اشتباه در مورد چه چیزی خوب و چه چیزی نیست ؟ در اینجا سه سوال را به خودتان بپرسید قبل از اینکه شما ببینید کسی

یادداشت سردبیر: این مقاله بر آن است تا coronavirus و COVID-19 وضعیت مارس 23. این مهم است به یاد داشته باشید که این وضعیت به سرعت در حال توسعه و رسمی مشاوره ممکن است تغییر کند.


اگر سراسیمگی از سفارشات جدید منتشر شده در 24 ساعت گذشته به شما احساس اشتباه در مورد چه چیزی خوب و چه چیزی نیست وقتی که می آید به تماس های اجتماعی, شما تنها نیستید.

آن را بسیار دشوار است برای اتخاذ یک مجموعه ای از قوانین سخت و سریع با مشاوره تغییر به سرعت. ادارات دولتی قرار داده اند از راهنمایی اما که نمی خواهد تحت پوشش تمام شرایط. کارشناسان در حوزه عمومی خواهد شد و مشاوره های مختلف.

واقعیت این است که اگر فعالیت های شما می خواهید و یا نیاز به انجام و شما مطمئن نیستید اگر آن را توصیه اغلب شما را به یک تماس. پس از حصول اطمینان از که آن را نقض سفارشات عمومی تصمیم خود را باید بر اساس ارزیابی خود را از خطرات و مزایای.

هر چه فعالیت شما با توجه به آن می تواند کمک کند که برای اولین بار به وضوح لیست گزینه های خود را. برای مثال اگر من یک دوست صحبت با کودکان و نوجوانان ما می تواند سازماندهی به ملاقات در پارک در یک خانه به صورت آنلاین و یا نه در همه. یا اگر من می خواهم به گرفتن با خواهر من, من می توانم آن را در شخص و یا در تلفن.

سپس از خودتان بپرسید چند سوال مهم به نظر شما گزینه های خود را.

در اینجا به برخی از ملاحظات است که باید به شما کمک کند تصمیم گیری آگاهانه از طرف خود و خانواده و جامعه.


ادامه مطلب: Coronavirus: چه مدت طول می کشد تا بیمار ؟ چگونه عفونی است ؟ شما همیشه باید یک تب ؟ COVID-19 اصول توضیح داده شده


Sign up to The Conversation

1. چه آخرین توصیه من به دولت و یا خاک وزارت بهداشت?

اول این است که نگاه به آخرین توصیه های خود را برای دولت و خاک وزارت بهداشت و آگاه باشید که آنها ممکن است تغییر روز به روز و یا حتی در عرض یک روز. پس نگه داشتن چک کردن.

برخی از گروه ها در حال حاضر در حال توسعه کاملا دقیق لیستی از بایدها و همین حالا که در حال به روز رسانی به عنوان سریع به عنوان مثل انسان ممکن است.


ادامه مطلب: 4 راه برای صحبت با واکسن بورس


2. آیا من می دانم که آخرین چگونه ویروس حرکت بین مردم ؟

درک به عنوان بسیاری به عنوان شما می توانید در مورد راه که ویروس حرکت بین مردم می تواند به شما کمک کند تصمیم گیری آگاهانه در مورد اینکه آیا فعالیت شما با توجه به انجام به شمار خطر بالاتر از عبور از coronavirus یا آن برداشته است.

Coronavirus باعث COVID-19 در حال حاضر تصور می شود در گذشته از طریق تماس و انتقال قطرات. خود را از غشاهای مخاطی (به معنی قطعات مرطوب صورت خود را – دهان و بینی و چشم). یک فرد مبتلا به این عفونت ممکن است سرفه یا عطسه و یا لمس دهان یا بینی خود و سپس لمس سطحی دیگر که در آن می توانید عفونی باقی می ماند برای یک زمان.

این ویروس قادر است به حرکت به شخص دیگر از طریق تماس مستقیم با قطرات از سرفه یا عطسه و یا اگر آنها را لمس است که سطح را با دست خود و سپس خود را لمس دهان و بینی و یا چشم. بیشتر علامتی کسی است که بیشتر از آن آسان است برای به دست آوردن عفونت اما مردم با علائم خفیف هنوز هم می توانید آن عبور کند. بیشتر است که یاد گرفتیم در مورد این ویروس و این دانش ممکن است تغییر کند.

همین دلیل است که شستن دست و سرفه و یا عطسه آداب بسیار مهم است.

COVID-19 در حال حاضر تصور می شود بیشتر گسترش افرادی که علائم شده اند و در تماس نزدیک با دیگران است. کسانی که بیشتر در معرض خطر ابتلا به آن هستند کسانی که تا به حال تماس با کسی که تشخیص داده شده است با آن و یا به تازگی از خارج از کشور.

که در حال تغییر آن را به عنوان حرکت بیشتر در جامعه عمومی در استرالیا.

که درک اساسی از چگونه آن را حرکت می تواند کمک به مردم برای تصمیم گیری که برای دیدن چگونه به آنها را ببینید که چگونه به رفتار در اماکن عمومی و در خانه است.

3. چگونه خطرات ناشی از یک فعالیت خاص وزن در برابر منافع ؟

هر زمان که شما با توجه به انجام برخی از فعالیت های با کسی شما نیاز به وزن کردن خطرات ناشی از آسیب با مزایای بالقوه است.

اول مطمئن شوید که شما در حال مطیع بهداشت عمومی سفارشات. همچنین به یاد داشته باشید که این فقط یک تصمیم شخصی شما در معرض خطر. ما همه کاهش زنجیره انتقال با کاهش تماس با ما با دیگران تا آنجا که ما می توانیم.

گاهی اوقات ما هنوز هم می خواهید و یا نیاز به تماس با دیگران است.

اول از همه ما نیاز به قبول است که ما را در معرض خطر هر زمان که ما در تماس با فرد دیگری است و ما نیاز به وزن است که خطر در برابر منافع بالقوه.

ممکن است وجود دارد واقعا مهم اجتماعی به عنوان مثال برای دیدن یک فرد که در تماس با دیگران بسیار مهم است.

وجود دارد ممکن است مزایای در کمک به کسی که کمتر دسترسی به منابع از ما – به عنوان مثال کمک به همسایه در نیاز.

در این موارد اگر شما تصمیم به گرفتن خطر مهم است که به دنبال راهنمایی در انجام همه چیز شما احتمالا می توانید به حداقل رساندن و گسترش COVID-19 است که در آن روبرو می شوند.

این بدان معناست که دست مناسب hygeine; شستن دست هنگام ورود و خروج. سعی کنید به ماندن 1.5 متر و یا بیشتر از هم جدا. هرگز بیرون رفتن و ملاقات با دیگران اگر شما علائم تنفسی مانند سرفه یا تب. و این به معنی تلاش برای جلوگیری از تماس با افراد در معرض خطر بیشتری از بیماری شدید مانند کسانی که با موجود مزمن بیماری یک فرد مسن تر و یا کسی که بومی یا Torres Strait Islander.

اگر COVID-19 خطر واقعا بالا است که فرد پس شاید مزایای لازم نیست بیشتر از پتانسیل آسیب برساند. شما ممکن است مجبور به اتخاذ یک تصمیم واقعا سخت.

سخت گیری های پیش رو

هیچ سحر و جادو قطع کردن که در آن شما را متوقف و تمام خطر است. ما باید به قبول آن است که در مورد درجه خطر و آنچه ما جمعی را برای به حداقل رساندن آن است.

اگر ما را انتخاب کنید به تماس با شخص دیگری در حالی که ماندن در داخل مرزهای آنچه مجاز است بر اساس الزامات دولت و سپس آن مهم است که شما یک مجموعه ای از شواهد مبتنی بر اصول است که کمک می کند تا راهنمای تصمیم گیری خود را.


ادامه مطلب: پدر و مادر تصمیم گیری در مورد واکسیناسیون و هنر وزش اجبار


گفتگوCC BY-ND

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو