سر از آفریقا مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (آفریقا CDC) هشدار داده coronavirus شمار “یک تهدید وجودی برای ما قاره”. شواهد از بحران های گذشته نشان می دهد هر کس به همان اندازه تحت تاثیر قرار; آسیب پذیر ترین مردم همواره رنج می برند بدترین. این تهدید را به اعتصاب و بدترین در 53 میلیون-یا-طوری زندگی مردم در هزاران متراکم رسمی شهرک یا محله های فقیرنشین که بسته جنوب صحرای آفریقا با رشد سریع شهرها است.

خطر بالا به خصوص در محله های فقیرنشین از آنجا که از ترکیب فقر و برنامه ریزی ضعیف است.

فقر منجر به انتخاب های کمتر – آیا شما صرف پول خود را در مواد غذایی و یا پزشکی ؟ – و چند شبکه های ایمنی. برنامه ریزی ضعیف اگر هر کدام منجر به میلیون ها نفر از مردم در زندگی تا حد زیادی نادیده گرفته شده به سر می برند شهرک. خانه های خود را ساخته شده از ضایعات مواد با کمی و یا بدون در حال اجرا آب و برق و دفع زباله و یا فاضلاب.

اجتماعی “فاصله” است که در کنار غیر ممکن است که یک راه حل می تواند فقط 380 توالت برای 20 ، 000 نفر. حتی قبل از بیماری های همه گیر اعتصاب چنین مکان هایی ارد سلامت ساکنان و باعث بدتر شدن بیماریها که شامل بیماری های تنفسی.

تماس از سازمان ملل متحد است که برای کشورهای ثروتمند به ارائه کمک های مالی بیشتر برای آفریقا است. اما غنی کشور خود مبارزه با بحران و بعید است که به تمرکز توجه خود را در جای دیگر.

این برگ های آفریقا در نیاز ناامید از منابع است. برای مثال در جمهوری آفریقای مرکزی در خانه های نزدیک به 5 میلیون نفر فقط سه هواکش.

سابقه مرگبار بحران

غم انگیز و آفریقا هیچ غریبه ای به بحران ها از جمله بیماری های همه گیر. در سال 2014 ابولا از طریق غرب آفریقا کشته شدن بیش از 11000 نفر.

درس آمده از این تجربه است. یکی بود قدرت شایعه و اطلاعات غلط به خصوص در متراکم شهری محلات. برای مثال گفته می شد که ابولا همیشه کشد. ادعای ایجاد وحشت و منجر به خانوارها پنهان کردن بیمار و بستگان و در نتیجه کمتر موارد گزارش شده.

انفجار از رسانه های اجتماعی استفاده کنید – حتی پس از 2014 – این خطر را افزایش می دهد.

در سال 2018, جمهوری دموکراتیک کنگو (DRC) ثبت دهمین شیوع ابولا در 40 سال است. شیوع آسیب دیده منطقه ای سرمایه گما شهر است که هیچ غریبه ای به بحران پس از تجربه فاجعه جنگ و هجوم پناهندگان.

در سال 1994 صدها هزار نفر از مردم در حال فرار نسل کشی در رواندا وارد گما. اپیدمی وبا که به کشته شدن نزدیک به 12000 نفر دنبال کرد. گما تحمل سال از جنگ داخلی (همراه با بقیه کشور) و یک فوران آتشفشانی در سال 2002.

در حال حاضر این شهرستان با آن مواجه است coronavirus داشتن ثبت اولین مورد در ماه مارس است. اخیر مقاله لوس آنجلس تایمز اشاره می کند که در حالی که مزمن تحت ذوات, گما اخیر تجربه قبلی ممکن است کمک به این شهرستان مبارزه با کروناویروس:

با توجه به بحران ابولا در این شهر با خال خال های بازرسی که در آن همه در معرض درجه حرارت بررسی – های انجام شده با دستی مادون قرمز دماسنج – و لازم به شستن دست های خود را در آب کلر ایستگاه قبل از اینکه مجاز به عبور.

یک تست آزمایشگاهی نیز ساخته شده است.

این چیزی است اما این اقدامات به احتمال زیاد باید محدود تاثیر در محله های فقیرنشین.

پیش بینی های فاجعه نادیده گرفته

یک دهه پیش سازمان بهداشت جهانی بولتن جلب توجه به یک مطالعه 2009 هشدار داد که آفریقا شهرنشینی “است که خطر سلامتی برای برخی از جمعیت های آسیب پذیر … [که] را تهدید می کند برای ایجاد یک فاجعه انسانی”.

آفریقا urbanised قابل ملاحظه ای در 11 سال گذشته. و محله های فقیرنشین آن رشد کرده اند با سرعت شکستن گردن. آفریقا, جمعیت در حال حاضر 1.1 میلیارد نفر است که انتظار می رود به دو سال 2050 تا 80 درصد از این افزایش در شهرستانها به خصوص در محله های فقیرنشین.

Coronavirus که خطر به زندگی و اقتصادی اثرات تهدید به گرفتگی قبلی بحران تهدید به افشای سوء مدیریت و بی توجهی به آفریقا شهرنشینی در احشایی ترین راه. و آسیب پذیر ترین مردم خواهد پرداخت بالاترین قیمت به عنوان آنها همیشه انجام دهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو