Coronavirus: سابقه بیماری های همه گیر در زندان

“به عنوان COVID-19 همه گیر ویران کردن در سراسر جهان زنگ خطر به صدا درآمده در زندانها بیش از حد” کشورهای مشترک المنافع حقوق بشر ابتکار گزارش در اوایل ماه آوریل است. نبود اشتباه است. زندان های بالا-محیط خطر برای بیماری که در آن عوامل بیماری زا هستند و به راحتی منتقل می شود.

زندانیان به ویژه آسیب پذیر – جدید کروناویروس به سرعت در حال گسترش در شرایط ازدحام و بسیاری از زندانها را محدود به بهداشت و درمان فقیر و سطح بهداشت است. افزایش پاکیزگی رژیم و آزادی های اولیه از زندانیان در حال حاضر در نظر گرفته شده توسط دولت ها در سراسر جهان است.

این شرایط نیز برجسته در اواخر قرن 18 توسط زندان آقای John Howard. زندگی خود را تا حد زیادی اختصاص داده شده به بازدید از زندانهای سراسر اروپا castigating آنها را برای خود پر هرج و مرج حکومت و شرایط unhygienic.

زندان اصلاح طلب جان هوارد توسط مدر قهوه ای 1789. ویکیپدیا عوام

Howard دولت از زندانها در انگلستان و ولز (1777) گزارش داد “یک سودا کرونیکل از مرطوب و تاریک و مرطوب و سرد و پانل سلول های famished زندانیان غفلت مسئولین بی تفاوتی فساد و بیماری و مرگ”. زندان شد رنگ باخته با بیماری های مرتبط با کثافت و ازدحام از جمله “gaol تب” – یا تیفوس – که به گفته هوارد نابود بیشتر زندانیان از قرار داده بودند به مرگ در همه اعدام در این کشور پادشاهی.

زندان شد و اهداف آسان به عنوان کشنده شیوع وبا در سراسر جهان در پنج اصلی همه گیر امواج در طول قرن 19th. ظاهر می شود به سرچشمه در هند دوم همه گیر از Asiatic وبا برتر انگلستان در سال 1832 و ما می دانیم که از معاصر آمار که آن را در زمان نگه دارید و در بسیاری از زندانها به سرعت در حال گسترش و در نتیجه مرگ و میر بالا در میان زندانیان در حال حاضر در فقیر متحده سلامت.

ویکفیلد خانه از اصلاح در یورکشایر به شدت رنج می برد. این گزارش اولین مورد زمانی که زندانی جیمز خرده بیمار شد در 24 ژوئن 1832 درگذشت روز بعد. وبا خروشان در زندان در دو پی در پی شیوع بیماری در 1832-3 حسابداری برای 78 از 158 موارد در شهر در اولین موج تنهایی – 21 از آنها از جمله فرماندار زندان درگذشت. این زندان به سر می برند به سرعت منتشر شد 75 زندانیان متعهد برای “trivial” جرائم.

آن را تنها در سال 1854 که جان برف ایجاد شده است که وبا یک بیماری منتقله از راه آب اما قبل از این در سال 1833 به تامین آب برای ویکفیلد زندان شده بود را به عنوان “بسیار لود شده با animalculae و سبزی مسائل” جایگزین شد, از زندان رژیم غذایی افزایش یافته و آهک شسته و fumigated با کلر. با وجود این اقدامات بیماری دوباره گرفت و در اواخر آن سال متمرکز در میان زندانیان متعهد برای ولگردی که در خواب یکی از بزرگ همراه است. یک سوم از زندانیان بستری شده بودند به زندان درمانگاه و یک چهارم از موارد وبا درگذشت.

به عنوان درک علل بیماری بهبود یافته در طول قرن 19 بهداشتی اصلاحات اجرا شد و تابلوهای جدید از بهداشت شروع به جمع آوری آمار مرگ و مير از جمله اپیدمی بیماری است. اصلاحات نیز درگیر شدید برنامه از زندان ساخت و ساز در سراسر بریتانیا و امپراتوری خود را. ویکفیلد خود بازسازی شد و در سال 1847 با بیش از 700 سلول های جدا در همراهی با زندان مدرن طراحی شده است.

آمار جدید از استعمار زندان نشان داد که در 18 ماه پس از تأسیس آن در سال 1858 یک سوم از محکومین ارسال به جزایر آندامان penal colony درگذشت اسهال خونی و اسهال. در پایین بنگال (هند) دهها هزار نفر از زندانیان درگذشت از بیماری بین 1843 و سال 1867. انگلیسی و ایرلندی زندانیان در برمودا تسلیم به تب زرد در یک سری از شیوع بیماری در طول نیمه اول قرن 19. کسانی که در جبل الطارق hulks بودند به مراتب بیشتر مستعد از سربازان و غیر نظامیان به اپیدمی وبا از سال 1865. در اکثر مکان های استعماری از جمله موریس در طول شیوع وبا از 1819-20 و سال 1867 زندانیان شاغل در تمیز کردن خیابان و حمل و مرده و پرستاری است.

همانطور که در ویکفیلد فقدان اجتماعی فاصله در زندان های استعماری ارائه یک محیط ایده آل برای ارتباطات از بیماری است. منابع آب اغلب آلوده و شرایط به سر می برند. در Welikada و جزیره زندانها در سیلان در طول اپیدمی وبا از 1873-5 مقامات همچنین نگران گسترش بیماری از زندان به مردم است. همانطور که در ویکفیلد 40 سال قبل از آن برخی از کم خطر زندانیان از جمله بدهکاران منتشر شد که تا به حال نیز اتفاق افتاده است در باربادوس.

زندانی دیدگاه

در حالی که خطرات ناشی از زندان و حبس در طول شیوع بیماری همه گیر شد, موضوع, پزشکی, اداری و عمومی, گفتمان معاصر, حساب توسط زندانیان نادر است. در این میان اما نامه های نوشته شده در بلفاست زندان در اواخر اکتبر در موج دوم از سال 1918 همه گیر آنفلوآنزا.

طرح طبقه در یک بال بلفاست زندان کشیده شده توسط چارلز Lanyon, 1842.

زمانی که “آنفولانزا” آمار این زندان برگزار شد 150 گرایان ایرلندی. بیش از 100 بیمار. جالب اینجاست که این گروه ممکن است به دلیل آسیب پذیر به عنوان زندانیان سیاسی آنها تا به حال افتخار از انجمن هر دو بال خود را و در ورزش. نامه های خود را معمولا به بستگان بسیار آشکار در مورد تجربه همه زندانیان. آنها وحشت زده از بیماری ها و به خصوص این بیماری در زندان است. به عنوان مایکل استاپلتون نوشت:

تا آنجا که ممکن است همه ما باید محافظت در برابر وحشت; که به خودی خود ما را در قبال سقوط یک قربانی است. ما باید آرام باقی می ماند سرد و با اعتماد به نفس. اگر چه ما را دیده اند و کمک کرده اند به حذف برخی از رفقای ما در برانکار.

جیم کراولی در ضمن خواسته مادر خود را اگر او می تواند “تصور هذیان در حالی که در حال قفل کردن در سلول برای 13 ساعت در تاریکی”.

حتی زمانی که زندانیان در وسط شیوع این بیماری خالی از سکنه زندگی خود را در سال 1918 و 1919 پر کردن آنها را با نگرانی برای خانواده ها خارج است.

در حالی که بهداشت و مراقبت های پزشکی بهبود یافته در بسیاری از زندانها در سراسر جهان وجود دارد بسیاری از رزونانس بین پاسخ رسمی به COVID-19 و تاریخی مدیریت از شیوع در زندان در بخش های بزرگ به دلیل بسیاری از زندانها باقی می ماند بنابراین به سر می برند. بحران کنونی نیز ما را به یاد چقدر آسیب پذیر را نهادینه جمعیت ایجاد می کنیم زمانی که تبدیل به اپیدمی بیماری طول می کشد نگه دارید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im