کروناویروس و دانشگاه اصلاحات در معرض خطر قرار داده استرالیا تحقیقات دستاوردهای 15 سال گذشته

وزیر آموزش و پرورش دن Tehan خواهد بود در دیدار با دانشگاه گروه های آموزشی به ابداع یک روش جدید بودجه پژوهش دانشگاه. آنها مقدار زیادی به بحث در مورد.

استرالیا دانشگاه ها شده اند قابل ملاحظه ای موفق در ساختمان تحقیقات خود خروجی. اما وجود ترک در بودجه مبانی است که موفقیت آن در معرض بودن با درآمد شوک COVID-19 و وزیر اصلاحات اعلام کرد در این ماه است که پرداخت هزینه برای دانشجویان جدید مکان با پول در حال حاضر صرف شده در پژوهش است.

من برآورد شکاف در بودجه است که نیاز به پر شود برای حفظ فعلی ما تحقیقات خروجی در حدود 4.7 میلیارد دلار است.

بودجه پایه فرو ریختن

زمان دن Tehan آموزش عالي اصلاحات بسته نشده اند می تواند بدتر برای بخش پژوهش دانشگاه.

آسیب پذیری ایجاد شده توسط دانشگاهها اتکا به دانش آموزان بین المللی شده است به طرز وحشیانه ای نشان داد این سال است. ممنوعیت سفر جلوگیری از دانشجویان بین المللی از ورود به استرالیا و COVID-19 رکود اقتصادی تضعیف ظرفیت خود را برای پرداخت شهریه.


ادامه مطلب: دانشگاه های استرالیا می تواند از دست دادن $19 میلیارد در 3 سال آینده. اقتصاد ما را رنج می برند با آنها


سود حاصل از داخلی و بین المللی دانش آموزان تنها راهی دانشگاه ها می تواند سرمایه گذاری تحقیقاتی در مقیاس فعلی با بیش از 12 میلیارد دلار صرف شده در سال 2018 است.

بر اساس یک Deloitte دسترسی به اقتصاد تجزیه و تحلیل هزینه های آموزش دانشگاه ها را مازاد حدود 1.3 میلیارد دلار در دانش آموزان داخلی. دانشگاه ها با استفاده از بسیاری از این مازاد به صندوق پژوهش.

Tehan بسته اصلاحات به دنبال تراز کل آموزش بودجه نرخ برای هر مشترک المنافع پشتیبانی دانشجو – ترکیب شهریه یارانه و سهم – با تدریس و بورس تحصیلی هزینه های شناسایی شده در شرکت Deloitte analysis.

در سال 2018 ثبت نام اعداد از دست دادن درآمد برای دانشگاه به صورت مشترک المنافع پشتیبانی دانش آموزان را در کل حدود 750 میلیون با این واقعیت. تنها با آموزش هزینه های بودجه دانشگاه ها را کم و یا هیچ مازاد از آموزش خود را صرف پژوهش.


ادامه مطلب: دولت در حال ساخت ‘کار-آماده’ درجه ارزان تر برای دانش آموزان – اما کاهش بودجه به همان دوره


دانشجویان بین المللی سود بزرگتر از داخلی – در حدود 4 میلیارد دلار. چقدر از این پول صرف تحقیقات بیش از حد و بیشتر از این در معرض خطر است. رکود اقتصادی را نیز کاهش می دهد چقدر شرکای صنعت و خیر می تواند کمک به پژوهش دانشگاه.

استرالیا دانشمند ارشد برآورد 7,700 تحقیقات مشاغل در معرض خطر هستند از COVID-19 عوامل به تنهایی. مگر اینکه مشترک المنافع مداخله با یک تحقیق جدید بودجه سیاست اطلاعیه اخیر باعث خواهد شد بیشتر قابل تحقیق زیان کار است.

ترکیب آموزش و تحقیقات دانشگاهی شغل کاهش خواهد یافت

اگر چه کمتر پژوهش اشتغال در دسترس خواهد بود اضافی دانش آموزان داخلی تامین شده توسط هدایت بودجه های تحقیقاتی را تولید کار تدریس.

بیشتر دانش آموزان چیز خوبی است به خودی خود به عنوان COVID-19 رکود تولید بیشتر از تقاضا برای آموزش عالی است.

اما این تخصیص مجدد بین آموزش و پژوهش را تشدید عمده مشکل ساختاری در دانشگاهی در بازار کار. اگر چه بیشتر دانشگاهیان می خواهید آموزش و پژوهش یا تحقیق-تنها نقش بیش از 30 سال گذشته کشورهای مشترک المنافع آموزش و پژوهش بودجه جدا کرده است.

پس از آخرین Tehan اصلاحات بودجه برای دو فعالیت خواهد بود بر اساس کاملا متفاوت معیار قرار داده و در شرایط بسیار مختلف رشد مدار.

دانشگاهی استخدام, مدل فرض بر این است که مردم همان آموزش و پژوهش زنده نگه بودجه مازاد داخلی و به ویژه بین المللی دانش آموزان است. با هر دو این مازاد بودن آمار سخت بودجه منطق است که یک روند به سمت تخصصی تر هیات علمی را به سرعت بخشیدن به.

ما می توانیم انتظار روحیه علمی به سقوط و صنعتی اقدام به افزایش به عنوان دانشگاه حقوقی واجد شرایط مقاومت در برابر این تغییر است.


ادامه مطلب: بیش از 10 ، 000 شغل ضرر و زیان میلیاردها دلار درآمد از دست رفته: coronavirus خواهد رسید استرالیا تحقیقات ظرفیت سخت تر از GFC


بودجه فشار را نیز تضعیف سیستم فعلی از کشورهای مشترک المنافع بودجه تحقیق و پژوهش. این بودجه را به خود اختصاص داده است در دو راه اصلی. در بخشی از آن می آید از پروژه رقابتی و اعطای کمک های مالی تا حد زیادی از ملی سلامت و پزشکی شورای پژوهش و شورای پژوهش استرالیا.

اعتبار آکادمیک است که متصل به برنده این کمک های مالی, اما پول های اختصاص داده شده را پوشش نمی دهد این پروژه هزینه. به طور معمول در دانشگاهها پرداخت حقوق منجر شود محققان و به طور کلی هزینه های از جمله آزمایشگاه ها و کتابخانه ها.

دانشگاه ها تا حدودی جبران هزینه های آن از طریق پژوهش بلوک کمک های مالی که تعلق می گیرد بر اساس قبلی عملکرد تحصیلی از جمله در پیروزی رقابتی کمک های مالی. اما از آنجا که بلوک کمک های مالی را پوشش نمی دهد همه رقابتی پروژه کمک مالی هزینه های سیستم متکی است اختیاری درآمد زیادی از آن از دانش آموزان به کار می کنند. آن را نیاز به یک تجدید نظر عمده اگر تدریس می شود بسیار کمتر سودآور است.

مخاطرات بالا هستند

دانشگاه صرف پژوهش (که بیش از 12 میلیارد دلار در سال 2018) تقریبا سه برابر شده پس از سال 2000 در شرایط واقعی.

مستقیم هزینه های دولت در پژوهش و افزایش این قرن نیست اما نزدیک به اندازه کافی برای تامین مالی این گسترش در outlays. در سال 2018 کشورهای مشترک المنافع دولت اصلی تحقیق بودجه برنامه کمک$3.7 میلیارد دلار است.

اضافی 600 میلیون دلار در آمد از دیگر کشورهای مشترک المنافع منابع مانند بخش دولتی قرارداد برای قطعات خاص از پژوهش.

علاوه بر این کشورهای مشترک المنافع پول دانشگاه دریافت یکی دیگر از 1.9 میلیارد دلار و در اختصاص بودجه های تحقیقاتی از دولت خاک و دیگر (ملی) دولت ها کمک های مالی و صنعت.

این پژوهش-منابع خاص هنوز نظری میلیاردها دلار در هزینه های تحقیق و بدون روشن شدن منبع مالی. دانشگاه ها باید سرمایه گذاری درآمد سود در عملیات تجاری و دیگر منابع درآمد آنها می تواند سرمایه گذاری در پژوهش است.

اما این احتمالا نمی تواند پوشش حدود 4.7 میلیارد شکاف بین تحقیقات درآمد و هزینه.

با کاهش سود در آموزش این فاصله را نمی توان پر کرد. تحقیقات صرف خواهد شد که به کاهش میلیاردها دلار است.

ما در یک نقطه عطف در استرالیا آموزش عالی است. این تحقیقات دستاوردهای پانزده سال گذشته را در معرض خطر از معکوس شود. وزیر خارجه اسرائیل در دیدار با معاون روسای دارای سهام بسیار بالا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de