وضعیت بنگلادش قرنطینه اردوگاه ووهان عودت افزایش ترس از عفونت

آنها در حال گذراندن شب در تشک در طبقه از Ashkona حج اردوگاه – تسهیلات استفاده می شود به نگه داشتن زائران قبل از عزیمت اما در حال حاضر به قرنطینه بازگشت از ووهان – در نزدیکی فرودگاه بین المللی شاه جلال در میان سرد است.

هشت نفر از 312 عودت فرستاده شده بودند به بیمارستان ها به عنوان آنها به آنفولانزا علائم شبیه به کسانی که از coronavirus و بقیه در حال حاضر ترس است که با محدود مستراح امکانات در اردوگاه هر کسی که حامل ویروس جدید در یک انکوباتور دولت می تواند گسترش آن است.

“بسیاری از ما با استفاده از تنها یک توالت. آن را تنها یک سطل. اما لازم است برای تمیز نگه داشتن, برای جلوگیری از بیماری” یکی از evacuees رضا Sultanuzzaman گفت: bdnews24.com از طریق یک برنامه تلفن همراه.

رضا, استادیار در دانشگاه نانچانگ گفت: مقامات بنگلادش شد و حتی پس قوانین قرنطینه که او گفت به معنی “انزوای کامل”.

پشه تهدید ساخته شده است که وضعیت بدتر اضافه کردن ترس از تب دانگ, او گفت:.

“به نظر می رسد ما در مواجهه با خطر بیشتر در اینجا از ما قطع وجود دارد. آنها [مقامات] گفت: وضعیت توسعه به تدریج. اما آن چیزی است که به توسعه روز به روز. آنها باید همه چیز مرتب قبل از ما وارد,” او گفت:.

یک محقق دیگر در دانشگاه ووهان درخواست ناشناس ماندن گفت: آنها احساس درماندگی پس از قرار دادن در اردوگاه.

“هیچ کس به ما ارائه با یک ماسک. مردان و زنان و کودکان شده اند نگه داشته و در همان محل. هر کس تا به حال شده است با توصیه به نوشیدن حداقل دو لیتر از آب در روز, اما ما فقط دو نیم لیتری بطری در هر سر. وجود دارد هیچ ارائه آب داغ یا” محقق گفت.

او همچنین گفت: هیچ یک از انجام هر گونه آزمایش پزشکی بر روی آنها در اردوگاه تا 7 بعد از ظهر هر چند آنها گفته شده بود که آنها غالبا تحت آزمون.

“یک دکتر در حال حاضر من می گوید آنها نمی خواهد انجام معاینه پزشکی و مگر کسی را نشان می دهد علائم. آنها نباید ما را در اینجا اگر آنها نمی, انجام تست های,” او اضافه شده است.

Mofidul اسلام از Tongi گفت: bdnews24.com در فرودگاه که او در میان آسمان.

“او نگه داشته شده است همراه با هفت نفر دیگر در یک اتاق. پسر من را آلوده اگر کسی دیگری حامل ویروس. من نگران هستم” او گفت:.

Sharifuzzaman پدر یکی دیگر از مهاجرین بازگشته, Sadman شریف خوشحال است که پسرش بازگشته است.

“وضعیت در دانشگاه وجود دارد بد نیست. اما آن را نمی توان گفت که چگونه وضعیت توسعه خواهد بود. بنابراین من تا به حال از او خواسته است. در حال حاضر من هیچ نگرانی,” او گفت:.

Mushtuq حسین که به تازگی بازنشسته شده به عنوان افسر ارشد علمی در موسسه اپیدمیولوژی و بیماری و کنترل و پژوهش گفت: به طور کلی بسیاری از مردم نگه داشته و با هم در قرنطینه.

“اما ما تا به حال به آن را انجام دهد چرا که ما نمی هر گونه ساختار قرنطینه مرکز” گفت Mushtuq که دولت بیماریهای بازوی IEDCR است مشاوره برای مقابله با تخلیه و جداسازی بنگلادشی.

“وجود خواهد داشت هیچ مشکل چون هر کسی دیگری نمی تواند در خارج از. و اگر کسی را نشان می دهد نشانه های او و یا او را در انزوای کامل,” او اضافه شده است.

ابوالکلام مدیر کل خدمات بهداشتی و گفت: آنها سعی کرده بود خود را به آن را به یک “true قرنطینه”.

مشترک تیم پزشکی اداره و بیمارستان نظامی مشترک اختصاص داده شده بود به کار در Ashkona دور ساعت, او گفت:.

او همچنین گفت: همه آسمان را به باقی می ماند در این اردوگاه 14 روز – دوره کمون این ویروس جدید است.

“ما آنها را ارزیابی. اگر ما می بینیم وجود دارد هیچ دلیلی برای نگرانی آنها منتشر خواهد شد زودتر از برنامه,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>