شرکت های آماده سازی تجهیزات پزشکی تولید می خواهم سریع تر مصوبات

تورنتو — شرکت کانادایی در تلاش برای پاسخ به تماس ضروری و مورد نیاز تجهیزات حفاظت فردی می گویند دولت نیاز به گام تا مصوبات و بودجه.

ماسک, لباس و دستکش و سایر تجهیزات در انتقادی تامین کوتاه مدت برای پزشکان و پرستاران و دیگر مراقبان در کانادا بیمارستان تست سایت ها و خانه های سالمندان. و شاید هیچ بیشتر اولویت فوری در این بحران همه گیر تر از نگه داشتن خط مقدم بهداشت و درمان-مراقبت از کارکنان سالم و در کار است.

یک مطالعه تخمین مراقبت حاد تنظیمات در انتاریو به تنهایی نیاز به 27.8 میلیون دستکش, 7.2 میلیون چهره سپر 5.7 میلیون فولاد ماسک و 1.5 میلیون N95 ماسک بین 6 آوریل و مه 6.

به عنوان بیمارستان بریس برای یک انتظار افزایش COVID-19 پذیرش و کانادا رقابت با کشورهای سراسر جهان برای تجهیزات پزشکی, دولت قول داده اند که بودجه را به سطح شیب دار بالا تولید داخلی از PPE موجود از طریق تولید کنندگان و یا کسانی که تغییر از محصولات دیگر در این زمان بحران.

اما اخبار CTV شنیده ها از شرکت ها در سراسر کانادا است که در حال تولید یا آماده تولید هستند اما گرفتار در نوار قرمز دولت یا نداشته هر پاسخ در همه.

این یک مشکل قطع برای تجهیزات پزشکی و جراحی ساز Southmedic در بری (انتاریو), Ont.

Southmedic می گوید این 1,600 سفارشات در انتظار تولید و یا تحویل و 90 درصد از آن دستور در حال انتظار برای سپر چهره و ماسک اکسیژن آمده از کانادا. این شرکت ساخته شده است که 2 میلیون سپر از اول ماه مارس و در حال حاضر تولید در هر نقطه از 50,000 تا 100,000 صورت سپر در روز است.

اما مدیر عامل و بنیانگذار شرکت لی مک دونالد گفت: CTV, اخبار پزشکی خبرنگار Avis Favaro که این شرکت می تواند تولید چهار بار که مقدار اگر فقط فدرال یا استانی دولت را بازگشت او تماس ها و ارائه کمک به, منبع, مواد, آدرس نیروی کار با کمبود و صندوق مهندسی و اتوماسیون است که می تواند در مقیاس تولید به سرعت و با خیال راحت.

با هم اتاوا و استان در حال ارائه بیش از 2 میلیارد دلار برای افزایش تولید تجهیزات پزشکی و محصولات است.

مک دونالد می گوید retooling idled شرکت زمین قابل ستایش است اما او می گوید آن را به مراتب آسان تر به مقیاس در پزشکی موجود کنندگان نسبت به شروع از صفر است.

“من فکر می کنم باید وجود داشته باشد یک پورتال برای تاسیس شرکت های که ما می دانیم که احتمالا می تواند پر از 80 درصد از تقاضای بسیار به سرعت با برخی از کمک.”

که ‘ به همین دلیل او در شگفتی که چرا هیچ یک از یا فدرال یا استانی دولت است که بازگشت او تماس برای کمک به گسترش است. او می گوید نیروی کار در حال حاضر دارای مهارت ها و تمام محصولات در حال حاضر تایید شده است.

“ما ثبت نام کرده اید با دولت در تمام سطوح را امتحان کنید و گرفتن برخی از کمک ها و شنیده ایم هیچ چیز نیست. ما باید اذعان کرده اند که آنها برنامه های ما اما این است که همه” او گفت:.

یک سخنگوی انتاریو وزارت توسعه اقتصادی ایجاد شغل و تجارت گفت: “ما در حال بررسی هزاران ارسالی … برای اطمینان از تضمین کیفیت و ایمنی اقدامات ملاقات کرد.”

مشکلات چند برابر شده اما مک دونالد می گوید: معمولا ساعت کار زنجیره تامین است که در حال حاضر در آینده متناسب و شروع می شود. گاهی اوقات محصولات سخت برای پیدا کردن با تعداد فزاینده ای از تامین کنندگان تقلا برای همان مواد و یا حمل و نقل نمی توان به راحتی آن را در طول مرز.

این بدان معناست که مثلا خط تولید ماسک اکسیژن مورد نیاز برای نگه داشتن بیماران پایدار تا به حال به توقف به دلیل Southmedic نمی تواند به اندازه کافی از الاستیک استفاده می شود به نگه داشتن ماسک در محل.

“ما اعتقاد داریم که ما می تواند به افزایش تولید ما توسط چهار بار اگر نه بیشتر اگر ما فقط کمی از کمک های ما کمک کردم به منبع مواد خام است که ما نیاز به گفت:” مک دونالد است که سابق پرستار ثبت شده و یک جانباز از شیوع بیماری های عفونی.

شرکت او عرضه شده پزشکی شیوع در طول SARS و H1N1. این COVID-19 اورژانس اضافه کردن چالش های بزرگ چون مدارس تعطیل هستند و او از دست دادن کارکنان که باید به خانه با کودکان و یا علائم این ویروس یا به سادگی می ترسم به کار بیایند.

یک ساییدگی میزان 30 تا 35 درصد در هر روز بازدید تولید سخت است.

“این باعث می شود آن را سخت برای خطوط به ادامه اجرای” گفت: ایوان Stahlmann بهداشت و ایمنی مدیر در Southmedic. “هنگامی که شما به 70 نفر از دست رفته است که به معنی سوراخ در تولید.”

و اگر وجود دارد بسیاری از مردم آواره از صنایع دیگر به دنبال کار و آموزش آنها را طول می کشد زمان را کند می کند تولید.

یک راه حل می تواند در راه اندازی daycares برای کارکنان ضروری پزشکی شرکت های عرضه, فقط به عنوان آن ارائه شده برای کارگران بیمارستان.

فقط پایین جاده از Southmedic است رویال ویکتوریا بیمارستان و آن را در نیاز ناامید از منابع در حال حاضر.

این یک مبارزه روزانه برای ما و ما باید تمام انواع تجهیزات حفاظتی,” دکتر گفت: Chris Tebbutt بیمارستان معاون علمی و امور پزشکی.

“ما در حال صحبت کردن در مورد ماسک, اما وجود دارد تعداد مختلف دستگاه های محافظ که ما نیاز داریم. معمول ما زنجیره تامین چیزی است که ما در هر روز, اما بدیهی است که منابع ما باید در حال حاضر به مراتب بیش از آن است.”

این وضعیت در باری است که فقط یک نمونه از قطع ارتباط بین مبرم تقاضا و بکر عرضه است. که خروج کارگران در خط مقدم در خطر غیر ضروری به کانادا COVID-19 موارد آمار 22,148 تعدادی که شامل 569 مرگ و میر و 6,013 بهبود.

رئیس جمهور B. C. بسته بندی مواد غذایی شرکت Packright است که معطوف به ساخت سپر چهره نا امید است با تاخیر.

“اولین و مهمترین کار ما نیاز به دریافت محصول در چهره مردم” گفت: Colin چیو. “اینجا جایی است که آن را باید. آن را نشانی از هیچ چیز نشسته در انبار. این همه چیز نشسته بر کسی چهره, راست?”

چیو منتقل شده تولید به یک پورت کوکوئیتالم استودیو رقص از خود لنگلی تسهیلات که در آن فضا خیلی تنگ است.

“ما نمی تواند ایجاد که فاصله اجتماعی برای مقدار از مردم ما مورد نیاز است. بنابراین به همین دلیل است که ما در اینجا نقل مکان کرد.”

از بعد از ظهر چهارشنبه, آنها تا به حال حمل بیش از 5,200 سپر و می تواند یک تولید هر سه تا چهار ثانیه است.

چیو می گوید او اعمال شده برای بهداشت و درمان کانادا گواهینامه برای محصول خود را اما هنوز در انتظار است. نوآوری کانادا می گوید بیش از 5000 شرکت در پاسخ به اتاوا تماس برای کمک به بیرون رفت مارس 20.

نخست وزیر می گوید دولت او در حال کار برای سرعت بخشیدن به مصوبات برای تجهیزات ضروری ویروس, تست کیت و داروها. وی با تمجید شرکتهای کانادایی برای پله تا برای کمک به او در طول به روز رسانی روزانه در 7 آوریل.

“ما در حال کار در سراسر ساعت به اطمینان حاصل شود که خط مقدم ما کارگران باید همه چیز آنها نیاز به صرفه جویی در زندگی و ایمن ماندن. در حالی که ما در حال کار برای تضمین بحرانی تجهیزات از کانادا منابع ما نیز در تماس با دیگر تولید کنندگان در سراسر جهان که می خواهید به فروش به کانادا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im