Coronavirus تماس با ردیابی به شمار تهدید جدی به حریم خصوصی ما

همه ما تعجب که چگونه COVID-19 به پایان خواهد رسید. ما نمی خواهد به احتمال زیاد به حالت عادی بازگشت بدون گسترده توزیع واکسن که یک نیروبخش گزاره. آن نیز در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای روشن است که ما باید برای پیدا کردن یک راه برای ردیابی انتقال و شاید حتی اجرای فردی قرنطينه در موقت.

من می خواهم بگویم که من یک اپیدمیولوژی نه من و بهداشت عمومی رسمی. به عنوان یک عضو هیات علمی در این مرکز به صورت دیجیتال علوم انسانی در دانشگاه براک نقش خود را به برقراری ارتباط اجتماعی و فرهنگی پیامدهای رسانه های دیجیتال از جمله پتانسیل های حفظ حریم خصوصی و امنیت خطرات ناشی از نرم افزار استفاده می شود برای محدود کردن اثرات COVID-19.

در هفته های آینده و ماه من انتظار دارم که ما می شنوید زیادی در مورد “تماس با ردیابی.” تماس با ردیابی شامل مصاحبه با بیماران به جمع آوری اطلاعات در همه مردم آنها را به حال پایدار تماس با و تمام مکان هایی که آنها می شده اند. آن را دشوار و مستعد خطا به دلیل آن است که وابسته به حافظه و انجام مصاحبه و کار پلیسی.

تماس با دیجیتال ردیابی استفاده خواهد شد و مردم را از دستگاه های تلفن همراه برای ردیابی حرکات خود را و است که آنها را در تماس با آمد.

به دلیل مقیاس تماس با ردیابی مورد نیاز برای COVID-19 با استفاده از تلفن های همراه برای شناسایی و ثبت نزدیکی به نظر می رسد یک راه حل ایده آل. دولت کانادا در حال بررسی, تماس, ردیابی و نخست وزیر جاستین ترودو با بیان این که “همه گزینه ها روی میز هستند.”

آزادی های مدنی در بحران

قبل از دولت کانادا تصمیم گیری کند که تجاوز در آزادی های مدنی از طریق گسترده نظارت دیجیتال ما نیاز به فکر می کنم در مورد امتیازات ما را در طول زمان بحران. بحران به مدت طولانی استفاده شده است به عنوان یک فرصت توسط دولت ها و شرکت های بزرگ به تجاوز در آزادی های مدنی به نام امنیت عمومی.

ما تنها نیاز به فکر می کنم از نفس بیش از حد قانونی در پی 9/11 حملات تروریستی است. در ایالات متحده این قدرت فوق العاده ای اعطا شده توسط قانون پاتریوت شد نشان داد توسط ادوارد اسنودن زمانی که او فاش NSA و CIA نظارت است. کسانی که افشاگریهای تکان داد این کشور به هسته. در کانادا, اتوبوس لایحه C-36 تصویب شد که شامل قانون ضد تروریسم.

طی post-9/11 دوره کانادایی آموخته زیادی در مورد ردیابی گوشی. در سال 2017 دولت کانادا معرفی لایحه C-59 که اصلاح زودتر قانون ضد تروریسم و اذعان گذشته مقننه نفس بیش از حد.

تماس با ردیابی با استفاده از فن آوری دیجیتال نشان دهنده یک فرصت برای نبرد COVID-19 و بازگشایی اقتصاد اما کاربرد آن ایجاد خواهد شد بی سابقه نظارت زیرساخت فراتر از هر چیزی ما قبل از دیده می شود.

وجود دارد این است که یک برنامه برای که

در روزهای اخیر دولت فدرال نشان می دهد که استان خواهد بود مسئول برای مدیریت برنامه های خود را برای بازگشایی اقتصاد خود را که خواهد شد در نتیجه یک درهم آمیخته از تماس با ردیابی برنامه های کاربردی در سراسر کشور است. هستند خطرات وجود دارد که چنین شبکه ای از سیاست ها و قوانین و مجموعه تکنیک های گل آلود داده ها در مورد COVID-19 سراسر کشور.

در مقابل بسیاری از کشورها تبدیل شده به سراسر کشور موظف تلفن همراه برنامه های کاربردی به طور خودکار تماس ردیابی. کره جنوبی و سنگاپور و آلمان و چین باید همه اجرا خود را ابزار دیجیتال برای کمک به مقامات بهداشت عمومی و ردیابی گسترش COVID-19.

وجود دارد چندین مدل که کانادایی ها می توانید در مورد فکر می کنم با توجه به تماس برنامه ردیابی. چین در برخورد با این مشکل و انتخاب برخی به جای روش فوق العاده ای. شهروندان اجازه داده شد به سفر بین پست های بازرسی بر اساس یک برنامه تعبیه شده در سیستم پرداخت آنلاین مانند Alibaba است Alipay یا Tencent به WeChat. بدون سبز QR کد شهروندان اجازه نداشتند به سفر و می تواند در صورت بازداشت برای نقض.

در حال حاضر کانادا COVID-19 نرم افزار — همکاری بین خصوصی بهداشت و درمان-مراقبت از نرم افزار شرکت رشد سلامت و بهداشت کشور کانادا — اجازه می دهد تا شما را به داوطلب داده های مکان خود را و خود گزارش علائم. این داوطلب رویکرد رهبری سنگاپور TraceTogether برنامه که می رود یک گام بیشتر با دسترسی به رادیو بلوتوث در گوشی های هوشمند برای تشخیص نزدیکی.

محدودیت های TraceTogether برنامه شامل مشکل در حال اجرا برنامه در 24 ساعت شبانه روز که باعث آلوده شدن عمر باتری و در نتیجه کمتر قابل اعتماد داده است.

آلبرتا استانی دولت به تازگی منتشر ABTraceTogether برنامه; مشخص نیست که چگونه موثر این سیستم را در استان است.

آلبرتا دولت راه اندازی کرده است یک تماس با ردیابی نرم افزار.

به دلیل استفاده از دیجیتال تماس با ردیابی شد به معنای صحیح برای خطاهای انسانی مصاحبه ها و حافظه همکاری بین گوگل و اپل کشیده است مقدار زیادی از توجه. در این مورد تلفن های ما در نهایت تشخیص نزدیکی و مدت استفاده از یک سطح پایین سیستم عامل فرایند است که اجازه می دهد 24/7 برای ردیابی.

امنیت و حریم خصوصی مفاهیم عمیق می باشد.

صرف نظر از خوش بینی از اخبار فناوری ناظران این سیستم ها بیش از حد پیچیده و فاقد شفافیت لازم برای قانون گذاران به اندازه کافی مطلع تصمیم گیری در اجرای آنها.

هیچ دلیلی وجود ندارد که عموم مردم باید با اعتماد به این شرکت ها به کسب درآمد از این سیستم و حفظ این نظارت زیرساخت های پس از بحران گذشته است. در حالی که نیاز به تماس با دیجیتال ردیابی روشن کانادایی ها باید مراحل برای محافظت از اطلاعات شخصی خود را.

غیر فنی توصیه های

این مهم خواهد بود برای کانادایی ها به بحث در مورد این سیستم قبل از برنامه ها در جای خود قرار داده و قوانین در حال تصویب است که ممکن است نقض منشور کانادایی حقوق و آزادی ها به ویژه با توجه به امنیت فرد است. با هر نوع شانس گفتگو برگزار شده توسط کانادایی ها با استانی رهبران و فدرال همتایان زیر را شامل شود:

  • یک غروب بند به تعریف زمانی که نظارت به پایان می رسد.
  • زنجیره ای از بازداشت توافق برای اطلاعات بین دولت و صنعت و محققان که شامل یک فرآیند برای حذف داده ها.
  • یک برنامه برای محافظت از اطلاعات حاکمیت است که تضمین می کند که داده ها را منوط به کانادا قوانین و ساختار حکومت.
  • یک استفاده عمومی از نظارت قضایی, دولت, صنعت, صنعت و محققان برای اطمینان از قوانین ما را انتخاب کنید به عنوان کانادایی به دنبال دارد.
  • تعهد به مسئولیت پذیری شرکت ها اگر اطلاعات ما در حال سوء استفاده به سرقت رفته و یا به فروش می رسد.

تماس با دیجیتال ردیابی خواهد شد و به احتمال زیاد تبدیل به مرکزی برای دولت رویکرد به خفقان تجدید حیات ویروس و بازگشایی اقتصاد است.

پیچیدگی این سیستم در معرض خطر است برای عموم مردم که ممکن است به توافق برسند به چیزی است که به خوبی درک نشده است. این مهم است که به اطلاع رسانی در مورد این خطرات قبل از دولت را قدرت فوق العاده ای و تجاوز بر ما آزادی های مدنی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de