جنجال بر سر ما-سبک هزینه های احتمالی در ویکتوریا

“بودجه تغییرات اقتصاد دادخواهی” Scerri گفت.

زمانی که کلاس اقدامات در سال 1992 آغاز شد, آنها اکثرا بودجه توسط شرکت های حقوقی در یک “پیروزی بدون هیچ هزینه” بر اساس.

پس از آن آمد دادخواهی تأمین کنندگان مالی. جهانی شرکت یا خارجی متعلق به و یا به صورت محلی ایجاد شده اما سرمایه گذاری به نمایندگی از صندوق های دریایی, توافق برای پوشش هزینه های برای شاکی در ازای دریافت یک تکه از حل و فصل. آنها در حال حاضر درگیر در بیش از 70 درصد از رسیدگی با توجه به دانشگاه موناش استاد حقوق وینس Morabito.

در حال بارگذاری

این کسب و کار سودآور. بودجه معمولا هزینه کمیسیون از 30 درصد از درآمد حاصل از بازیافت استرالیا قانون کمیسیون اصلاحات (ALRC) می گوید و در مواردی که اعضای کلاس دریافت کمتر از نیمی از حل و فصل آنها بیشتر حمایت دادخواهی تأمین کنندگان مالی.

صندوق بین المللی پول بنتام اولین ASX-شرکت ذکر شده به صندوق کلاس اقدامات در استرالیا, مشبک $9.1 میلیون بودجه یک کلاس اقدام علیه جنوب استرالیا طرح دریا Sapfor در سرمایه گذاری $2.8 میلیون دلار در هزینه های قانونی. یک کلاس اقدام علیه موری Goulburn مطرح $9.5 میلیون بیش از هزینه های قانونی از 3.1 میلیون دلار است.

چه ویکتوریا هزینه های احتمالی اصلاحات برای معرفی در دولت و دادگاه عالی پیشنهاد را برای شرکت های حقوقی است که به آنها اجازه می دهد به مانند عمل دادخواهی تأمین کنندگان مالی. این قانون در انتظار تصویب توسط مجلس در ماه مارس معنی خواهد بود که شرکت ها را به یک برش از حل و فصل – به جای شارژ ساعت به علاوه یک در بالا بردن هزینه های خود را برای پیروزی در بازگشت برای indemnifying شاکی برای هزینه.

دولت ویکتوریا می گوید اعضای گروه محافظت خواهد شد چرا که فقط چقدر وکلا خواهد بود تصمیم توسط دیوان عالی کشور به ریاست قاضی بیش از این مورد است.

این کمیسیون بهره وری و استرالیا و ویکتوریا قانون اصلاحات کمیسیون حمایت از هزینه های جدید آرایش و گفت کلاس عملیات را تبدیل به قابل دسترس بیشتر را به خطر بالقوه رانندگی کمیسیون به عنوان وکلای رقابت در همان بازار به عنوان تأمین کنندگان مالی.

اما منتقدان در دولت به نام حرکت اندروز دولت دست دادن به شرکت های بزرگ از جمله اسلاتر و گوردون و موریس بلکبرن که فایل های بیشتر کلاس اقدامات در کشور است.

“هیچ اتفاقی در اینجا — این واقعیت است که این مهم شرکت های حقوقی است که برای به دست آوردن بیشتر از این اتفاق می افتد به اهدا کنندگان به حزب کارگر” وزیر سایه برای پلیس دیوید ساتویک گفت: مجلس در این ماه.

Westpac client Michelle Tate becomes emotional during a press conference at the offices of law firm Maurice Blackburn in Brisbane in February last year. Mrs Tate and her husband Ian were the lead litigants in the first class action against a big four bank after the publication of the Hayne Royal Commission Report.

Westpac مشتری میشل تیت می شود و عاطفی در یک کنفرانس مطبوعاتی در دفاتر حقوقی موریس بلکبرن در بریزبن در ماه فوریه سال گذشته است. Mrs تیت و همسرش ایان بودند منجر طرفین دعوا در کلاس اول اقدام علیه چهار بانک پس از انتشار این Hayne سلطنتی گزارش کمیسیون. اعتبار:AAP

موریس بلکبرن را لینک کلیک کنید برای حزب کارگر و اتحادیه های کارگری به خوبی شناخته شده – را به اسم خود بنیانگذار سوسیالیستی وکیل و کار سیاستمدار. در این میان بحث در مورد هزینه های احتمالی این شرکت در مورد افزایش کمک های مالی به ALP دولت شعب و استرالیا در شورای اتحادیه های کارگری به تقریبا $600,000 در سرب تا نوامبر 2018 دولت در انتخابات است و ممکن است 2019 فدرال انتخابات.

موریس بلکبرن افزایش آن کمک های مالی در ازای مقدمه ای از هزینه های احتمالی است که یک قضیه حقوقی رئیس دادخواهی اندرو واتسون با صراحت خواستار احمق داده شده این شرکت 100 سال سابقه مرتبط با اتحادیه های کارگری و کار.

“ما نباید تعجب کرد که یک دولت که تا به حال مستقل از بدن توصیه می کنیم آنها را به اجرای چیزی تصمیم به پیاده سازی آن توصیه” واتسون می گوید.

استرالیا صنعت اجرایی گروه Innes Willox گفت: قانون جدید سود وکلا در هزینه شاکیان ایجاد یک “هانیپات” برای صلاحیت-خرید شرکت های حقوقی که فایل های متعدد اقدام کلاس ادعا می کند در ویکتوریا.

“این لایحه عظیم عواقب ناخواسته و پتانسیل لازم برای تبدیل شرکت های حقوقی به فضل شکارچیان” Willox گفت.

“این می تواند ایجاد یک منحرف انگیزه ای برای شرکت به ترک ‘بدون پیروزی هیچ هزینه’ کار به نفع سود بالا. اگر این اتفاق افتاد آن را کاهش می دهد دسترسی به عدالت و افزایش هزینه ها و ترک جامعه بسیار بدتر است.”

اما واتسون گفت: اگر Maurice بلکبرن شارژ 25 درصد هزینه های احتمالی هزینه ها را کاهش می دهد و بیشتر پول خواهد بود بازگشت به اعضای کلاس. این قانون همچنین نگهبانان در برابر هجوم بی ارزش ادعا گرفتگی تا دادگاه.

“این که چرا این لایحه است و آن را حذف اگر شما در حال رفتن به اتهام هزینه های احتمالی شما رو به بالا برای هزینه های متهم” واتسون گفت.

“این مهم حفاظت به اطمینان حاصل شود که شما لازم نیست که شیوع unmeritorious ادعا می کند.”

در حال بارگذاری

Morabito گفت: کلاس اقدامات عبارت بودند از:-استفاده در ویکتوریا با میانگین تقریبا پنج پرونده در هر سال نسبت به متوسط هشت در NSW دیوان عالی کشور و 18 فدرال.

“اگر شما اجازه می دهد وکلاء به عمل مانند آمریکا وکلای آنها ممکن است در برخی از ارزشمند دادخواهی است که سرمایه گذاران در حال لمس کردن نیست,” او گفت:.

“بیایید سعی کنید مدل های مختلف اما ما را [وکیل] پرداخت اگر آنها از دست دادن در این مورد. به من که یک رویکرد متعادل.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>