کانادا در پاسخ به محدود کردن دسترسی به کشور توسط افراد غیر شهروند اتحادش را تغییر سرعت در حال از آنجا شروع COVID-19 همه گیر اوج با نخست وزیر جاستین ترودو در نهایت اعلام کرد یک بسته از کانادا-مرز ایالات متحده به “غیر ضروری سفر” در حالی که هنوز هم اجازه می دهد مواد غذایی, کالا و تجهیزات پزشکی به صلیب.

موثر بسته شدن مرز می آید دو روز پس از ترودو اعلام کرد کانادا را محدود ورود به هر کسی اما آمریکایی ها. در حال حاضر آنها بیش از حد را شامل می شوند.

اگر چه کانادا شد, در بسیاری از, در اواخر, در میان ملت ها در بستن مرزهای خود به غیر از شهروندان آن را هنوز هم تعجب آور حرکت.

روز قبل از مرز بسته شد غیر ضروری سفر وزیر بهداشت Patty Hajdu وجود دارد گفت: هیچ شواهد نشان می دهد محدودیت های مسافرتی موثر بودند و کانادا است که نمی خواهد آنها را اجرا. ترودو با تاکید بر اهمیت تمرکز کانادا تلاش بر پشتیبانی علمی روش های کاهش این بیماری را گسترش.

در یک ماده از روز که موضع مرزهای باز و شواهد علمی معطوف شده است. این خرس که تکرار کانادا تنها نیست. به عنوان کانون بیماری همه گیر کوروناویروس جهش از چین به اروپا و بسیاری از کشورها قرار داده اند تا محدودیت های مسافرتی. این محدودیت فرض کنیم که ویروس ها را می توان موجود در بنادر از ورود.

این درست است و آن نادرست به خصوص پس از ویروس است که در حال حاضر در حال حاضر در جداسازی کشور است.

محدودیت های مسافرتی و مرز تعطیلی

سازمان بهداشت جهانی توصیه می کند سازمان ملل در برابر تنظیم محدودیت های مسافرتی و یا بسته شدن مرزها به عنوان روش مبارزه با شیوع کروناویروس. محدود کردن جنبش بین دو کشور که در حال حاضر تشخیص موارد بی اثر است در جبران شیوع ویروس.

به طور کلی شواهد نشان می دهد که محدود کردن جنبش مردم و کالا در طول بهداشت عمومی اورژانس بی اثر است در اکثر مواقع و ممکن است منحرف کردن منابع از دیگر مداخلات.” – سازمان بهداشت جهانی

برای سازمان ملل در حال حاضر در سیاست بیگانه از پوپولیسم این ویروس است که به عنوان یک مشکل مهاجرت. برخی از ما کار علمی بررسی چگونگی سازمان ملل ایجاد در گروه اول ایجاد خطرناک دورافتاده.

دولت مجبور شده است دست زدن به مرز تعطیلی و محدودیت های مسافرتی در راه های مختلف اما ما می توانید ببینید نابرابری در راه است که احزاب سیاسی و سیاستمداران کار برای متقاعد کردن رای دهندگان که آنها مشروع مقامات و کنترل.


ادامه مطلب: Coronavirus هفتگی: تجزیه و تحلیل متخصص از مکالمه با شبکه جهانی


در عین حال در کشورهای توسعه یافته با جناح های سیاسی مشکوک نسبت به مهاجران بسته شدن مرزها و حتی محدود کردن سفر اتباع ممکن است جذاب است. برای کشورهایی که بهداشت عمومی زیرساخت تبدیل به ناکافی ساختارهای اجتماعی تبدیل شده و جایگزین هستند بشدت فاقد بسته شدن مرزهای نوبت توجه بیرون.

هنگامی که وجود دارد بخش در کشور فشار برای بستن مرزها ممکن است بیش از حد بزرگ برای حتی بیشتر در سطح جهانی فکر رهبران. ترودو تردید اولیه به منع اتباع خارجی’ سفر به کانادا ممکن است درک به عنوان یک آرزو برای جلوگیری از سیاست های ما از نزولی به انزوا. در عین حال هر چند در کانادا در میان گذشته برای محدود کردن گذرگاه های مرزی ما انجام داده اند.

که و دیگران اشاره کرده اند که محدودیت های مسافرتی نه تنها منحرف کردن منابع از مهار تلاش آنها انسان واقعی هزینه های خود را.

رئیس بهداشت عمومی افسر کانادا دکتر ترزا Tam دیده می شود در تلویزیون در پس زمینه به عنوان او می دهد یک کنفرانس خبری به عنوان مسافران بین المللی وارد فرودگاه بین المللی ونکوور در تاریخ 16 مارس سال 2020 است. کانادا پرس/جاناتان هیوارد

به عنوان مثال جهان را 10th بزرگترین اقتصاد تگزاس می توانید انتظار سفر و اقتصادی وقفه ناشی از محدودیت ها در تجارت بین ایالات متحده و مکزیک است. تقریبا یک میلیون شغل در تگزاس وابسته به تجارت مرزی با مکزیک. این اختلالات اقتصادی را ارائه مکزیکی و تگزاسی فقیر بیشتر از جان گذشته و مریض تر — همه از آن تضعیف تلاش ها برای محدود کردن گسترش COVID-19.

محدودیت های مسافرتی و ناسیونالیسم

بسته شدن مرزها است که به وضوح و به طور کامل در مورد علم; بلکه ممنوعیت سفر هستند اظهارات ناسیونالیستی و isolationist قدرت.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را ملی آدرس در مارس 11 را نشان می دهد که چگونه کشورهای دیگر باعث شده بود تهدید “خارجی virus.” در این آدرس که او برقرار ممنوعیت همه مسافران از اروپا به ایالات متحده به جز بازگشت آمریکایی ها. درخواستی این نوع محدودیت — این “مسلمان ممنوعیت سفر,” پایان وضعیت حفاظت موقت برای برخی از ملیت — شده است یک جزء کلیدی از مغلوب ساختن پیشی جستن بزرگتر isolationist دستور کار است.

قرن 21 ممکن است قرن از مهاجر. بحران اقتصادی جهانی نوسانات تغییر آب و هوا ناآرامی های مدنی سازمان یافته جرم و جنایت و نزاع بین المللی توطئه برای قرار دادن یک رکورد تعداد زیادی از مردم در جاده ها است. جنبش توده ای در سراسر مرزهای این بدان معنی است که نسبتا ممتاز بومی شهروندان جهانی شمالی در حال حاضر زندگی می کنند در کنار تعداد زیادی از مهاجران و آنها به نظر نمی رسد برای همیشه آن را دوست دارم.

پوپولیسم در داخل همه گیر

ما تا به حال دیده می شود افزایش نرخ جرایم ناشی از نفرت و ضد مهاجر احساسات قبل از هر کسی که تا به حال شنیده COVID-19. در شهر نیویورک به عنوان مثال رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو ابراز “انزجار” در پاسخ به راش نژادپرستانه رفتار مؤثر بر کسب و کار چینی.. پس از همه گیر شد و اعلام کرد ما بدترین نژادپرستانه غرایز به نظر می رسد در آینده به جلو.

حفاظت از مردم آسیب پذیر بوده است و باقی خواهد ماند سازگار با کانادا اصول عزت و گنجاندن در سراسر خطوط از تولد عیسی مسیح racialization و قومیت. کانادا در حال حاضر نقل مکان کرد و دور از آن حل و فصل و به قدم اهسته با بقیه جهان است. به جای متحد ملی در سراسر خطوط برای مقابله با یک تهدید مشترک ما در حال بستن از جهان در پاسخ به تهدید به راحتی بیشتر بازیگران به عنوان خارجی و خارجی است.

کبک بهداشت و درمان کارگران اختصاص داده شده توسط شهر مونترآل دست اطلاعات جزوه در COVID-19 روش برای ورود مسافران از خارج از کشور در فرودگاه بین المللی Trudeau در تاریخ 16 مارس سال 2020 است. کانادا پرس/رایان Remiorz

COVID-19 پزشکی چالش ،

آن نیز اجتماعی و سیاسی رویداد که علت مسیر و طولانی مدت انشعابات می گویند بیشتر در مورد ما از موسسات مورد این بیماری است. کانادا خواهد یادگیری درس مهم در تحول سیستم مراقبت های بهداشتی گنجاندن اجتماعی ساختارهای ملی و انعطاف پذیری است. پس از همه گیر کانادا نیاز به آشتی فراگیر تصویر ما مشغول به کار برای ساخت با واقعیت ما بسته مرزها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو