تورنتو — کانادا سابق استاندار Michaelle ژان ماتم است مرگ عمه اش به COVID-19 از دست دادن او می گوید حتی سخت تر است چرا که خانواده اش نمی تواند جمع آوری برای یک مراسم تشییع جنازه.

“عمه جان دیروز از coronavirus در دراز مدت مرکز مراقبت در مونترال” ژان توییتی در روز شنبه.

“خانواده می تواند نه کمک و نه همراه او در آخرین لحظات. خدمات مراسم تشییع جنازه مسئول cremating او باقی مانده است. بدون وداع گفت. محدود در غم و اندوه.”

ژان داستان یکی تبدیل شده است که همه بیش از حد آشنا برای بسیاری از کانادایی ها در طول همه گیر و او ابراز نگرانی برای دیگران عزادار.

“افکار من با تمام کسانی که تمام خانواده هایی که مانند ما در مواجهه با این لحظات دشوار. ما از همان بشریت است و ما باید از طریق این مصیبت دانستن است که ما به تنهایی نمی,” او هنوز توییتی.

با فاصله فیزیکی اقدامات در محل خانه های مراسم تشییع جنازه در سراسر کشور مجبور به وفق دهند. در بسیاری از موارد خانواده ها باید چاره ای به حال اما به چشم پوشی یادبود.

برت واتسون رئیس جمهور از مراسم تشییع جنازه خدمات انجمن کانادا گفت: پخش زنده مراسم یک جایگزین ارائه شده به خانواده های عزادار پس از اجتماعات بزرگ ممنوع است.

“ما سعی می کنید به کار با خانواده ها برای دیدار با نیازهای خود را, اما آن را قطعا یک چالش” واتسون گفت: CTV News Channel در روز شنبه.

همانطور که از شنبه, 1,470 مردم در کانادا درگذشت COVID-19 با بیش از 33 ، 000 موارد تایید شده. بیش از نیمی از کل موارد مرگ و میر گزارش شده در کبک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im