‘مخروط سکوت” صدمه زدن به زنان در حرفه های حقوقی: بالا ابریشم

در 22 ژوئن دادگاه عالی منتشر شد بیانیه آشکار یک تحقیق نتیجه گیری کرده بود قاضی سابق Dyson Heydon از نظر جنسی مورد آزار و اذیت شش سابق قضات و همکاران و پنج نفر از آنها برای او کار می کرد.

در بیانیه آقای Heydon وکلا گفت که او “رد قاطعانه هر گونه اتهام آزار و اذیت جنسی و یا هر جرم”.

در همان روز به عنوان دادگاه عالی بیانیه آقای Heydon استعفا داد و به عنوان یک بین المللی قاضی بین المللی سنگاپور دادگاه تجاری (SICC).

یک سخنگوی دادگاه عالی سنگاپور گفت: آقای Heydon تا به حال به اطلاع دادگاه از دادگاه عالی درخواست و استعفا داده بود: “با توجه به تحولات اخیر … او را قادر به مقابله با این نتیجه پرس و جو”.

“آقای Heydon شده بود در مرخصی از SICC پس از 15 مارس 2019,” سخنگوی گفت.

دادگاه عالی این گزارش محرمانه که منتشر نشده علنا بنا به گزارش ها حاکی است که یک دیپلم ادعا کرد که او تا به حال گفت: قاضی سابق مایکل McHugh یک اتهام در مورد آقای Heydon و سابق بود و در پاسخ گفته است که او “واقعا شوکه”.

آقای McHugh ادعا گفت: “به من گفته رئیس [عدالت موری Gleeson]. این دادگاه خود است. او را به مقابله با این.”

آقای McHugh است نه اظهار نظر در مورد اتهامات. آقای Gleeson در ابتدا حاضر به اظهار نظر. او پس از آن را رد کرد و این حساب به عنوان “نادرست” و گفت: “من نمی بحث در مورد گفتگو های من با مایکل McHugh.”

Ms McLeod نمی خواهیم سابق قضات به صحبت و گفت: به طور کلی که وجود دارد ممکن است صدا قانونی دلایل که چرا مردم را انتخاب کرد و نه اظهار نظر.

هیچ اقدام قانونی صورت گرفته علیه آقای Heydon به تاریخ. این عمل را مدیر تعقیب عمومی, Shane Drumgold, SC, نوشت, به محلی پلیس بازوی پلیس فدرال استرالیا در هفته گذشته و تحویل یک “قوی توصیه” که آنها بررسی او بیش از اتهامات آزار و اذیت جنسی.

Ms McLeod گفت: زنان بوده و منعکس کننده در روزهای اخیر در مورد اینکه آیا آنها خیانت شده بود توسط “مخروط سکوت” در این حرفه است.

هنوز هم وجود دارد یک ادراک در برخی از محله های که آزار و اذیت بود “زنان مشکل” اما “ما باید به مردان مصرف سرب در این بیش از حد” و “آن را به عنوان یک کل-از-حرفه ای پاسخ”.

Ms McLeod گفت: “ایجاد یک فوق العاده وحدت در رهبری و رهبران سابق دادگاه” اگر فعلی و سابق قضات صحبت کردن در برابر آزار و اذیت.

آقای Heydon پیشرو نویسنده از معتبر متون حقوقی. در روزهای اخیر بالا ناشران از جمله LexisNexis و تامسون رویترز باید فاصله خود را از قاضی سابق و گفت: تجاری خود را در رابطه با او تحت بررسی است.

LexisNexis گفت: در روز دوشنبه آن را “بسیار نگران اتهامات” و “ما ستایش شجاعت از زنانی که جلو آمده”.

آقای Heydon نام حذف شده از وب سایت خود را در اتاق هشت Selborne, و او دیگر به نظر می رسد در NSW کانون سایت.

ما صبح و شب Edition خبرنامه

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de