طنز توهین به کنار شهرداران به عنوان مأموران در ایتالیا coronavirus تراژدی

“به طور طبیعی من باید برای رفتن در لباس مبدل” شهردار Maurizio Rasero گفت: در Facebook تصویری. “پس رفته با عینک رفته با ریش.” کرد unmonocled و پاک تراشیده و او را در یک کلاه و یک ماسک به طور طبیعی. “در اینجا ما بروید.”

ناشناس ماموریت بود فقط آخرین تاکتیک ایتالیایی شهرداران باید شاغل برای دریافت سرکش ساکنان به اطاعت مستند اقدامات ایتالیا شد یک مرکز اپیدمی جهانی.

آنها راه اندازی توهین-هواپیماهای بدون سرنشین مسلح. آنها شخصا مواجه scofflaws در خیابان. آنها را تمسخر زنان برای گرفتن موهای خود را انجام می شود چرا که هیچ کس نمی خواهد آنها را ببینید در بسته تابوت. از آنها خواسته اند خود را سگ پیاده روی شهروندان اگر حیوانات خانگی خود را تا به حال مشکلات پروستات.

R-rated سوئیس شد و اعلام خدمات عمومی در بخش هنر عملکرد بخش خود را ارتقاء مبارزات انتخاباتی. اما شهرداران می گویند که آنها نیز کار کرده است.

“ما نیاز به ارسال یک پیام روشن با کمی وحشیانه زبان” گفت: Vincenzo De Luca رئیس جمهور کامپانیا و شهردار سابق سالرنو که تهدید به استفاده از یک blowtorch برای شکستن تا فارغ التحصیلی. “ما به ارمغان آورد و مردم را به واقعیت.”

کسانی که ناسزا-حاوی نکات بسته بندی شده در یوتیوب به عنوان شهری دیس آهنگ تلفیقی ویروسی رفت. اما شهرداران باید بازی یک نقش جدی مقابله با ایتالیا فاجعه است. به عنوان کشور به آغاز طرح بازگشایی مارس 4, آنها می گویند که آنها حیاتی خواهد بود برای گرفتن مردم را به پیروی از قوانین به عنوان زندگی جایگزین برای جلوگیری از ازدحام و تجدید contagions.

نقش شهرداران “خواهد بود حتی بیشتر مهم است” گفت: آنتونیو Decaro شهردار جنوبی شهر باری و رئيس جمهور از انجمن ملی از شهرداران. او گفت که در طول بحران شهرداران حال انجام کار بتن از ساخت مطمئن شوید که فقیر رو تغذیه که قرنطینه کردم و زباله های خود را خارج شده است که کودکان را رها بستری پدر و مادر پس از نگاه. بالاتر از همه, او گفت:, آنها مطرح زنگ.

“ما شد سخنگویان تهدید” Decaro گفت:, و اضافه کرد که خود را در Facebook صفحه او در مصاحبه شهردار سخت ضربه شمال شهر برگامو به چکش صفحه اصلی خطر است. متاسفانه وی افزود: از دست دادن اعضای خانواده و دوستان گسترش پیام و حتی بیشتر موثر است.

اما Decaro گفت: این یک تصمیم به ترک قدرت است که ثابت ترین و تعیین کننده باشد.

در اوایل بحران Decaro گفت: او به ایتالیا رفت نخست وزیر جوزپه کونته و با امید اجتناب از 8,000 شهرداران با 8,000 سیاست های مختلف خواسته او را به ملت شهرداران از قدرت آنها تا به حال بیش محلی سیاست های بهداشتی.

“این قدرت را از ما دور!” او گفت که او التماس کرد که موظف.

اما بسیاری از شهرداران نیز یافت می شود کونته را رهبری فاقد مقتدرانه و وضوح خود پیام است.

Sicilian شهرداران نوشته اند عصبانی حروف استدلال برای بودجه بیشتر برای جلوگیری از اجتماعی فاجعه است. شهرداران در شهرهای ساحل شکایت کرده اند که دولت را ترک کرده است و آنها را آماده برای حک از فصل توریستی تابستان است.

و شهرداران در سخت ترین ضربه شهرها در لومباردی باید بادی که رم کرده “رها” آنها و محروم کردن آنها را از کیت های آزمایش.

روز پنجشنبه به عنوان افتتاح فاز loomed, Decaro پیوست شهرداران از عمده شهرستانها ایتالیایی از جمله رم, میلان, ناپل, تورین, فلورانس و ونیز — در نامه ای به کونته جذاب برای وضوح بیشتر و بودجه و به اجازه دهید آنها را ساده می کند قرارداد به چیزهایی که در حال حرکت دوباره.

“اعتماد به شهرداران” آنها نوشت.

آنتونیو Tutolo شهردار Lucera در Puglia آن را از دست داده زمانی که او شنیده ام که آرایشگری سفر کرده بود در این خانه ها از زنان در شهر خود می باشد. “آیا شما را در درک که تابوت بسته خواهد شد ؟” او گفت:, با, ماسک, دار زدن زیر چانه اش.

در فیلم دیگری او gesticulated زور و اجبار در دستکش آبی به عنوان او ممنوع, شب غذا تحویل. “آیا واقعا لازم است برای دریافت پیتزا در خانه تحویل داده است ؟” او فریاد زد.

Cateno De Luca شهردار Messina, سیسیلی شهر در سراسر تنگه از سرزمین اصلی ایتالیا به شهرت ملی رسید با تهدید ساکنان شهر خود را برای قدم زدن در اطراف.

“من به شما گرفتن فردا! نه در سال است. فردا!” او فریاد زد. سپس در تلاش برای توقف غیر مجاز و مردم را از آمدن به سیسیل او مورد نیاز مردم را به ثبت نام در یک پایگاه داده 48 ساعت قبل از ورود.

دولت در رم به نام اندازه گیری غیر قانونی تشدید جنگ لفظی که در آن او توهین وزیر کشور با ابتذال. پس از او او را محکوم کرد و گفت: “من معروف” او خود را ارسال گل سرخ. او در مصاحبه ای گفت که کل دولت ملی “احساس unmasked ساده شهردار.”

در این ماه پس از کشف که مردم خرید کیسه ذغال سنگ ذغال سنگ قبل از عید پاک تهدید کرد کسانی که خود را ترک بالکن کوره برای پارک. “ما دستور داده اند که چهار megadrones با صدای شهردار,” او گفت:. “آنها را به نقطه ای کسانی که راه رفتن در اطراف و با شنیدن صدای من گفت: “چه [expletive] کار می کنی ؟ رفتن به خانه.”

ماسیمیلیانو Presciutti شهردار Gualdo Tadino در اومبریا می خواستم به دانستن “که در آن شما می رویم با این سگ با التهاب پروستات?”

Decaro شهردار باری گفت که در روزهای اولیه بحران زمانی که مردم نمی احترام افسران پلیس, او به آنها گفت: “در حال حاضر من قصد دارم به دوست دختر خود را و یا خود را به مادران است.”

او در حال حاضر رسانه های اجتماعی زیر را در بخشی به دلیل یک کمپین تصویری که او در آن ای است که مردم او را سرزنش برای همه چیز (“اگر زن خود را است و آن را با پسر عموی خود تقصیر من”). در حال حاضر خود را ضد ویروسی vigilantism به خود جلب کرده بود به تازگی جوانه زده طرفداران باشگاه از ستایش زنان است.

او مشهور است و از همکار خود شهرداران سرگرم کننده اما گفت که او امیدوار است که به زودی همه آنها می تواند در بازگشت به تمرکز بر روی چاههای.

“از آنجا که آن را به این معنی است که ما در حال بازگشت به حالت عادی” او گفت:. “سپس ما شهروندان می توانند فریاد زدن در خود شهرداران دوباره.”

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im