Coronavirus: مشاوره از قرون وسطی چگونه به مقابله با خود انزوا

این بیماری همه گیر از COVID-19 است که اغلب به نام “بی سابقه ای” – و برای بسیاری از مردم cooped در خانه های خود در کشورهای مختلف تجربه شده است هر دو بی نظیر و چالش برانگیز است. اما در اواخر قرون وسطی در اروپا افراد خود جدا شده حرفه ای. برخی از مردم – به خصوص زنان – به طور دائم خارج از جامعه زندگی می کنند جداره در, به تنهایی در یک اتاق متصل به یک کلیسا است.

راهنماهای برای و متن نوشته شده توسط این زن “anchorites” – به عنوان زنان شناخته شده بودند – از بریتانیا و قاره اروپا به ما توصیف راه خود را از زندگی و بازشماری بازتاب خود. پس چه می تواند قرون وسطی این آموزش ما در مورد چگونه به مقابله با خود انزوا?

این anchorites تصمیم به محبوس در این تنگ سلول برای بسیاری از دلایل. با توجه به قرون وسطی, مذهبی, فرهنگ, زندگی, نماز از طرف دیگران و حیاتی پشتیبانی جامعه است. جداسازی قدرت زنان برای بیان عشق خود را برای مسیح و وزیر به همکار خود مؤمنان خود را از طریق نماز و مشاور. Anchorites بودند حتی ارائه شده به عنوان داشتن “قدرت فوق العاده” از شفاعت برای اموات در برزخ.

علاوه بر این در اواخر قرون وسطی از خود گذشتگی در میان laypeople – افرادی که روحانیت – رونق گرفت. زندگی به عنوان یک anchorite ارائه شده laywomen یک گزینه برای بیان این تقوا اما ارائه آزادی بیشتر به صورت فردی تفکر (و تنهایی) از یک راهبه زندگی.

هشدار در راهنماهای برای anchorites همچنین اشاره در کمتر معنوی انگیزه. زندگی به عنوان یک دور تناقض واقع anchorites در قلب جوامع خود را و می تواند آنها را تبدیل به مذهبی مشهور است. سلول های خود را اغلب جاده های شلوغ در شهرهای شلوغ و دو برابر به عنوان یک بانک معلم اطاقک و انبار محلی شایعات بی اساس است.

پادشاه مشورت یک anchorite. Beinecke MS 404 (روچیلد Canticles,) ییل کتابخانه

انتظار نداریم که آسایش

13th-قرن, قرون وسطی به زبان انگلیسی راهنمای برای زنان anchorites, Ancrene Wisse هشدار recluses نه به دنبال راحتی است. در عوض, anchorite باید یادآوری کنم که او محصور شد و نه فقط برای خود بهره مند شوند اما به خاطر دیگران بیش از حد.

او گفت: “جمع آوری به خود قلب تمام کسانی که بیمار هستند و یا رنجور” و “احساس دلسوزی”. توسط خود-جدا از anchorite “دارد [همه مومنان] تا” با او نماز است. در حال حاضر پرستاران و پزشکان فورا خواستار مشابه تعهد از زمانی که گدایی “ماندن در خانه برای ما است.”

این Wisse مشاوره دارای عطر و طعم است که احساس می کند به همان اندازه مربوط به امروز است. خود انزوا ممکن است آسان تر به تحمل اگر به جای دیدن آن را به عنوان یک کشش از خسته کننده اما بسیار راحت و شب در شما تشخیص آن را به عنوان یک ناخوشایند تجربه استرس زا – بلکه تجسم تمام افرادی که سلامت شما در حال حفاظت از ماندن در خانه است.

اذعان آسیب پذیری

اولین و شناخته شده انگلیسی نویسنده زن جولیان از نورویچ (c.1343–c.1416) – یک anchorite – نیز تشویق خوانندگان به اذعان خود آسیب پذیری اما پیشنهاد درک آن را به عنوان یک قدرت است. او مطمئن خوانندگان در اواخر 14-یا اوایل قرن 15 قرن, متن وحی از عشق که درد و رنج و مشکلات نمی خواهد آنها را شکست:

مسیح نمی گویند شما نباید مزاحمت شما نباید مشکل شما نباید مضطرب,’ اما او گفت: “شما باید غلبه بر نمی شود.’

مجسمه مدرن جولیان از نورویچ در ورودی غرب به نورویچ کلیسای جامع. ساناز SimakCC BY-ND

جولیان وعده داده است که خوانندگان را تجربه آشفتگی عاطفی در هر بحران خواهد شد اما در نهایت به تسخیر آن است. این وعده نحوهی مدرن بقا روانشناسی. هنگامی که تطبیق با زندگی در یک بحران, اذعان شرایط چالش برانگیز به عنوان تشکیل یک زندگی واقعی در حال حاضر ضروری است. در عین حال یکی باید به طور همزمان به یاد داشته باشید که یکی در حال انجام یک تمام تلاش خود را برای بازگشت به, بهتر, قبل از بحران سبک زندگی است. تنها با برسمیت شناختن آسیب پذیری ما – هر دو جسمی و روانی و در نتیجه اقدام به محافظت و مراقبت از دیگران و خودمان خواهد شد و ما آن را از طریق.

یک بازسازی از جولیان از نورویچ سلول در سنت جولیان را در نوریچ. Godelinde گرترود باد

امنیت حواس

با توجه به دفترچه راهنما برای anchorites آنها باید گارد خود را استعاری ویندوز (حواس پنجگانه خود) و واقعی همراه, ویندوز, برای جلوگیری از افتادن به وسوسه و منحرف از نماز و مراقبه است. این Wisse اعلام کرد: “اختلال تنها وارد قلب از طریق چیزی … یا دیده یا شنیده یا طعم گداخته شدن و یا احساس خارج”.

جهان خارجی ناراحت می توانید یک کشور جهان است. هلندی, anchorite, خواهر Bertken (1427-1514) اخلاق این سردرگمی در شعر:

جهان برگزار شد و من در آن قدرت
با آن چند برابر تله
از آن محروم من از قدرت من است.

در عین حال این عصبانیت در مورد این اثر از ورودی های حسی نیز می توان به عنوان یک قرون وسطی آنالوگ به یک هشدار جعلی اخبار یا اضطراب بیش از مصرف ، چند راهنماهای توصیه داشتن یک دوست زن موشکافانه امنیت anchorite پنجره امتناع از اجازه دسترسی به بازدید کنندگان است که گسترش شایعات بی اساس و دروغ است. رسانه های اجتماعی امروز می تواند یک کمی مانند بازدید کنندگان است.

محوطه خواهر Bertken. عکس توسط E de Groot & S Pieters دانشگاه اوترخت

خود را مشغول نگه دارید عاقل

Anchorites و نویسندگان از راهنما برای anchorites نیز منعکس شده پس چگونه به نگه داشتن عاقل. نگه داشتن اشغالی مانع از بالا رفتن از دیوار. انگلیسی سیسترسیها راهب راهب بزرگ Aelred از Rievaulx (1110-1167) می گوید که او خواهر anchorite, در یک حکومت زندگی برای یک دور است که: “تنبلی … نژاد بی آرام و انزجار از سلول است.”

روال کلیدی هستند. Anchorites خوانده توالی از نماز زبور و سایر کتاب مقدس قرائت در نقاط ثابت روز است. با توجه به مدرن بقا روانشناسی تقسیم یک مشکل و یا کشش از زمان به مراحل کنترل بسیار مهم است که در مواجهه با بحران است. به همان اندازه مهم است که انجام هر مرحله یکی یکی هرگز به دنبال بیشتر جلوتر از مرحله بعدی است.

ذهنی جذب سرگرمی مانند صنایع دستی باغبانی و یا مطالعه هستند دیگر زمان مفتخر استراتژی برای برخورد با خود انزوا. پس از معرفی دوخت لباس برای فقرا و کلیسا vestments این Wisse اطمینان anchorites که نگه داشتن اشغالی را سپر ذهن خود را در برابر وسوسه:

در حالی که [شیطان] را می بیند او را مشغول او فکر می کند مانند این که: “این امر می تواند بی فایده به رویکرد او در حال حاضر او نمی تواند تمرکز بر گوش دادن به توصیه من.’

این پیشنهادات می توان به راحتی قابل ترجمه به امروز. پس از همه, با توجه به بقا روانشناسی انجام کنترل کارگردانی اقدامات با یک هدف بسیار مهم در بحران. این Wisse همچنین توصیه نگه داشتن یک گربه است.

از یک طرف خود انزوا می توانید احساس می کنید محدود – جولیان از نورویچ نیز احساس کردند که: “این محل زندان” او گفت یا به زندگی دنیوی و یا تلفن خود را. اما سلول تنگ و فضا نیز اعطا قرون وسطی زنان متناقض معنوی و آزادی است. در نامه خود به anchorite آستانه ویلتون به 11th قرن راهب Goscelin سنت Bertin فریاد می زند: “من همراه بسیار باریک’ شما ممکن است می گویند اما چه گسترده ای است که در آسمان!”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو