Coronavirus استرالیا زنده به روز رسانی: ویکتوریا در انتظار شماره جدید پس از 723 COVID-19 موارد ماسک صورت اجباری در سراسر دولت QLD, مرز, نزدیک به بیشتر سیدنی استرالیا مرگ و میر در 189

ژنو: افراد جوان اجازه پایین گارد خود را به لذت بردن از تعطیلات تا حدودی رانندگی افزایش جدید COVID-19 موارد در برخی از کشورها, سازمان بهداشت جهانی می گوید.

تازه پرش در موارد, در بخش هایی از اروپا و ایالات متحده و آسیا سوخت ترس از موج دوم جدید کروناویروس عفونت و درخواست برخی از کشورها برای تحمیل محدودیت های جدید در سفر.

Barcelona's bars and clubs have been restricted, but young people are gathering in the streets instead.

بارسلونا باشگاه ها و میله های محدود شده اما افراد جوان در حال جمع آوری در خیابان ها به جای.اعتبار:AP

“ما گفت: قبل از این و ما دوباره آن را می گویند: افراد جوان هستند و نه شکست ناپذیر” که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: یک خبر مطبوعاتی در ژنو است.

شواهد اخیر نشان می دهد که خوشه از موارد در برخی از کشورها هستند که “هدایت می شود در قسمت توسط افراد جوان اجازه پایین گارد خود در نیمکره شمالی تابستان” او گفت:.

Reuters, AP, Bloomberg

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

استرالیا مرز زور را رد کرده است شب گذشته ABC 7:30 گزارش که ارشد بنیاد برومند افسر مجاز 2,700 مسافران را پیاده روبی شاهزاده کشتی کروز پس از اشتباه باور مسافران نمایش ‘آنفولانزا مانند علائم’ تا به حال آزمایش منفی به COVID-19.

“هیچ ABF افسر تا به حال قدرت برای ایجاد امنیت زیستی تصمیم گیری در رابطه با روبی شاهزاده از جمله در مورد pratique” بیانیه ای از بنیاد برومند گفت.

“این بنیاد برومند مسئولیت نمی کند عبارتند از: جلوگیری از تخلیه مسافران یا خدمه برای سلامت انسان, دلایل.”

“هر گونه سوء تعبیر بنیاد برومند افسران نتایج آزمون را ندارد تفاوت که آیا مسافران پاک شد به پیاده روبی شاهزاده خانم. سلامت انسان است نه مسئولیت بنیاد برومند.”

ویکتوریا لیبرال MP تیم اسمیت گفت: دولت در “آستانه یک فاجعه” به عنوان تعداد موارد مثبت همچنان به رشد.

روز پنج شنبه دولت ثبت 723 موارد جدید و 13 مرگ و میر.

آقای اسمیت که دارای مخالفان, برنامه ریزی مسکن, جمعیت و دولت های محلی اوراق بهادار گفت: ایستگاه های رادیویی 2GB: “اگر ویکتوریا بود و کشور ما خواهد بود در بالا 20 کشور جهان برای عفونت کروناویروس. تنها آمریکا و اسرائیل را بدتر عفونت نرخ سرانه در کل جهان است. این یک بحران است.”

وی افزود: “هیچ کس تا به حال اعتماد به نفس” در ویکتوریا برتر Daniel Andrews’ توانایی مدیریت وضعیت و باید به جای دست این وضعیت به کانبرا.

“او نیاز به مراجعه قدرت خود را به اسکات موریسون و گرگ شکار زیرا مردم اعتماد به نفس در آنها کردم و اعتماد به نفس در اندروز. ما نیاز به مداخله فدرال و ما به آن نیاز دارید در حال حاضر به دلیل ویکتوریا است که در آستانه یک فاجعه است.”

رئیس Fawkner خانه سالمندان در مرکز مرگبار COVID-19 شیوع هشدار داد رئیس بهداشت افسر برت ساتون که طرح خود را به ایستادگی کردن تسهیلات کارکنان و مدیریت خواهد خطر انداختن مراقبت از ساکنان.

سنت بازیل خانه برای سالمندان مرتبط است به 111 عفونت به عنوان ویکتوریا در روز پنج شنبه ثبت بدترین حالت آن بعد از همه گیر با 723 موارد جدید و 13 مرگ و میر در حالیکه در 24 ساعت.

A patient is removed from St Basil's Homes for the Aged in the Melbourne suburb of Fawkner.

یک بیمار برداشته شده است از سنت بازیل خانه برای سالمندان در حومه ملبورن Fawkner.اعتبار:پنی است.

دولت مراقبت از سالمندان خانه شده اند منبع 887 عفونت با تایید در روز پنج شنبه که از 16 بیشتر سالخورده مراقبت از ساکنان و بیشتر از 58 کارکنان آزمایش مثبت است.

به عنوان ویکتوریا لبه سمت 10,000 موارد برتر Daniel Andrews دیروز گفت: “تا زمانی که ما فقط می توانید در هر ثانیه یا هر شخص ثالث آلوده شخص دیگری نمی خواهد ما را ببینید این اعداد پایین آمده است.”

آقای اندروز گسترش سفارش خود را به صورت ماسک به فرسوده در سطح ایالت و ممنوع بازدید کنندگان برای جیلان و Bellarine شبه جزیره خانه.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

یک بار در آذربایجان شرقی بسته شده است پس از یک COVID-19 مثبت مهمان حضور داشتند Darlo بار در هفته گذشته است.

در یک Facebook پست Darlo بار گفت که آنها تا به حال توصیه شده است که فرد با حضور در محل بین 12 ظهر و 2 بعد از ظهر روز 26 جولای.

“اولویت شماره یک ما است سلامت ایمنی و رفاه کارکنان ما و مهمانان و نگه داشتن آنها و جامعه امن” در بیانیه ای گفت:.

“NSW بهداشت توصیه کرده اند که این یک نسبتا کم خطر مورد, با این حال ما در زمان تصمیم گیری برای بستن Darlo نوار بلافاصله به انجام تمیز کردن عمیق در خط با خود ما سخت COVID پروتکل های امن.

“ما همچنان به همکاری نزدیک با NSW بهداشت برای حمایت از هر گونه تماس با ردیابی تلاش و برای اطمینان از سلامت و ایمنی همه ما کارکنان و مهمانان است.”

نوار بسته است در حالی که آن را دستخوش عمیق و تمیز را دوباره باز فردا.

G’day همه! این Roy Ward اینجا و من پیشرو ما زنده وبلاگ امروز را به سمت دیگری محوری آخر هفته در COVID-19 بیماری همه گیر.

ما باید بیشتر تحولات را به شما امروز پس لطفا احساس رایگان برای ترک یک نظر در وبلاگ و یا من شلیک یک صدای جیر جیر به طور مستقیم در @rpjward در توییتر.

با تشکر برای پیوستن به ما و لطفا لذت بردن از این روز آمده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>