چند هفته گذشته به ارمغان آورده اند که قبلا غیر قابل تصور تغییر در زندگی مردم در سراسر ایالات متحده است. آمریکایی ها در همه جا در حال بیدار شدن از خواب به یک واقعیت جدید است که در آن آنها نمی تواند رفتن به محل کار یا تحصیل در خارج از خانه و آنها را به ماندن شش فوت دور از دیگران است. بیش از 80 درصد از آمریکایی ها تحت چنین stay-at-home سفارشات.

مردم نیز با دیدن نمودار در اخبار نشان دادن سرعت در حال افزایش مورد می شمارد. این است که به احتمال زیاد به ادامه رخ می دهد. ایالات متحده پیشی ایتالیا و چین دارای بیشترین موارد تایید شده از هر کشور است.

آمریکایی ها ممکن است شروع به تعجب می کنم اگر این اجتماعی فاصله اقدامات در حال کار اگر مورد شماره نوردی. مشکل این است که تعداد موارد گزارش شده است همان است که تعدادی از افرادی که آلوده می شوند. در آن طول می کشد زمان برای مردم به منظور توسعه علائم به دنبال درمان و تست شده و نتایج به آمده به عقب. بنابراین اثرات اجتماعی فاصله ممکن است آشکار از اعداد در حالی که برای. به عنوان یک اپیدمیولوژی در دانشگاه میشیگان من می توانم به شما اطمینان دهم که در خانه ماندن است و یکی از موثر ترین راه را به سرعت گسترش COVID-19.

یک دلیل کلیدی برای تاخیر بین مردم به شدت محدود کردن حرکات خود و کاهش تعداد موارد جدید است که COVID-19 می توانید یک دوره کمون طولانی زمان بین آلوده شدن و تبدیل شدن به بیمار. متوسط دوره کمون حدود 5 روز اما می توان آن را به عنوان طولانی به عنوان 14 روز یا بیشتر. این به این معنی است که یک فرد آلوده قبل از اقامت در خانه سفارش دریافت ممکن است تشخیص داده می شود تا روز بعد.

تست برای COVID-19

تست یکی دیگر از عوامل در تاخیر بین شروع اجتماعی فاصله و دیدن نتایج. بسیاری از آمریکایی ها حتی نمی دانند که اگر آنها آلوده شده است با کروناویروس جدید – SARS-CoV-2. هر چند ایالات متحده آمریکا است که در نهایت ramping تا تولید کیت های آزمایش در فدرال و ایالتی و آزمایشگاه های خصوصی وجود دارد معیارهای دقیق که می توانید تست شده است. تست عمدتا محدود به مردم با علائم و خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران و اولین پاسخ دهندگان و افراد مسن. اما دانشمندان دریافته اند بدون علامت و presymptomatic انتقال COVID-19.

یک پرستار آماده COVID-19 تست کیت در Richardson, Texas. AP Photo/تونی Gutierrez

بدون علامت گسترش است و احتمالا کمک به رشد انفجاری از COVID-19 در ایالات متحده است. به طور کلی به عنوان محدودیت در تست سهولت مورد شمارش در حال رفتن به افزایش است چرا که بیشتر مردم از جمله کسانی که با خفیف یا بدون بیماری خواهد بود قادر به گرفتن تست شده است.

در نهایت این مهم است به یاد داشته باشید که زمان COVID-19 آزمون را 24 تا 72 ساعت برای تولید یک نتیجه. حتی در چین که در آن تست به طور گسترده ای در دسترس, زمان متوسط از شروع علائم به تشخیص COVID-19 پنج روز. در آن طول می کشد یک تا سه روز برای دریافت نتایج آزمون به دلیل آزمایش کشف اینکه آیا ویروس مواد ژنتیکی است که در حال حاضر در داخل بدن بیمار. این نیاز به تکرار این ویروس ژنوم با استفاده از آزمایشگاه تخصصی تجهیزات. دانشمندان در حال توسعه و آزمایش است که به دنبال نشانه های ثبتشده از بیمار پاسخ سیستم ایمنی بدن به ویروس و این آزمایش خون باید ارائه نتایج سریعتر.

باور می تواند کمک به آن را به طوری

متاسفانه مردم را برای چند هفته آینده ببینید افزایش مورد شمارش حتی به عنوان آنها ممکن است با دقت مطابق با بخشنامه دولت برای جلوگیری از تماس با افراد دیگر. زمان تاخیر در گزارش موارد می تواند مردم احساس می کنند که اقدامات آنها در حال گرفتن – اقامت در خانه و محدود کردن فرد در تعاملات اجتماعی – کار نمی کند.

هنگامی که مردم فکر می کنم که آنچه انجام می دهند با این نسخهها کار آنها بیشتر احتمال دارد به آن را انجام دهد یک مفهوم شناخته شده به عنوان خودکارآمدی. آن را تبدیل به مهم پیش بینی کننده رفتار انسان. برای مثال افرادی که انتظار می رود قادر به ترک سیگار هستند بیشتر احتمال دارد به ترک. به عنوان خودکارآمدی کاهش می یابد, مردم می تواند تبدیل به انگیزه کمتر و استراحت پایبندی خود را به اقامت در خانه سفارشات.

تجربه قبلی از بیماری های همه گیر در قرن 21 نشان می دهد که مردم رفتار و تغییر نگرش در طی شیوع بیماری است. به عنوان 2009 H1N1 آنفلوآنزای مرغی پیشرفت مردم کمتر به احتمال زیاد به می خواهید یک واکسن و برای خودشان در خطر است. محققان که به صورت ماهانه انجام مصاحبه با هنگ کنگ از ساکنان این دوره از سارس شیوع یافت که درک مردم از اثربخشی در خانه ماندن و اجتناب از رفتن به محل کار به عنوان کاهش شیوع عینک.

اگر آمریکایی ها دیدن را افزایش می دهد در مورد شمارش و بر این باورند که اقدامات خود هستند و اثر آنها ممکن است کمتر تمایل به دنبال از طریق و اجتماعی فاصله. این می تواند منجر به افزایش تماس با ما در میان مردم است که می تواند آن را مشکل تر به ارمغان می آورد همه گیر تحت کنترل است. امیدوارم گسترده تست و سریع تر نتایج آزمون منجر به یک درک دقیق از چه کسی است و نه آلوده به این بیماری نیست و بر خلاف آنچه در کره جنوبی انجام شده تا کنون. در این میان آمریکایی ها باید افزایش COVID-19 موارد به این معنی است که خود را قربانی نیست ارزش پایدار.

[دریافت حقایق در مورد کوروناویروس و آخرین تحقیقات. ثبت نام برای گفتگو در خبرنامه.]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو