محکوم وکیل مایکل Croke اجتناب زندان در حال حاضر بیش از سرطان ترساند

در روز سه شنبه Croke تیم حقوقی به دنبال تاخیر در بازداشت منظور با توجه به مقدماتی نتایج آزمون نشان می دهد آن را بسیار محتمل است که Croke خواهد شد که 70 در ماه ژوئن به سرطان پروستات است.

دیوید دالتون, SC, برای Croke توضیح داد که او تا به حال برای شکستن اخبار ناگوار از پتانسیل تشخیص سرطان به مشتری خود را فقط قبل از دادگاه آغاز شده در روز سه شنبه.

بیشتر adjournment بود که به دنبال تعیین درجه و مرحله سرطان است.

دادگاه شنیده ام که چهار سال پیش Croke را اورولوژیست دکتر گوردون اونیل شناسایی شده ممکن است نشانه های اولیه سرطان پروستات و توصیه می شود Croke انجام بیشتر تحقیقی روش. Croke نیست نگاهی به این توصیه ها. “ما هرگز شنیده از او” دکتر اونیل گفت: دادگاه از طریق لینک ویدئو.

در حالی که هیئت داوران شد و تعمق, Croke رفت و به او GP جو Grech که با اشاره او را به دکتر اونیل.

Dr Joe Grech has had a colourful career.

دکتر جو Grech تا به حال رنگارنگ حرفه ای.

دکتر اونیل گفت که او آگاه از Dr Grech را “سابقه کیفری”. دادستان نیست جزئیات آنچه که تاریخ ممکن است.

Dr Grech که یک بار تا به حال یک عمل در کینگز کراس است و در حال حاضر در لیچهردت تا به حال رنگارنگ حرفه ای. او به دقت اجتناب بخشش $100,000 ضامن پس از پنت هاوس حیوان خانگی-تبدیل مواد مخدر قاچاقچی سیمون Farrow قلم به قید وثیقه. او بعد از آن محکوم به 61/2 سال زندان برای قاچاق یخ.

سپس دکتر Grech اجرا با اداره مالیات که او را دیدم ورشکست در سال 2016.

Dr Grech نیز در یک نقطه از زحمت با شورای پزشکی که قرار داده شده یک تعداد از شرایط خود تمرین گواهی از جمله این که او را به انجام خانه یا خانه سالمندان بازديد و دکتر Grech است “نه به, داشتن, عرضه, مدیریت و یا تجویز هر دارو از اعتیاد’.”

آقای دالتون گفت Croke آماده شد به تسلیم 1.3 میلیون نفر ضامن با دادگاه است. قاضی Syme گفت که او نمی خواست آن را به فکر در “یک دقیقه” که فقط به خاطر یک مجرم به حال دسترسی به مبلغ زیادی از پول است که که “سرانجام این موضوع است.”

Croke را از جمله شنوایی برای دروغ گفتن به پلیس و دادگاه عالی در مورد یک گروه جنایی را $702,000 کیسه از پول نقد تعیین شده است را برای 4 ژوئن. در همین حال قاضی به دنبال اطلاعات بیشتر از عدالت سلامت در مورد پزشکی ترتیبات است که می تواند ساخته شده برای Croke باید او را در بازداشت قبل از آن زمان است.

این موضوع را به دادگاه در روز 5 مارس.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de