محافظه کاران به درخواست خانه کمیته اخلاق به مطالعه ترودو SNC-Lavalin اخلاق نقض

OTTAWA — نمایندگان مجلس محافظه کار در حال برنامه ریزی در حرکت یک حرکت بعد از ظهر چهارشنبه خواستار یک کمیته پروب اخلاق کمیسر ماریو Dion گزارش که در بر داشت که نخست وزیر جاستین ترودو را شکست فدرال تضاد منافع عمل می کنند در رابطه با SNC-Lavalin رسوایی.

محافظه کاران خواهد شد قرار دادن به جلو حرکت در خانه کمیته اخلاق به دنبال داشته باشد “ترودو دوم گزارش” مطالعه و خواستار Dion به نظر می رسد و شهادت را برای دو ساعت در یافته های خود و درخواست “شاهدان دیگر به عنوان مورد نیاز” دعوت شود.

این اولین و رسمی از تلاش مخالفان برای احیای SNC-Lavalin رسوایی در این اقلیت مجلس است. با توجه کمیته در حال حاضر اکثر کنترل احزاب اپوزیسیون لیبرال ها را به همان توانایی برای تصمیم می گیرید که مطالعات در حال راه اندازی و یا چپ را در دستور کار به عنوان آنها در اکثریت خود را روز.

این حرکت در می آید نزدیک به یک سال به روز جودی Wilson-Omar خانه کمیته عدالت شهادت در SNC-Lavalin امر است. آن بود که در شهادت او را که او گفته است که او با آن مواجه سطح بالا “محجبه تهدید” و دخالت سیاسی در امور کیفری محاکمه SNC-Lavalin ترک ترودو در مواجهه با تماس به استعفا.

پس از آن بود که چند ماه بعد در اوت سال 2019 زمانی که Dion صادر شده خود را محکم گزارش که ترودو هر دو به طور مستقیم و غیر مستقیم به دنبال نفوذ خود را هنگامی که وزیر دادگستری و دادستان کل تصمیم گیری در مورد اینکه آیا برای قطع شد که دیدن کبک مبتنی بر ساخت و ساز و مهندسی غول جلوگیری از تحت تعقیب کیفری.

به عنوان یک نتیجه—پس از مصرف ماه به نقد و بررسی “نگران کننده” شواهد و قانونی مربوطه و قانون اساسی و اصول—Dion یافت ترودو به contravened این تضاد منافع عمل بار دوم پس از او شده است ،

به عنوان یک نتیجه—پس از مصرف ماه به نقد و بررسی “نگران کننده” شواهد و قانونی مربوطه و قانون اساسی و اصول و با وجود برخی محدودیت از شاهدان قادر به ارائه کامل مدارک و شواهد—Dion یافت ترودو به contravened این تضاد منافع عمل بار دوم پس از او شده است ،

Wilson-Omar به نام گزارش “دفاع” را به عنوان آن را تا حد زیادی طرفه با نسخه خود را از حوادث که او را به جلو طی ساعت از کمیته شهادت, مصاحبه های رسانه ای و انتشار اسناد و مکاتبات و یکی از راز های صوتی ضبط.

Dion گزارش فرود آمد تنها چند ماه قبل از سقوط فدرال انتخابات و در زمان وجود دارد فشار برای مواقع اضطراری تابستان شنوایی که لیبرال ها تعطیل با وجود مخالفت کرد و گفت آنها مطلع شدند که Dion بود و آماده شهادت است.

در آن زمان که این گزارش منتشر شد ترودو گفت که او پذیرفته یافته های این گزارش و در زمان مسئولیت کامل برای “همه چیز را که اتفاق افتاده است” اما متوقف کوتاه از عذرخواهی. ترودو گفت که با او اختلاف نظر با برخی از دیون را نتیجه گیری از جمله این که هر گونه تماس با آن دادستان کل در مورد این موضوع نامناسب بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de