جدید بیماری همه گیر کوروناویروس مؤثر است زندگی روزمره ما در بسیاری از راه های غیر منتظره. ما به خصوص در تلاش برای درک اینکه چرا برخی از مردم هستند نه غذای رسمی مشاوره در مورد انزوای اجتماعی. من اعتقاد دارم که این مربوط به یک نوع خاص از بیماری سیاسی است که در حال ظهور در سال های اخیر – چیزی است که ما ممکن است تماس بگیرید “بحران خستگی”.

پس از دو دهه است که تقریبا تعریف شده توسط موج پس از موج از بحران این امکان وجود دارد که به سادگی تبدیل به ایمنی به هشدارهای از سیاستمداران و عادت کارآيى خود را ادعا می کند.

پیشنهاد من این است که بحران خستگی سیاسی و اجتماعی شرط است. این خستگی است که می آید به عنوان نتیجه ترس مداوم همراه با تکرار هشدار در مورد بحران یا فاجعه در فاجعه است. همچنین اشاره به ضعف سیاسی و یا دیگر ساختارهای اجتماعی ناشی از تکرار روایت از عذاب قریب الوقوع است. است که کاهش سطح اعتماد به سیاستمداران سیاسی نهادها و فرایندهای سیاسی به عنوان یک توالی از بحران به تدریج تضعیف عمومی اعتماد به نفس است که نمایندگان خود را در واقع باید توانایی پاسخ دهند.

بدون شک وجود دارد که Covid-19 نشان دهنده بهداشت جهانی بیماری همه گیر. پیامدهای آن برای سالمندان و افراد آسیب پذیر هستند استارک. آن را احساس می کند مانند یک جنگ بدون یک دشمن معمولی. وجود دارد برخی از ترس و عدم اطمینان “وجود” است که خود را تقریبا ملموس است. با این وجود همچنان به عنوان یک مشکل با مردم مصرف نمی به طور جدی توصیه به ماندن در خانه.

ما دائما در حال یادآوری از بحران. که باید تلفات به نحوی. PA

آن را به سختی تعجب آور است که سیاستمداران و مقامات ارشد در پاسخ با برافروخته نا امیدی. و در عین حال من نمی تواند کمک کند تعجب اگر بخشی از مشکل این است که مفهوم بحران به سادگی تبدیل عادی به خصوص برای millennials. زندگی برای آنها باید کمی شبیه زندگی از طریق یک بیلی برگ آهنگ: “بحران پس از بحران با چنین شدت”.

پس از هزاره, آنها جان سالم به در برابر یک پس زمینه از مالی جهانی بحران انبوه پناهندگان جنبش خشونت آمیز انقلاب در خاورمیانه ثابت ترور تهدید جانشینی از بیماری های همه گیر جهانی – سارس در سال 2003 آنفولانزای پرندگان در سال 2005 آنفولانزای خوکی در سال 2009 MERS در سال 2012 ابولا در سال 2014 و در حال حاضر Covid در سال 2019. آنها را جذب عذاب مملو از روایات در مورد جهانی شدن و رنج می برند از رشد اقتصادی precarity. آنها به شنیدن در مورد “مرگ” یا “پایان” دموکراسی و فاجعه بار تغییر آب و هوا. آیا جای تعجب است که سلامت روان و تندرستی خدمات به طور کلی مورد بحث در بحران-لادن شرایط ؟

Coronavirus به ارمغان می آورد یک لایه اضافی از فشار و فشار و استرس بر روی بخش های جامعه که در حال حاضر احساس اضطراب و یا تلاش برای زنده ماندن.

‘مایع ترس ،

بسیاری از مردم در حال حاضر به سادگی در ترس زندگی می کنند در همه زمان ها. زندگی شبیه به یک جریان ثابت از بحران ها و حوادث واقعی ادراک شده و مصنوعی مهندسی برای به دست آوردن. همه بیش از حد اغلب این ترس به نظر می رسد به شکست ایده های روشنگری در مورد پیشرفت بشر. من نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم در مورد من دوست Zygmunt Bauman و تصور او از “مایع ترس”:

مدرنیته قرار بود این دوره در تاریخ بشر زمانی که ترس است که رسوخ زندگی اجتماعی در گذشته را می توان پشت سر گذاشت و انسان می تواند در آخرین دست گرفتن کنترل زندگی خود و اهلی نشده نیروهای اجتماعی و طبیعی جهان است.

این روشن مرتفع را تبدیل به یک احمق است در بهشت. ما زندگی می کنند در یک حالت ثابت اضطراب در مورد خطراتی که در کمین شکار بودن در یک مراقب چمدان های کمیاب از برف و در حال حاضر حتی یک سرفه یا عطسه. ظهور نیست اما از ترس جوامع به نظر می رسد مهمترین دستاورد قرن 21 است.

به عنوان بن دبنی متخصص در هراس اخلاقی به تازگی توضیح داده شده:

بحران به مدت طولانی به حال سیاسی استفاده برای گروه حاکم … نخبگان و فکری خود را حفظ کنند اغلب تولید بحران های خود را … که نه به طور مستقیم همدست خود در فرایند مهندسی بحران برای اهداف سیاسی نخبگان و ایدئولوژیک خود را lickspittles فاش کردن وقت و زمان دوباره محکم ظرفیت به بهره برداری مشروع بحران. زیاد در مورد واکنش جهانی به COVID-19 همه گیر نشان دهنده این تاریخی واضح.

فکر می کنم به عنوان مثال رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش های مکرر به آن برچسب “خارجی ویروس” یا “چینی” ویروس. نائومی کلاین در حال حاضر به شناسایی سریع ظهور یک شکل از “coronavirus سرمایه داری” به موجب آن دولت ها در سراسر جهان در حال شدت بهره برداری از بحران به فشار برای هیچ رشته متصل شده شرکت ها کمک مالی و نظارتی rollbacks. برندگان خواهد شد نگه داشتن برنده و بازنده را فقط باید برای زنده ماندن.

این نیز مهم است به یاد داشته باشید که زندگی در یک چندساله دولت از بحران یا اورژانس دیده نمی شود که زندگی در یک جامعه آزاد. این فیلسوف ایتالیایی Giorgio Agamben ساخته شده است که این نقطه با دقت بیشتر از من همیشه می تواند در تجزیه و تحلیل خود را از “دولت استثنا”. او بر این باور است که تمایل دولت به استفاده از شرایط بحران به عنوان یک توجیه برای این ادعا استثنایی قدرت را برای خود تبدیل به normalised.

بزرگتر زمينه سوال که Coronavirus برجسته – و یکی که نیاز به دست و پنجه نرم به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است – این است که چگونه ما حرکت به دور از یک غالب “فرهنگ از بحران” و شروع به پرورش بیشتر متعادل و پایدار, راه زندگی با هم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو