Coronavirus: هشدار به امریکا لاتین و کارائیب به طور چشمگیری افزایش COVID-19 تست

ما در میان 250 جمعیت دانشمندان و متخصصان بهداشت از سراسر جهان که با صدور استارک هشدار به کشورهای آمریکای لاتین و کارائیب: دولت باید افزایش COVID-19 تست در منطقه قبل از آن خیلی دیر است.

داشتن مشاهده این تجربه در جاهای دیگر در جهان و منطقه می تواند و باید پیاده سازی مربوط و قاطعانه اقدامات لازم برای مهار و کاهش این بیماری همه گیر. وجود دارد که ارزش کمی زمان برای این. بدون اقدام سریع کشورهای دیگر ممکن است به زودی خود را پیدا کنید در این وضعیت در حال حاضر رو به اکوادور که تبدیل به یک منطقه ای کانون برای این بیماری است.

بسیار از توجه بین المللی تا کنون شده است با تمرکز بر توسعه بیماری همه گیر کوروناویروس در وسط و بالا-درآمد مناطق. یکی از دلایل این است که این ویروس برای اولین بار پدید آمده در چین و بعد از آن گسترش به شرق آسیا و اروپا و شمال امریکا است. کشورها در این مناطق باید به طور کلی تست شده برای این بیماری گسترده است. بسیاری در جنوب جهانی ندارد.

این بسیار مهم است چرا که تعداد آزمایش را فراهم می کند در بهترین حالت کمتر برآورد تعداد واقعی موارد شناخته شده به اصطلاح نوک کوه یخ است. همان مردم ممکن است آزمایش را چندین بار و یا نتایج حاصل از یک آزمون ممکن است مجمل. به سادگی نمی تواند وجود داشته باشد بیشتر موارد گزارش شده از آزمون انجام شده است.

عدد تست

این تصادفی نیست که کشورهای آمریکای لاتین و کارائیب با اکثر آزمون سرانه – شیلی پاناما و کاستاریکا – نیز کسانی که با شناخته شده ترین موارد COVID-19 بیماری های مرتبط با جدید کروناویروس. این کشورها بهترین آگاهانه به مقابله با این بیماری همه گیر توسط جداسازی و ارائه مراقبت به مسری افراد تخصیص منابع به بدترین آمار مناطق و شکستن زنجیره ای از سرایت توسط ردیابی بازگشت مراحل از افراد آلوده.

تعدادی از آزمایشات انجام شده در این منطقه نگران کننده کم است. برای قرار دادن آن در چشم انداز نه از 20 کشور انجام بدترین آزمون در هر میلیون نفر در جهان در امریکا لاتین و کارائیب (فقط با توجه به کشور های داده).

شناسایی COVID-19 مورد در هر یک میلیون نفر در امریکا لاتین و کارائیب است. این الحاق طرح نشان می دهد COVID-19 تست پوشش به ازای هر یک میلیون نفر برای کشورهای اشتراک گذاری اطلاعات. نویسنده با داده ها از CSSE (دانشگاه جانز هاپکینز), COVID-19 تست صفحه ویکیپدیا و سازمان ملل جمعیت جهان چشم انداز.

این می افزاید: به یک لیست از شرایط است که منطقه را به خصوص در معرض این بیماری همه گیر. بسیاری از کشورها وجود دارد که ضعیف سیستم بهداشت و درمان و شيوع شرایط مزمن مانند دیابت و پرفشاری خون است که افزایش خطر مرگ ناشی از COVID-19. زیادی غیر رسمی اقتصاد و درآمد پایدار نابرابری اجتماعی را مستند اقدامات دشوار برای به اجرا درآوردن برای مدت زمان طولانی.

این است که بیشتر توسط این واقعیت است که اغلب با هم زندگی می کنند با نوه های خود را افزایش نسل را به خطر سرایت. وجود دارد نیز اشاره کرد که خشونت علیه زنان یک جزء اصلی از این منطقه افزایش یافته است و در طول مستند.

کشورها باید پیاده سازی عظیم تست مبارزات برای شناسایی موارد در آغاز شیوع. این کافی نیست برای انجام آزمایشات در زمین یا هوا مرزهای بسیاری از کشورها انجام داده اند از آنجا که بسیاری از افراد آلوده را تجربه نمی کنند و هر گونه علائم.


ادامه مطلب: Coronavirus: BMJ مطالعه نشان می دهد 78 درصد را نشان نمی دهد علائم – در اینجا آنچه که می تواند به معنای


با این وجود دولت ها در کشورهایی مانند گواتمالا با تنها 56 کار پنکه را آشکارا حاضر به انجام آزمایش در مقیاس بزرگ. در کشور همسایه مکزیک دولت نیز تمایلی به اجرای دقیق اقدامات و افزایش COVID-19 تست.

شمردن تعداد واقعی موارد می تواند به ایجاد یک احساس امنیت کاذب به خصوص اگر دولت با استفاده از این اعداد به ادعای موفقیت در مهار این بیماری همه گیر. در شرایط فعلی به طور مداوم پایین تعدادی از موارد نیز ممکن است منعکس کننده فقدان سیاست های موثر برای نظارت و مهار گسترش این بیماری است.

یک قربانی COVID-19 به خاک سپرده شده است در سائو پائولو برزیل. ادسون لپس JR/EPA

تست و آزمون دوباره

موثر اولیه مهار ویروس انتقال در سنگاپور و کره جنوبی است که تا حد زیادی نسبت به گسترش عظیم از تست برای تشخیص عفونت همراه با اقدامات شدید اجتماعی فاصله. جداسازی افراد آلوده و شکستن زنجیره ای از سرایت کمک به نجات بسیاری از زندگی.


ادامه مطلب: Coronavirus: کره جنوبی موفقیت در کنترل بیماری با توجه به پذیرش آن نظارت


سنگاپور و کره جنوبی انجام می شود بیش از 7000 تست در هر یک میلیون نفر است. در کشورهای آمریکای لاتین و کارائیب به طور متوسط در حدود 612 آزمون در هر میلیون, با توجه به محاسبات ما از اطلاعات موجود. کشورهایی مانند بولیوی انجام شد به عنوان کوچک که 52 نفر آزمون در هر میلیون در اوایل ماه آوریل.

رادیکال گسترش پوشش آزمون باید زیر بنای هر گونه استراتژی برای مهار و کاهش COVID-19 همه گیر در منطقه است. این اجازه خواهد داد که دولت برای صرفه جویی در زندگی می کند با شناسایی و درمان موارد قطع سرایت زنجیر و اجتناب از شیوع بیشتر. استراتژی هزینه در کوتاه مدت خواهد آورد بازده مثبت برای جامعه و اقتصاد در دراز مدت.

بدون مهاجم COVID-19 مورد تشخیص استراتژی های دولت ها فاقد بسیار مهم هوش برای کاهش تاثیر اجتماعی و اقتصادی از این بیماری همه گیر. در نهایت موثر تست را کاهش می دهد نیاز به سخت مهار اقدامات در آینده خواهد شد که به طور فزاینده ای دشوار برای شهروندان به اطاعت و دولت ها برای به اجرا درآوردن.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im