دست پاچه خریداران در حال بارگذاری بر روی ملزومات روزانه – از برنج به, توالت, مقالات – تعداد COVID-19 بيمار در بنگلادش افزایش به 20 روز جمعه با تایید مرگ و میر.

قیمت برنج نیز افزایش یافته تا به Tk 12 در سه روز. انواع Miniket برنج بود که در قیمت Tk 54 کیلوگرم در روز چهارشنبه بود که به فروش می رسد در Tk 66 یک کیلوگرم در پایتخت.

bdnews24.com پیدا کرده است تفاوت تا Tk 400 بین عمده فروشی و خرده فروشی قیمت شارژ برای یک کیسه 50 کیلوگرم برنج.

‘Shariful’ یک تاجر برنج در Mirpur را Pirerbagh گفت: او فروش Sajeeb را Miniket برنج در Tk 3,000 هر گونی. قیمت Tk 2,700 چهار روز پیش و Tk 2,400 هفته گذشته است.

او ادعا کرد که او نمی تواند خرید برنج از بازار عمده فروشی در دو روز گذشته با توجه به فشار بیش از حد از خریداران.

“عمده فروشان در حال فروش به طور مستقیم به مصرف کنندگان در قیمت های بالا. آنها [فروشان] لازم نیست که زمان برای ما در حال حاضر,” او گفت:.

“مشتریان حتی چانه زنی. آنها با پرداخت پول به هر قیمت عمده فروشان می پرسید گفت:” سلطان احمد یکی دیگر از تاجر برنج در این منطقه است.

‘ابراهیم’ اجرا می شود که یک supershop گفت: آنها در مواجه با عرضه بحران زیرا آنها معمولا بورس کالا برای یک هفته اما خریداران خرید سهام در یک روز.

قیمت کالاهای دیگر نیز افزایش یافته است. تخم مرغ فروخته شده در Tk 112 در هر ده تا از Tk 92 یک هفته پیش. عدس افزایش قیمت به Tk 110 از Tk 102.

یک مشتری در Kazipara گفت که او به خانه رفت و بدون خرید پیاز به عنوان فروشنده پرسید Tk 70 کیلوگرم است. هنگامی که او بازگشت و پس از 10 دقیقه افزایش قیمت به Tk 80 کیلوگرم مشتری گفت. قیمت کاهش یافته و به زیر Tk 45 هفته گذشته بعد از هند لغو ممنوعیت صادرات.

“اگر به خوبی به انجام, اعضای, جامعه, حفظ, انباشت مواد غذایی, قیمت ها خواهد شد از فقیر برسد خیلی زود گفت:” Ashraful اسلام معلم از یک کالج در این منطقه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de