Coronavirus: BMJ مطالعه نشان می دهد 78 درصد را نشان نمی دهد علائم – در اینجا آنچه که می تواند به معنای

این COVID-19 pandemic همچنان به گسترش با 1.4 میلیون نفر و تقریبا 75,000 مرگ و میر گزارش شده در سراسر جهان به عنوان از آوریل 7. به کم کردن سرعت گسترش و کاهش مرگ و میر, دولت ها در سراسر جهان باید در محل قرار داده اجتماعی فاصله گرفته است. هنگامی که چنین اقداماتی در حال برداشته “مسطح منحنی اپیدمی” است که انتظار می رود برای شروع به افزایش دوباره در غیاب یک واکسن.

که بیشتر تست می گیرد در داخل بیمارستان ها در انگلستان و بسیاری از کشورهای دیگر این موارد تایید شده تا کنون تا حد زیادی جذب افرادی که علائم نشان می دهد. اما به دقت پیش بینی عواقب ناشی از لغو محدودیت های ما نیاز به درک چگونه بسیاری از مردم با COVID-19 نشان نمی دهد علائم و تا چه حد آنها مسری است.

یک مطالعه اخیر منتشر شده در مجله پزشکی بریتانیا نشان می دهد که 78 درصد از مردم با COVID-19 هیچ نشانه ای ندارند.

این یافته ها با تحقیقات از یک روستای ایتالیایی در کانون شیوع نشان می دهد که 50%-75 درصد بدون علامت است اما نشان “توانمند منبع” از سرایت. اخیر ایسلندی مطالعه همچنین نشان داد که حدود 50 درصد از کسانی که تست مثبت به COVID-19 در یک آزمایش در مقیاس بزرگ ورزش بدون علامت بودند.

در ضمن کسی که گزارش نشان داد که “80 درصد از عفونت های خفیف یا بدون علامت از 15 درصد عفونت های شدید و 5% مهم عفونت”. هر چند ما نمی دانیم که چه تعداد است که 80 درصد کاملا بدون علامت و یا دقیقا چه مواردی بودند شمارش دوباره آن نقاط به اکثریت زیادی از موارد که در حال رفتن به بیمارستان و در حال آزمایش است.

جدید BMJ مطالعه است و به ظاهر مختلف به نتايج حاصل از مطالعات قبلی در این بیماری همه گیر است که نشان می دهد که کاملا بدون علامت نسبت COVID-19 کوچک است: 17.9% در الماس شاهزاده کشتی کروز و 33.3 درصد در افرادی که تخلیه شدند از ووهان.


ادامه مطلب: Coronavirus: هیچ یک مدل کامل از این بیماری


مقاله جدید بر اساس داده های گردآوری شده که مقامات چینی شروع به انتشار روزانه از مارس 1 در شماره جدید کروناویروس موارد در کشور هستند که بدون علامت. این گزارش که “در مجموع 130 166 عفونت های جدید (78%) شناسایی شده در 24 ساعت به ظهر چهار شنبه, آوریل 1 بدون علامت بودند”. آنها می گویند که 36 علامتی موارد “درگیر ورود از خارج از کشور” به نقل از ملی چین کمیسیون بهداشت.

جدید BMJ داده است بسیار مهم است به عنوان اکثریت از اطلاعات جدید و یافته های منتشر شده روزانه در سراسر جهان است که از به طور بالقوه کوچکی از مردم نشان داده اند که علائم به دنبال بیمارستان کمک عهده یک تست و آزمایش مثبت است. این با قبلی شیوع مانند سارس که در آن بسیاری از عفونت بودند علامتی و می توان پیش بینی کرد.

در نهایت گسترده تست آنتی بادی است که هنوز قریب الوقوع قادر خواهد بود به ما بگویید که چگونه بسیاری از مردم در حال حاضر به حال COVID-19. این را بهتر تقریبی از تعداد کل عفونت. این مهم خواهد بود در تصمیم گیری در بلند کردن اجسام اجتماعی فاصله گرفته است.

به عنوان مثال اگر آنتی بادی آزمایش نشان می دهد که بخش بزرگی از جمعیت است و تا به حال COVID-19 در حال حاضر وجود دارد یک کوچکتر شانس بدون علامت و موارد تشخیص داده نشده گسترش عفونت پس از اعمال محدودیت ها برداشته. اما اگر تنها بخش بسیار کوچکی از جمعیت است و تا به حال عفونت و سپس بلند کردن اجسام اجتماعی فاصله اقدامات ممکن است به تاخیر می افتد و تا زمانی که واکسیناسیون استراتژی های آماده اجرا شده است.

افزایش سرعت مدل

مدلسازی ریاضی اجازه می دهد تا ما را به توسعه یک چارچوب است که در آن به تقلید از واقعیت با استفاده از فرمولی عبارات و پارامترها بر اساس آنچه ما می دانیم در مورد ویروس گسترش یافته است. مدل را می توان تصفیه شده به تکرار جنبه های شناخته شده – به عنوان مثال تعداد گزارش شده عفونت و مرگ و میر به علت COVID-19. این مدل می توان به ایجاد یک پیش بینی در مورد آینده است.

در حالت ایده آل یک مدل ریاضی برای بیماری های عفونی گسترش باید بر اساس پارامترهای از جمله جمعیت افراد مستعد کسانی که در معرض ویروس آن آلوده به ویروس و کسانی که از ویروس. گروه آلوده به ویروس می تواند بیشتر تقسیم شود بدون علامت و علامتدار جمعیت گروه های است که می تواند مدل به طور جداگانه. اما در حال حاضر ابهامات زیادی در اطراف این اعداد.

اطلاعات جدید خواهد شد بسیار مهم در پرداختن به برخی از این ابهامات و توسعه قوی تر و قابل اعتماد سازی میباشد. دلیل این است که اگر چه مدل سازی قوی قدرت پيشبينی آن است که تنها به عنوان خوب به عنوان داده های آن استفاده می کند.

اطلاعات در حال حاضر در حال استفاده است از افرادی که آزمایش مثبت به COVID-19 عفونت. و اگر بدون علامت عفونت زیادی نسبت COVID-19 عفونت به عنوان تخمین اخیر به نظر می رسد نشان می دهد و سپس تعدادی از پارامترهای مدل به طور بالقوه نیاز به تصفیه و بازنگری شود. ما نمی دانیم که چگونه بسیاری از مردم زمان مدل فرض می شود بدون علامت است اما از آن می تواند متفاوت باشد به تازگی پیشنهاد 78%.

افزایش این تعداد را بطور قابل توجهی کاهش می دهد مورد مرگ و میر – نسبت مرگ و میر در هر شماره از عفونت. چرا که در حالی که تعداد مرگ و میر مرتبط با COVID-19 به وضوح شمارا این شواهد جدید نشان می دهد که وجود دارد مقدار زیادی عفونت بیشتر از ما فکر با بزرگی بدون علامت.

3D, انیمیشن پزشکی هنوز هم شات نشان دادن ساختار یک کوروناویروس. ویکیپدیاCC BY-SA

نیز وجود دارد که اطلاعات بسیار کمی در دسترس برای تخمین مدل پارامتر توصیف زمان آن طول می کشد برای یک عفونت به پیشرفت از بدون علامت به علامت. یک مطالعه از سنگاپور پیشنهاد کرد که پیشرفت رخ می دهد در عرض یک تا سه روز است. تایید این خواهد شد که مهمترین تغییر در این مدل پیش بینی.

بنابراین در حالی که این مطالعه جدید نشان می دهد بخش بزرگی از مردم ممکن است در حال حاضر COVID-19 ما نمی توانیم بگویم این برای اطمینان حاصل کنید. در نهایت ما نیاز زیادی پتو آنتی بادی استراتژی تست برای تایید آن است.

تنها پس از آن می تواند بحث می کنیم که آیا بریتانیا رسیده است “گله ایمنی” – به موجب آن مردم به اندازه کافی آلوده شده اند و تبدیل به سیستم ایمنی بدن به ویروس این بیماری همه گیر و فکر می کنم در مورد آرامش اجتماعی فاصله گرفته است. امیدوارم این تست در دسترس خواهد بود به زودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im