“به ترجمه است که به شیوه های بزرگتر مانند ریل تخت, دست, ریال, به نظر می رسد مانند بسیار منطقی فرمت. این ممکن است کمک کند.”

افرادی که مبتلا به COVID-19 می تواند گسترش ویروس در قطرات زمانی که آنها سرفه یا عطسه. آن قطره زمین می تواند در سطوح و سپس انتقال به افراد دیگر.

یک مطالعه کوچک در ماه مارس منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند آزمایش این ویروس در سطوح مختلف در بر داشت و آن را به سرعت تبدیل شد ناپایدار در مس.

SPEE3D این شرکت است که 3D-چاپ مس, درب آهنی سفارش خود مطالعه از ملبورن مبتنی بر ویروس آزمایشگاه نشان داد که مس کاهش می یابد ویروسی سطح 96 درصد در عرض دو ساعت.

“ما شناخته شده اند در حالی که مس دارای خواص ضد میکروبی. آن نشان داده شده است که بسیار موثر در برابر بسیاری از عوامل بیماری زا بیمارستان گفت:” دکتر هانا Sassi یک کارشناس ویروسی بقا در دانشگاه سیدنی است.

یک 2013 چند بیمارستان randomised controlled trial آزمایش مس, ریل تخت و میز و صندلی اسلحه در اتاق بیمارستان. پوشش برش معرض خطر ابتلا به یک عفونت اکتسابی بيمارستانی توسط بیش از نیمی از.

COVID-19 lives happily on stainless steel, but dies on copper.

COVID-19 زندگی خوش و خرم در فولاد ضد زنگ می میرد اما در مس.

فولاد ضد زنگ از سوی دیگر به نظر می رسد خوب بندرگاه برای SARS-CoV-2. در New England Journal of Medicine, دادگاه, ویروس هنوز هم قابل تشخیص پس از 72 ساعت.

کارشناسان بهداشت عمومی در حال حاضر تعمق در مورد اینکه آیا ورزشگاه – به طور معمول پر شده با فولاد ضد زنگ ماشین آلات – باید بسته در طول بیماری همه گیر.

“فولاد ضد زنگ به نظر می رسد واقعا تمیز…. واقعیت بسیار متفاوت است. آن را نمی کشتن ویروس ها. ما تست شده و تا پنج ساعت کردم و هیچ افت ویروس در همه سطوح در فولاد ضد زنگ” گفت: Byron کندی اجرایی SPEE3D.

این شرکت به فروش می رساند فلز 3D printers به خودرو و صنایع هوا و فضا و نظامی است. به عنوان COVID-19 pandemic رسید آقای کندی و تیم خود را توسعه داده اند یک راه استفاده از پرینتر به کت موجود دستگیره های درب در یک میلیمتر-ضخامت لایه مس.

هر پوشش هزینه در حدود $50 – $100 و طول می کشد حدود پنج دقیقه.

مس به نظر می رسد به چند خواص منحصر به فرد است که اجازه می دهد آن را به کشتن ویروس ها. زمانی که یک باکتری یا ویروس در زمین مس الکتریکی ذرات شناخته شده به عنوان یون پرش از سطح به باکتری پانچ سوراخ در آن و کشتن آن.

مس نیز به نظر می رسد که طیف وسیعی از دیگر اثرات منفی بر روی باکتری ها از جمله آسیب رساندن به DNA است.

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو