OTTAWA — حزب محافظه کار است که تعلیق رهبری آن مسابقه در صورت ادامه بحران ناشی از COVID-19.

ژوئن 27 تاریخ انتخابات شده است کنار گذاشته و با رهبری کمیته با استناد به اختلال ناشی از این بیماری همه گیر.

این کمیته شناخته شده به عنوان LEOC تصمیم در یک جلسه طولانی پنج شنبه شب که آمد و پس از چند روز فشار برای آنها عمل می کنند.

“با همه غیر ضروری کسب و کار در حال حاضر بسته در انتاریو و کبک از جمله ما HQ LEOC در حال حاضر در می یابد که آن است که دیگر ممکن است برای دیدار با مهلت لازم برای فرآیند عضویت و کمک های مالی و یا چاپ و روند شمارش آراء در زمان برای 27 ژوئن اعلام” حزب در بیانیه ای گفت در توییتر.

هیچ تاریخ جدید انتخاب شد. این حزب گفت: آنها را دوباره ارزیابی وضعیت در مارس 1.

در ضمن بحث های برنامه ریزی شده برای ماه آوریل لغو شده اند و در مارس 17, مهلت ثبت نام اعضای جدید شده است تحت فشار قرار دادند به مه 15.

این بیانیه به آدرس نیست که آیا نامزدها هنوز هم اجازه داده می شود به طور رسمی مبارزات انتخاباتی و یا برگزاری رویدادهای بین در حال حاضر و ممکن است 1 تصمیم تاریخ.

این تصمیم یک روز پس از مهلت نهایی برای داوطلبان واجد شرایط. آنها تا به حال به منظور بالا بردن $300,000, ارسال, از 3000 امضا و همچنین به عنوان یک برنامه طولانی مدت.

چهار نامزد ملاقات کرده بود که در آستانه و در انتخابات: تورنتو وکیل Leslyn لوئیس سابق وزیر کابینه پیتر مککی سابق وزیر کابینه و زمان MP ارین اوتول و زمان MP درک اسلون.

اما سه نفر دیگر موفق به واجد شرایط همه با استناد به در هفته های اخیر چالش های عمده ای جمع آوری کمک های مردمی و حامیان زمانی که سنتی دیدار و احوالپرسی ارائه شد غیر ممکن است اجتماعی فاصله پروتکل های.

مرلین Gladu رودی Husny و ریک پترسون به حال تمام نیز گفت: آن را به سادگی نامناسب به درخواست مردم برای پول و یا تلاش برای به بحث سیاست در میان یک بحران ملی.

که این حزب تنها تصمیم پس از مارس 25 مهلت درخواست فوری مقاومت.

“شما باید به طور کامل خوار حزب ما. شرم بر همه شما” گفت: Georganne برک که تا به حال اجرا شده است و Gladu را پیشنهاد داد.

“هر رهبر منتخب از طریق این فرایند خواهد شد که بوی خود را فاسد روند در او است.”

اوتول و اسلون نیز خواستار این مسابقه بود به تعویق افتاد که تا به حال چندین با مشخصات بالا Consevatives هر دو عموم و در backchannels با حزب.

مککی به حال شده است برای استدلال مهلت به تحت فشار قرار دادند تا با استناد به این نیاز برای مخالفت محافظه کاران به یک رهبر جدید هر چه زودتر به جای بعد.

او می خواهم نصب تهاجمی رسانه های اجتماعی کمپین پنج شنبه نشان می دهد دموکراسی خود را در خطر اگر در این مسابقه به تعویق افتاد.

لوئیس استدلال کرده بود این مهلت را به عنوان مجموعه باید محترم شمرده شود و گفت که رهبر جدید باید قادر به نشان دادن آنها می تواند در یک بحران.

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید مارس 26 سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو