“با این حال ما هنوز برای دیدن هر جزئیات اصلاحات از Palaszczuk دولت با قوانین پیچیده مانند این ها شیطان در جزئیات” Ms Drury گفت.

“ما را تشویق دولت به کار با کارشناسان حقوقی و گروه های جامعه مدنی برای اطمینان از اصلاحات خواهد بود کافی برای محافظت از جامعه مدنی حمایت و جلوگیری از قانون اساسی به چالش بکشد.”

در حال بارگذاری

در گزارش این کمیته اشاره کرد که یک “فعال جامعه مدنی بسیار مهم است برای هر دموکراسی و فراتر از مبارزه با فساد هدف از این لایحه اصلاحات همچنین هدف به سطح زمین بازی برای انتخاباتی شرکت کنندگان”.

این کمیته به رسمیت شناخته شده است که انطباق لازم بود با پیشنهاد اعلام و شفافیت قوانین و اما یک “تعادل مناسب” بود نیاز به اطمینان حاصل شود “کوچکتر اشخاص ثالث با منابع محدود” اجرا شده توسط داوطلبان رها نمی روند سیاسی است.

قوانین نیاز هر گروه اجتماعی و یا خیریه است که صرف بیش از $1000 در انتخابات حمایت خود را مطابق با رعایت دقیق تعهدات با مجازات های کیفری اگر آنها نیست.

کمک های مالی بیش از $4000 در هر چهار سال مدت به یک موسسه خیریه و یا گروه اجتماعی خاص برای انتخابات حمایت نیز ممنوع شود.

“این کمیته توصیه می کند دادستان کل و وزیر دادگستری در نظر اصلاح این لایحه به آدرس نگرانی های کوچک نه برای سود شخص ثالث سازمان با توجه به مقررات بار سیاسی کمک مالی و انتخاباتی هزینه کلاه طرح هایی مانند افزایش آستانه برای شخص ثالث, ثبت نام” کمیته گزارش نهایی یافت می شود.

اصلاحات انتظار می رود از طریق پارلمان به زودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو