پزشکان از Rajavithi بیمارستان در بانکوک گفت: یک رویکرد جدید در coronavirus درمان تا به حال در بهبود وضعیت بیماران تحت مراقبت خود از جمله 70 ساله زن چینی از ووهان که تست مثبت برای coronavirus برای 10 روز.

دارو درمان شامل ترکیبی از داروهای ضد ویروس HIV لوپیناویر و ریتوناویر در ترکیب با آنفولانزا داروی اوسلتامیویر در دوزهای بزرگ.

“این است و نه درمان اما وضعیت بیمار تا حد زیادی بهبود یافته است. از تست مثبت برای 10 روز تحت مراقبت ما پس از استفاده از این ترکیب طب نتیجه تست منفی شد ظرف 48 ساعت” دکتر Kriangska Atipornwanich یک متخصص ریه در Rajavithi به خبرنگاران گفت.

“چشم انداز خوب است اما ما هنوز به کار بیشتر مطالعه به منظور تعیین که این می تواند یک درمان استاندارد.”

چینی مقامات بهداشت در حال حاضر اداره ایدز و آنفولانزا برای مبارزه با مواد مخدر coronavirus. استفاده از این سه با هم در یک ترکیب به نظر می رسید به بهبود درمان پزشکان تایلندی گفت.

دکتر دیگری گفت که یک رویکرد مشابه دو بيمار ديگر منجر به یک نمایش برخی از واکنش های آلرژیک اما از سوی دیگر بهبود نشان داد.

“ما شده اند پس شیوه های بین المللی اما دکتر افزايش مقدار مصرف یکی از مواد مخدر” گفت: Somsak Akkslim مدیر کل خدمات پزشکی بخش با اشاره به آنفولانزا داروی اوسلتامیویر.

تایلند ثبت 19 مورد از coronavirus. تایلندی, بیماران, هشت بهبود یافته اند و رفته خانه در حالی که 11 هنوز تحت درمان در بیمارستان است.

Somsak گفت: وزارت بهداشت دیدار خواهد کرد و روز دوشنبه برای بحث در مورد درمان موفق در مورد 70 ساله اما گفته است که هنوز خیلی زود است که بگوییم این رویکرد را می توان به همه موارد.

“در ابتدا ما اعمال خواهد شد این روش فقط برای موارد شدید” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو