کروناویروس و شستن دست ها: تحقیقات نشان می دهد مناسب دست های خشک نیز حیاتی

با تعدادی از افراد آلوده به ویروس coronavirus افزایش در سراسر جهان به صورت روزانه سازمان بهداشت جهانی (WHO) توصیه کرده است هر کس به طور منظم و به طور کامل پاک کردن دست خود را. این می تواند با یک دست بر اساس الکل مالش و یا با آب و صابون. امید است که خوب بهداشت دست را به محدود کردن گسترش ویروس.

برای شستن دست های خود را به طور موثر از آن باید انجام شود را با آب تمیز و صابون است. باید دست به دست مالیده و با هم به مدت حداقل 20 ثانیه پس از شستشو. استفاده از صابون است که به ویژه مهم برای شستن دست ها به طور موثر به عنوان تحقیقات نشان داده است که شستن با صابون به طور قابل توجهی کاهش می دهد حضور میکروب ها (ویروس ها و باکتری ها) در دست است. اما اغلب نادیده گرفته بخشی از شستن دست است, دست خشک کن – که آن هم جدایی ناپذیر موثر بهداشت دست.

دست خشک شدن نه تنها حذف رطوبت از دست, اما آن را نیز شامل اصطکاک که بیشتر باعث کاهش بار میکروبی و زیست محیطی انتقال میکروارگانیسم ها. و انتقال میکروب ها به احتمال زیاد به رخ می دهد از پوست نسبت به پوست خشک.

چگونه شما خشک امور

اما آن را فقط به عنوان ساده به عنوان خشک کردن دست های خود را در هر راه, زیرا چگونه شما خشک دست شما نیز مهم است. و این امر به ویژه در مورد بیمارستان ها و پزشکان عمل جراحی.

تحقیقات ما بررسی کرده است به بررسی اهمیت خشک کردن دست و پیامدهای از دست مرطوب برای بیماران و کارکنان بهداشت و درمان. یافته های برجسته است که در هوای گرم و خشک کن دست و پارچه حوله غلتکی می تواند یک مشکل راه خشک کردن دست های خود را – به خصوص در یک بیمارستان است.

بررسی ما به طور عمده نگاه در اثر از دست, خشک کردن باکتری ها و ویروس نیست. اما آنچه ما در بر داشت هنوز هم مرتبط است زمانی که به دنبال امکان انتقال و گسترش coronavirus در بیمارستان و اعمال جراحی GP – به خصوص با توجه به مشاوره از کسانی که مکرر در مورد شستن دست.

خشک کردن دست های خود را به درستی حذف تعداد قابل توجهی از میکروارگانیسم ها را پس از شستن دست ها. ALPA PROD/شاتر

حوله کاغذی یکبار مصرف عرضه بهداشتی ترین روش خشک کردن دست. در واقع هوای گرم و جت هوا خشک کن توصیه نمی شود برای استفاده در بیمارستان ها و درمانگاه برای بهداشت ، این انواع دست خشک کن می تواند به افزایش پراکندگی ذرات و میکروارگانیسم ها به هوا آلوده محیط زیست است.

پارچه حوله غلتکی نیز توصیه نمی شود به عنوان تبدیل شدن آنها به طور کلی استفاده از حوله زمانی که رول به پایان می آید و می تواند یک منبع از پاتوژن انتقال به دست پاک است.

اهمیت خشک کردن دست

ما بررسی همچنین نشان داد که مناسب ترین روش برای خشک کردن در یک محیط بالینی – مانند یک بیمارستان متفاوت است که توصیه می شود برای washrooms. این است که به دلیل بالاتر خطر آلودگی و عفونت متقاطع در بیمارستان. بنابراین در حالی که این مهم است که برای خشک کردن دست های خود را به درستی در هر کجا که شما هستند, حوله کاغذی همیشه گزینه مورد نظر اگر شما در بیمارستان به عنوان یک بیمار یا یک بازدید کننده و یا یک عضو از کارکنان.

به عنوان بخشی از بررسی ما, ما همچنین نگاه سیاست دولت در دست خشک شدن و پیدا کردم که حوله کاغذی یکبار مصرف هستند به رسمیت شناخته شده به عنوان سریعترین و موثر ترین راه از بین بردن باقی مانده رطوبت که ممکن است اجازه می دهد برای انتقال میکروارگانیسم ها. این خوب است بدانید که با توجه به نگرانی های موجود در اطراف گسترش coronavirus.

در این معنا, ما پژوهشی در خدمت به عنوان یک یادآوری به موقع است که مناسب و موثر دست خشک انتگرال به بهداشت دست که آیا شما در یک بیمارستان, دکتر, عمل جراحی و یا فقط در دفتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de