کلگری — یک شرکت سرمایه گذاری خرید سهام در ساحلی GasLink خط لوله می گوید آن باقی مانده است “متعهد” به مقابله با وجود محاصره معترضان که تعطیل کردن خطوط راه آهن در بخش هایی از کانادا و تهدید به تحمیل آسیب به اقتصاد کانادا است.

آلبرتا مدیریت سرمایه گذاری پارسیان که به نظر می رسد پس از گذشت بیش از $115 میلیارد دلار در بخش عمومی صندوق های بازنشستگی برای این استان توافق با آمریکا شریک KKR در ماه دسامبر به تشکیل یک کنسرسیوم برای خرید 65 درصد بهره در این پروژه است.

توسعه دهنده TC انرژی شرکت — که قبلا TransCanada Corp. — است که باقی می ماند این اپراتور از $6.6 میلیارد خط لوله با 35 درصد بهره اگر این قرارداد می بندد به عنوان انتظار می رود در نیمه اول این سال است.

“AIMCo باقی می ماند متعهد به سرمایه گذاری ما در ساحلی GasLink خط لوله گفت:” سخنگوی Denes Nemeth در یک ایمیل در روز سه شنبه.

“ما باید اعتماد به نفس در TC انرژی توانایی برای مقابله با این وضعیت مناسب برای اطمینان از موفقیت در ساخت این پروژه است.”

سخنگوی KKR کاهش یافته بود. آن است گفت: سرمایه گذاری آن است که در درجه اول از طریق یک به طور جداگانه موفق زیرساخت حساب در همکاری با بیمه بازنشستگی ملی خدمات از کره جنوبی.

جزئیات مالی این معامله و مالکیت درصد در کنسرسیوم شده اند نشان داد.

قرارداد با TC انرژی نیز محرمانه است که باعث می شود آن را دشوار است به حدس و گمان که آیا AIMCo و KKR خواهد بود قادر به رها کردن خود از خط لوله پیمان اگر آنها می خواستند به گفت: Matthew تیلور یک تحلیلگر برای خانواده سلطنتی تودور Pickering هولت & Co., را پوشش می دهد که TC انرژی است.

“من می خواهم تصور کنید وجود دارد استاندارد مقررات در آن با توجه به مقررات خطر و دامنه تغییرات باید پروژه مسیر نیاز به تنظیم شود به جای اول سازمان ملل’ درخواست,” او گفت:.

“ما باید برای دیدن نتیجه مذاکرات دولت قبل از داشتن یک ایده از تاثیر به پروژه و یا بالقوه تاخیر. این پروژه در حال حاضر دارای احکام دادگاه برای ادامه ساخت و ساز پس از لحاظ فنی آن را چراغ سبز به موجب قانون است.”

670 کیلومتر خط لوله از شمال شرقی B. C. به سواحل غرب در نظر گرفته شده برای تحویل گاز طبیعی به 40 دلار-میلیارد LNG کانادا صادرات پروژه که تحت ساخت و ساز در Kitimat.

معترضان می گویند که آنها در حال حمایت از مرطوب’suwet گشت ارثی ستاد که در مخالفت با خط لوله در حال اجرا را از طریق قلمرو خود را در B. C.

این خط لوله دارای پشتیبانی از 20 انتخاب گروه شوراها در طول مسیر که امضا کرده اند به نفع توافق نامه.

پس از مشارکت معامله انجام شده است, TC انرژی می گوید ساحلی GasLink را تامین مالی با یک گروه از بانک ها برای پوشش تا 80 درصد از هزینه های پروژه در طول ساخت است.

ساحلی GasLink حمایت 25 سال موافقت نامه حمل و نقل با پنج LNG کانادا صاحبان.

LNG کانادا می گوید انتظار می رود این پروژه به کاهش جهانی انتشار گازهای گلخانه ای تا 90 میلیون تن در سال توسط جابجایی زغال سنگ و دیزل-سوخت نسل پاک کننده با سوزاندن گاز طبیعی است.

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید Feb. از 18 سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو