خاطر آنها ارائه نشده با لباس مقاوم در برابر آتش. در راه همان, مرگ یک پرستار, چرا که آنها تا به حال تنها یک pinny دستکش و یک کاغذ ماسک خودسرانه است و تقریبا قطعا غیر قابل قبول است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru