نگرانی بیش از coronavirus گسترش رشد می کند به عنوان موارد پرش در کره جنوبی و ایتالیا و ایران

دولت در سئول قرار دادن این کشور در آماده باش پس از تعدادی از عفونت رسید بیش از 600 با شش مرگ و میر. یک نقطه کانونی یک کلیسا در جنوب شرقی شهر Daegu که در آن یک زن 61 ساله و عضو جماعت بدون اخیر رکورد سفر در خارج از کشور آزمایش مثبت برای ویروس.

در ایتالیا گفته مقامات سوم شخص مبتلا به آنفولانزا مانند ویروس فوت کرده در حالی که تعداد موارد شروع به پریدن کرد به بالا 150 از فقط سه تا قبل از جمعه.

مقامات مهر و موم کردن بدترین آسیب دیده شهرها و ممنوع تجمعات عمومی در بسیاری از مناطق شمال از جمله توقف کارناوال در ونیز که در آن وجود دارد دو مورد را امتحان کنید شامل بزرگترین شیوع در اروپا است.

“من شگفت زده شد این انفجار از موارد” نخست وزیر جوزپه کونته گفت: شبکه دولتی رای داد که این اعداد و احتمال افزایش در روزهای آینده. “ما همه چیز را ما می توانیم برای جلوگیری از سرایت.”

ایتالیایی, مقامات بهداشت و درمان در تلاش بودند برای پیدا کردن چگونه این ویروس آغاز شده است. “اگر ما می توانیم پیدا کردن ‘بیمار صفر” و سپس آن را به معنی ویروس است و حتی بیشتر از همه جا از ما فکر گفت:” لوکا Zaia منطقه ای فرماندار ثروتمند ونتو منطقه است.

تقریبا یک دوجین شهرها در لومباردی و ونتو با یک ترکیب جمعیت برخی از 50,000 موثر قرار داده شده تحت قرنطینه.

اتحادیه اروپا در گفت و گو با اعتماد به نفس در مقامات ایتالیایی. “ما به اشتراک گذاشتن نگرانی برای امکان سرایت (اما) وجود ندارد و نیاز به وحشت” بلوک اقتصادی کمیسر امور Paolo Gentiloni به خبرنگاران گفت:.

Iranian family wear protective masks to prevent contracting a coronavirus, as they stand at Grand Bazaar in Tehran, Iran February 20, 2020. WANA (West Asia News Agency)/Nazanin Tabatabaee via REUTERS

خانواده ایرانی پوشیدن ماسک محافظ برای جلوگیری از ابتلا به کروناویروس آنها به عنوان پایه در بازار بزرگ تهران در فوریه 20, 2020. WANA (West Asia News Agency)/نازنین طباطبایی (ره) از طریق رادیو فردا

ایران اعلام کرد که آن دو مورد اول در روز چهارشنبه در گفت و گو با تایید 43 نفر زن و هشت مرگ و میر با بسیاری از عفونت در شیعه به شهر مقدس قم. عربستان سعودی, کویت, عراق, ترکیه و افغانستان تحمیل سفر و مهاجرت محدودیت در جمهوری اسلامی.

این ویروس کشته 2,442 مردم در چین که گزارش 76,936 موارد و ناودان ترمز در دومین اقتصاد بزرگ جهان. این گسترش به برخی از 28 کشور دیگر و سرزمین های با مرگ و میر حدود دو دوجین با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

“با وجود کاهش مداوم در موارد گزارش شده از چین دو روز گذشته را دیده اند بسیار مورد تحولات در جای دیگر در جهان” گفت: Paul Hunter, استاد پزشکی در بریتانیا دانشگاه شرق آنجلیا.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) روز شنبه گفت که نگران بود با تشخیص عفونت بدون پاک کردن لینک به چین است.

‘شدید و پیچیده’

چین که دیده می شود اکثریت قریب به اتفاق موارد گزارش 648 عفونت های جدید. اما تنها 18 بودند در خارج از هوبئی استان کمترین تعداد در خارج از مرکز از مقامات شروع به انتشار اطلاعات یک ماه پیش و قفل کردن بخش های بزرگی از کشور است.

“در حال حاضر وضعیت اپیدمی است که هنوز هم شدید و پیچیده و پیشگیری و کنترل کار است که در سخت ترین و بحرانی مرحله” رئیس جمهور چین گفت.

دولت اجرای تلویزیونی خواست مردم برای جلوگیری از خوشنودی جلب توجه به تجمع مردم در مناطق و نقاط توریستی بدون پوشیدن ماسک.

در کره جنوبی کلیساهای کاتولیک در Daegu و گوانگجو را به حالت تعلیق در خدمات و دیگر تجمعات در حالی که کلیساها در جای دیگر شاهد کاهش حضور و غیاب در روز یکشنبه به خصوص در میان افراد مسن است.

“اگر وضعیت بدتر می شود من فکر می کنم ما نیاز به اقدامات” گفت: آهنگ Gi-young, 53, پوشیدن ماسک صورت در کلیسا.

کره جنوبی رئیس جمهور گفت: افزایش این بیماری هشدار به بالاترین سطح خود اجازه می دهد مقامات به ارسال منابع اضافی به Daegu شهرستان و Cheongdo شهرستان که تعیین شده “مراقبت های ویژه مناطق” در روز جمعه.

مقامات بهداشتی گزارش 169 جدید عفونت آوردن مجموع به 602.

Iraqi people wear protective masks, following the outbreak of the new coronavirus, at a hospital in Najaf, Iraq February 23, 2020. Reuters

مردم عراق پوشیدن ماسک محافظ پس از شیوع کروناویروس جدید در یک بیمارستان در نجف, عراق, فوریه 23 سال 2020 است. ایسنا

تاثیر اقتصادی

پتانسیل اقتصادی تاثیر بیماری برجسته در نشست G20 وزرای مالی در ریاض.

صندوق بین المللی پول رئیس گفت: چین در سال 2020 رشد خواهد بود به احتمال زیاد پایین تر در 5.6% کاهش 0.4 درصد از ژانویه آن چشم انداز با 0.1 درصد اصلاح کرده, از رشد جهانی.

یازدهم بر اهمیت مبارزه با این بیماری همه گیر در پایتخت پکن است که به تازگی مورد نیاز مردم ورود از جاهای دیگر در چین به قرنطینه در خانه برای 14 روز.

او گفت: آن را باید نسبتا بزرگ اما کوتاه مدت تاثیر بر اقتصاد و پکن خواهد تا سیاست های تنظیمات به کمک کوسن ،

در ژاپن که در آن دولت با آن مواجه است در حال رشد سوال در مورد این که آیا آن در حال انجام است به اندازه کافی برای مقابله با ویروس, مقامات تایید کرده بود 773 موارد در اوایل یکشنبه شب.

بسیاری از آنها از یک کشتی کروز قرنطینه در نزدیکی توکیو الماس شاهزاده خانم. یک سوم مسافر یک مرد ژاپنی در 80s در روز یکشنبه درگذشت.

مقامات انگلیسی گفت: چهار نفر تخلیه از کشتی در حال آزمایش مثبت برای این ویروس پس از پرواز به انگلستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de