بسیاری از کشورها در سراسر جهان در حال حاضر رو به تصمیم گیری های دشوار و هنگامی که و چگونه به سهولت مستند محدودیت با توجه به این رمان coronavirus. در صورت عدم وجود واکسن آن است که به احتمال زیاد وجود خواهد داشت موج جدید این بیماری همه گیر مگر اینکه مردم به اندازه کافی آلوده شده اند برای رسیدن به گله ایمنی (با فرض اینکه کسانی که قرارداد این ویروس حفظ حمایت کافی و ویروس نمی جهش به متمایز فشار) – تخمین زده می شود حدود 60 درصد.

متاسفانه مشاوران دولت در انگلستان و فرانسه و بسیاری از کشورهای دیگر نشان می دهد چند درصد از جمعیت تا کنون آلوده شده است. اما آیا این به این اضافه کنید ؟ مانند ضرب المثلی “قناری در قفس” در کشور سوئد است که تشویق اجتماعی فاصله است اما نه به طور کامل قفل شده است و می تواند راهنمای جهان است. در اینجا مقامات ادعا می کنند این کشور به سرعت در حال نزدیک شدن به گله ایمنی.

در صورت ارزش سوئد به خوبی انجام نمی شود. آوریل 22, آن میزان مرگ و میر از COVID-19 بودند و دهم بالاترین در جهان با 17.3 مرگ و میر در هر 100 ، 000. در مقایسه با همسایگان خود, دانمارک, نروژ و فنلاند رتبه 17 22 و 31 با 6.4, 3.4 و 2.6 مرگ و میر در هر 100 ، 000.

حفاظت از جمعیت از آلوده شدن با مهاجم مهار مانند حفاظت از جنگل در مسیر آتش سوزی – مگر اینکه پیوسته آتش نشانی تلاش ساخته شده جنگل در نهایت سوزاند. تهاجمی, تماس, ردیابی, تست, قرنطینه و مستندات حداقل رساندن سرایت و قابل ملاحظه ای کاهش می یابد اولیه مرگ و میر ناشی از COVID-19.

اما مگر کسانی که باقی می ماند مثلا محافظت می شود تا موثر دارویی مداخلات (واکسن prophylactics و درمان) آمده آنلاین نهایی بار از مرگ و میر ممکن است همان در کشورهایی که انتخاب کردن برای مستند که در آن به تصویب رسید که بیشتر لیبرال مهار استراتژی.

چگونه نزدیک سوئد به گله ایمنی ناشناخته است چرا که تصادفی سرمی تست که نیاز به تست برای هر دو ویروس و آنتی بادی (به تشخیص گذشته عفونت) هنوز انجام شده در سراسر کشور اگر چه برنامه های در حال جریان است. با این وجود ملی بهداشت عمومی آژانس Folkhälsomyndigheten و ارتش سوئد نمونه 738 Stockholmers و متوجه شد که 2.5 درصد آلوده بین مارس 26 مارس 3 با SARS-CoV-2.

مدل های ریاضی نیز انجام شده به منظور برآورد جامعه گسترش SARS-CoV-2. در تجزیه و تحلیل انجام شده توسط پیشرو در انگلستان گروه 3.1 درصد از جمعیت سوئد برآورد شد آلوده مارس 28. این در تضاد با بسیار بالاتر نسبت تخمین زده شده برای استکهلم توسط تام Britton پیشرو سوئدی علمی کار با Folkhälsomyndigheten که نشان می دهد تا نیمی از سرمایه جامعه آلوده می شود با آغاز ماه مه – و بقیه از کشور ممکن است به دنبال کت و شلوار به سرعت.

اما چگونه شما می توانید دریافت چنین تخمین های مختلف? به عنوان جای دیگر اشاره شده توسط Britton, بسیاری از مدل های پیش فرض به خصوص مورد مرگ و میر (نسبت به کسانی که آلوده که مرگ به عنوان یک نتیجه کاملا نامشخص است. که چون تست شده است با تمرکز بر موارد هستند که به اندازه کافی جدی برای پایان دادن به در بیمارستان و مراقبت های بهداشتی کارگران است. اما ما نمی دانیم که تعداد زیادی از مردم که رنج می برند خفیف یا بدون علائم – این باید تخمین زده شود از طریق شبیه سازی می کند.

زیرا جامعه گسترش SARS-CoV-2 یکی از عمده X-عوامل توجه است که عطف به این که چگونه می توان اندازه گیری و نه صرفا شبیه سازی شده است.

راه رو به جلو

در بریتانیا و ایالات متحده به COVID Symptom Tracker نرم افزار ارائه شده به مقامات بهداشت عمومی با اطلاعات ارزشمند در علائم و عوامل خطر فراهم می کند که هشدارهای زودهنگام از کجا COVID-19 است به احتمال زیاد به ضربه بعدی و همچنین به عنوان به طور کلی گسترش ویروس. این برنامه در حال راه اندازی در سوئد.

ترکیب سراسر کشور خود گزارش داده با به طور مستقیم ارزیابی سرمی تست به احتمال زیاد به یک راه بسیار موثر برای ردیابی گسترش SARS-CoV-2. یکی از تهاجمی ترین تلاش ها برای رسیدن به این شده جریان در ایسلند.

یک گزارش اخیر مستند 0.6-0.8 ٪ از جمعیت آلوده مارس 4, باقی مانده ثابت در طول 20 روز غربالگری دوره – سازگار با سرکوب موثر استراتژی است.

این یافته ها متناظر با یک مورد مرگ و میر ~0.36% (یا حدود چهار مرگ در هر 1000 آلوده). این تعداد قابل ملاحظه ای نزدیک به صورت مرگ و میر 0.37% گزارش به تازگی از یک ميران مطالعه در گنگلت آلمان و مطابق با مطالعات انجام شده در فنلاند ، آن است که بسیار پایین تر از رسمی مورد مرگ و میر در حدود 13 درصد در بریتانیا و ایتالیا و فرانسه است که به خوبی شناخته شده به طور قابل توجهی دست بالا گرفتن با توجه به بسیار محدود در تست انجام شده در بسیاری از کشورها.

ما نمی دانیم infetion رای در لندن است. Tania Volosianko/شاتر

فرض کنید یک مورد مرگ و میر ~0.36% و ترکیب این با تایید COVID-19 مرگ و میر در سوئد (2,021 در آوریل 23) یکی می تواند بسیار وقاحت برآورد تعداد آلوده از طریق اواسط آوریل – به هیچ وجه یک جانشین برای متخصص مدل سازی یا مستقیم تست. این برابر است با 561,389 عفونت در سراسر کشور (~5.5 درصد از کل جمعیت).

داده بیش از نیمی از مرگ و میر تا کنون رخ داده در استکهلم (1,128 به عنوان از آوریل 23) و در عین حال تنها ~10 درصد از جمعیت وجود دارد و حدود یک سوم از جمعیت در سوئد سرمایه ممکن است آلوده شده اند اواسط ماه آوریل است. این است که سازگار با اوایل مارس برآورد گزارش استکهلم توسط Folkhälsomyndigheten.

بسیاری از مرگ و میر ناشی از COVID-19 خسته شده اید به این معنی که تعداد مرگ و میر ممکن است بسیار بالاتر است. این امر به نوبه خود به این معنی است که تعداد کل عفونت است به احتمال زیاد بالاتر از برآورد با استفاده از مورد مرگ و میر معادله است. در برخی از کشورها مرگ و میر ناشی از COVID-19 گزارش می تواند به عنوان ذات الریه مرگ و میر. و مرگ و میر اتفاق می افتد که در خانه و یا در مراقبت از خانه که در آن شده است وجود دارد و کمتر تست اغلب شامل نمی شود در مقام شمارش و یا اضافه شده است ،

همچنین شواهدی وجود دارد که نشان می دهد این ویروس شروع به گسترش بسیار زودتر از اول فکر می کردم. این بدان معناست که هزاران نفر از COVID-19 مرگ و میر را نداشته اند نسبت به COVID-19 (شاید ذات الریه به جای). در آمریکا برای مثال یک کالبد شکافی یک بیمار که درگذشت در فوریه 6 تایید کرد که این ویروس از آمار کشور نزدیک به یک ماه زودتر از ثبت نام. مشابه شواهد کشف شده در ایتالیا.

در ضمن پژوهش در مجله لانست منتشر شده نشان می دهد که تعداد واقعی از COVID-19 مرگ و میر در چین شده اند که چهار برابر بالاتر اگر تعریف COVID-19 مورد بود که بعد از استفاده اعمال شده بود از ابتدا.

در نهایت این چیزها توجه به زمانی که ما سعی می کنیم به برآورد که چگونه بسیاری از مردم آلوده شده است از تعدادی از افرادی که فوت کرده اند. شده است وجود دارد و گمانه زنی های زیادی در مورد نحوه بستن انگلستان به گله ایمنی با این استدلال که تا آنجا که نیمی از جمعیت آلوده شده توسط اواسط ماه مارس. عفونت برآورد با استفاده از مورد مرگ و میر معادله نشان می دهد آن است که بسیار پایین تر نسبت, اما, مانند, استکهلم است که در لندن است شانه سنگین ترین بار از عفونت است.

آن است که غیر ممکن است برای اطمینان می دانم که چگونه بسیاری از مردم تا به حال COVID-19 – در سوئد و بسیاری از کشورهای دیگر. اما اگر شبیه سازی های انجام شده در سوئد در حال درست و پست-عفونت ایمنی است که زمانی در اکثر مردم ما به زودی باید در انتظار عفونت و مرگ و میر در استکهلم به افت قابل ملاحظه ای در هفته های آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im