Coronavirus: می تواند خاطرات احساسی از این بحران آینده رفتار ما تاثیر می گذارد?

به عنوان ما انجام آنچه ما می توانیم برای جلوگیری از شیوع کروناویروس ما مجبور به تغییر عادات قدیمی و دنیوی روزانه عمل می کند مانند اجتناب از دست دادن و لمس کردن هر یک از دیگر. مرزهای شده اند اجرا به تلاش برای کنترل یک “دشمن” از آنجا که ما رو به یک “جنگ”. نظامی استعاره شده است اغلب مورد استفاده برای توصیف وضعیت کنونی.

پاسخ به این ویروس شده اند به شدت احساسی متهم و اضطراب و غم و اندوه در حال گردش. عاطفی و پیامدهای را همراهی دیگر اثرات طولانی مدت مانند آنهایی که اقتصادی است. آنها را معطل حتی پس از پایان, اورژانس های پزشکی, outlasting زندگی ویروس و مؤثر بر احساس ما از جامعه است.

احساسات و فرهنگ و جامعه

به عنوان نویسنده فمینیست و پژوهشگر Sara Ahmed توضیح می دهد که در کار خود را بر روی سیاست فرهنگی از احساسات ما پاسخ به شرایط در حال “شکل فرهنگی تاریخ و خاطرات”. یک کودک می تواند احساس ترس زمانی که آنها را ببینید یک خرس برای مثال حتی اگر آنها هرگز قبل از دیده اند چرا که آنها تصویر یک خرس به عنوان حیوان به ترس.

در جوامع ما – ما خانواده های محله سازمان ملل و دیگر محیط های که در آن ما در زندگی با دیگران – ما آموخته اند که چگونه به احساس می کنید در شرایط خاص. از طریق تجارب گذشته (حتی آنهایی که غیر مستقیم) ما را در درک چگونه ما قرار است به واکنش نشان می دهند هنگامی که ما احساس خطر می کنند به عنوان مثال. ما همچنان به اعمال آنچه به ما آموخته اند که در موقعیت های جدید.

که از جدید ما آموخته رفتارهای معطل خواهد شد پس از بحران را تصویب کرده است ؟ سازمان حفاظت محیط زیست

مطالعات قوم نگاری در یونان و جنوب ایتالیا نشان داده است که بحران های گذشته به یاد دارد زمانی که افراد جدید را تجربه بحران. در تریکالا (در منطقه تسالی یونان) بحران مالی 2008 و برانگیخته خاطرات و احساسات از قحطی بزرگ از 1941-1943. مردم ترس از بازگشت از فقر و محرومیت و بسیار به سرعت شروع کردن در مواد غذایی است.

در جنوب ایتالیا همان بحران مالی به ارمغان آورد خاطرات از 1950s که بسیاری از مردم آواره شدند بلایای طبیعی و با توجه به کمی حمایت دولت. این خاطرات دردناک بودند به ندرت صحبت در مورد در زندگی عمومی تا سال 2008 سقوط. اما زمانی که مردم به طور ناگهانی مجبور به فروشگاه دست دوم لباس بازارها و دوباره در مواجهه با مشکلات آنها به طور ناگهانی شروع به صحبت در مورد 1950s دوباره.

این انسان شناس انجام تحقیقات نشان داده است که مصاحبه شوندگان ساخته شده ارتباط عاطفی بین هر دو حوادث. آنها احساس خجالت و شرمندگی است که در هر دو مورد از آنها در حال درمان به عنوان “شهروندان درجه دوم” ظاهرا فراموش شده توسط دولت است.

در تحقیق زیر بلایای طبیعی در نیوزیلند و استرالیا مصاحبه شوندگان گزارش داشتن خاطرات احساسی از HIV/AIDS بحران در کشور خود. یکی به طور خاص در سمت چپ بود با احساسات تضاد در تظاهرات همبستگی در جامعه خود پس از فاجعه طبیعی به یاد تجارب خود را از انزوا و تنهایی در طول اپیدمی HIV/AIDS.

پس از تاج

COVID-19 در حال حاضر بدستآمده خاطرات شیوع سارس در هنگ کنگ آوردن احساس ترس و غم و اندوه. کسانی که با تجربه از HIV/ایدز صحبت در مورد COVID-19 همه گیر فراخوانی احساسات “حل نشده و اندوه و خشم”.

و در حال حاضر احساسات مربوط به کروناویروس در حال محاط در فرهنگی ما تاریخ و خاطرات. این احساسات می تواند به نوبه خود می تواند انتظار می رود به نفوذ ما در آینده واکنش به تهدید درک شده است.

بسیاری از کشورهای موثر بسته مرزهای خود را در طول این بحران و این نگرانی وجود دارد که مردم آسیا در حال تبدیل شدن به هدف از COVID-19-مربوط به نژادپرستی تنها به دلیل این بیماری پدید آمده از چین است. ما چگونه واکنش نشان می دهند هنگامی که مرزها در حال بازگشایی و بین المللی ما, سبک زندگی, شروع دوباره? آیا ما شاهد طولانی خشم نسبت به درک غیر خودی? چه اتفاقی می افتد زمانی که ما با یکی دیگر از بحران ؟ ارتباط عاطفی بین حوادث ساخته می شوند در غیر منتظره و غیر قابل پیش بینی و راه های بیان شده در بسیاری از اشکال مختلف.

احساسات از این بحران کنونی می تواند غذا را به راه ما واکنش نشان می دهند به موقعیت های آینده و اندکی حتی زمانی که ما فکر می کنم ما بهبود یافته اند. احساسات ما در حال تجربه در حال حاضر است که خود را متصل به تجارب گذشته و خاطرات ممکن است تبدیل به بخشی از “عاطفی واژگان” که از طریق آن ما را در درک و تجربه تهدید و یا موقعیت های خطرناک.

در آینده ما ممکن است رانده شده توسط یک شبیه ترس, برای مثال, و شروع به انباشت مواد غذایی و یا کاغذ توالت در اولین نشانه از یک بیماری جدید در حال کشف حتی اگر این وضعیت نمی کند حکم اقدام است.

این که آیا و چگونه به شدت از این رخ خواهد داد تا حد زیادی متفاوت است بین جوامع مختلف متفاوت است. اقلیت ها و مردم با مشکلات بهداشتی ممکن است واکنش نشان می دهند متفاوت به دیگران برای مثال به دلیل تجارب مختلف آنها در حال حاضر.

ما را دیده اند در گذشته چگونه احساسات منفی می تواند معطل و ظهور مجدد آن مهم است که ما را کشت و پرورش counter-احساسات. این بحران در حال حاضر در پرتاب تروریستی و ایده های در مورد چگونه ما می تواند استفاده از آن برای ایجاد تغییرات مثبت. این می تواند یک جایگزین روایت برای جوامع ما جایگزین خاطرات و منبع قدرت به صورت بحران های آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de