OTTAWA — تعداد مساوی از کانادایی ها که تست مثبت برای COVID-19 قرارداد این ویروس در درون جوامع خود و از سفر به کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر ترزا Tam.

او گفت: این نشان می دهد که یک “تغییر اساسی” در انتقال این بیماری در کانادا.

“موارد تقریبا در حال حاضر یک مخلوط مساوی بین مسافران بودند که در معرض این ویروس در خارج از کانادا و تماس نزدیک و همچنین مواردی که در محیط جامعه در کانادا گفت:” تام.

این تغییر نشان می دهد که تعداد فزاینده ای از موارد در حال گسترش در جامعه است. معاون بهداشت افسر دکتر هوارد Njoo توضیح داد, صحبت های که در مورد آینده از مسافران خارج از کشور بودند “در آغاز” علت 90 درصد موارد.

این تعداد سپس در ادامه به کاهش است و در حال حاضر در حدود 50 درصد است.

Njoo گفت که موارد ما شاهد هستیم در حال حاضر بر اساس قرار گرفتن در معرض موارد که اتفاق افتاده است دو تا سه هفته پیش. افزایش در جامعه انتقال در رابطه با سفر مربوط به انتقال خط نیاز برای کانادایی برای انجام فیزیکی, فاصله, او اضافه شده است.

تام همچنین ارائه جزئیات بیشتری در این جامعه انتقال اشاره به این که بسیاری از جامعه به دست آورد موارد خوشه در دراز مدت مراقبت از امکانات مسکن سالمندان و افراد با زمینه های پزشکی, شرایط و در نتیجه برخی از های اخیر مرگ و میر.

“است که مشخصه در حال حاضر کانادا را در جامعه به دست آورد موارد است. راه حل چیست ؟ باید بسیار دقیق در مورد چگونه شما محافظت از کسانی که تنظیمات گفت:” تام.

او همچنین اشاره کرد که در سن کار حرفه ای پزشکی که با حضور دندانپزشکی کنفرانس آزمایش مثبت برای COVID-19. که کنفرانس منجر به یکی دیگر از سری از جامعه انتقال از جمله یک مرگ.

او گفت: درک این نوع از انتقال مهم است برای هماهنگی راه حل مناسب برای این مشکل که در حال تجربه کرده است.

“ما در حال حاضر تعطیل همایش و تجمع جرم گفت:” تام.

“ما در حال گفت خانه ماندن و حفظ دو متر فاصله از دیگران است. به طوری که در پاسخ به من وجود دارد برای کاهش این نوع از جامعه انتقال است.”

تام گفت: این یک پیام او قصد دارد در ادامه به تکرار.

“من خود را گوش کرم را شکسته و رکورد. این مهم به منظور تقویت این توصیه ها…کانادایی استفاده می شود به انجام همه چیز. بیایید تایر نیست و یا رها کردن بیش از حد به زودی. ما نیاز به دریافت این انجام می شود. بنابراین اجازه دهید تخته که منحنی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو