دو هفته پس از یک سطح و امتحانات GCSE لغو شد, زبان انگلیسی ارزیابی سازمان OFQUAL تصمیم گرفته است که چگونه نمرات خواهد بود تصمیم گرفت برای این مدارک است. آنها خواهد شد توسط معلمان در وهله اول و این توصیه ها را تعدیل توسط انجمن آزمون.

این واقعیت است که این اعلام به تعویق افتاد دو بار نشان می دهد که نخست وزیر بود و نه آگاهی از مشکلات مطرح شده توسط امتحان لغو زمانی که او اعلام کرد. این نشان می دهد که شکاف درک بین کسانی که در آن کار می کنند و کسانی که حاکم بر آن است.

نخست وزیر بسته انگلستان مدارس در یک کنفرانس مطبوعاتی در مارس 18. این همراه بود تقریبا گاه به گاه اعلام کرد که امتحانات را لغو میشود برای تابستان سال 2020 است. با هیچ نشانه ای داده می شود چگونه از جوایز تعیین می شود دانش آموزان با آینده خود را وابسته به نتایج این امتحانات قطع شد شناور. کوین کورتنی رهبر بزرگترین آموزش, اتحادیه اروپا اذعان کرد که کانال 4 اخبار که سازمان تا به حال فقط مشورت با وزیر آموزش و پرورش در مورد تعطیلی.

آخرین های بسیاری از جنگ

جایزه نمرات امتحان شده است یک موضوع بحث انگیز است. دولت باید خود را تغییر فرمت و سیستم درجه بندی چندین بار. محدود کردن انجمن آزمون تنها به نظارت بر این روند رها محاکمه قدرت بین تعدادی از بازیگران در این زمینه است. هر یک از این آسیب پذیر است و یا خود را قوی منافع.

در این سال یک سطح و GCSEs نمی خواهد گرفت امتحانات. fairuz عثمان/شاتر

معلمان می دانم امتحان نامزدهای بهترین ، اما آنها ممکن است احساس فشار قوی به منظور بالا بردن ارزیابی نمرات از طبعا اضطراب دانش آموزان تیز-elbowed پدر و مادر و در برخی موارد خود کارفرمایان. در این بازار رقابتی مدارس با استفاده از نتایج آزمون به استخدام و آینده دانش آموزان و معلمان پاسخگو باشد. این یکی از دلایل دولت شد تردید از examinable ترم مشخص شده توسط معلمان و عمدتا به پایان رسید آن را در اصلاحات اخیر است.

آزمون تخته کشیده در جهت مخالف. آنها به طور موثر کسب و کار در رقابت با یکدیگر و می خواهید برای جلوگیری از یک شهرت به شدت در ارزیابی دانش آموزان برای ترس از دست دادن مشتریان خود را – مدارس.

از سوی دیگر آنها در مهار با سازمان های دولتی. دولت به دنبال توقف نمرات اغراق آمیز – اما همچنین می خواهید برای جلوگیری از یک رسوایی است که از سال 2002 زمانی که یک سطح عبور, علامت بودند تحت فشار قرار دادند تا برای جلوگیری از افزایش در نمرات. در تعدیل 2020 نتایج آزمون تخته استفاده از مدارس قبل عملکرد به عنوان یک راهنمای. این را تنبیه دانش آموزانی که در مدارس با یک رکورد از عملکرد ضعیف و تقویت نقطه ضعف خود.

دانشگاه ها و کالج ها که یک سطح GCSE نامزدهای امید به رفتن باید منافع متفاوت بسته به محل خود در بازار است. کمتر محبوب موسسات خواهد نگران باشید که متورم نمرات باعث آنها را به از دست دادن دانش آموزان به عنوان نامزد به نوبه خود به دانشگاه ها که قبلا تصور می شد از لیگ خود را.

محبوب موسسات ممکن است که ترس خود را تمرین و بیشتر ارائه می دهد و از آنها مکان را معکوس. اگر نمرات بالاتر به طور متوسط تعلق می گیرد, همه از دانش آموزان آنها ارائه مکان می رسند که برخی به طور معمول رسیدن به آستانه. دولت در حال حاضر اندرز برخی از دانشگاه ها برای عجله کردن بی قید و شرط ارائه به متقاضیان در این مستند.

رقابت منافع

اطلاعیه در مورد 2020 روند افزایش حداقل به عنوان بسیاری از سوالات آن پاسخ – چگونه نمرات باید تاسیس, چگونه صداقت خود را تضمین خواهد کرد و چه تاثیر را در نظام آموزشی کشور.

هر کس در سیستم آموزش و پرورش مصمم است به طور اصولی و منطقی است. این رویکرد دارای خطرات مرتبط با آن – در این سال بیشتر از همیشه. هر کس آگاه است از امکان “غرب وحشی” رفتار سایر بازیگران و وسوسه خواهد شد به عامل آن را در محاسبات خود: به عنوان مثال مدارس تغییر نمرات خود را در پیش بینی بیش از حد درجه بندی توسط مدارس دیگر یا جارو تنزیل رتبه و توسط آزمون تخته.

نتایج آزمون هستند ارز از آموزش و پرورش بازار. شایان گفتن است که دولت به نظر نمی رسد به درک تاثیر بی ثباتی این ارز است. OFQUAL هنوز تاسیس هر روش تجدید نظر برای آزمون نمرات به اهدا می شود هر چند آن را به رسمیت می شناسد که یکی مورد نیاز خواهد بود. لغو امتحانات است و معادل آن در یک بازار اقتصادی از بسته شدن بانک مرکزی و دعوت از کسب و کار برای تنظیم نرخ بهره و چاپ پول است. نتایج خواهد شد و حداقل غیر قابل پیش بینی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im