زغال سنگ را روز شماره و ما در آینده هیدروژن است اما این یک تکامل

انتقال از زغال سنگ است که تکامل نه انقلاب و وقوع آن در حرکت آهسته. امروز ما با تکیه بر آن برای برق شغل و درآمد و ادامه خواهد داد به انجام این کار برای بسیاری از دهه های آینده. آن را هنوز هم به شکل پایه ای برای بسیاری از ما قوی ترین روابط تجاری. کشورهایی مانند کره جنوبی تکیه به شدت در زغال سنگ به عنوان سوخت صنعتی خود را رشد. اما دولت ها در سراسر جهان را آغاز کرده اند موقعیت خود را در کشور برای انتقال و دولت ها هستند که بهترین آمادگی به دنبال هیدروژن است.

در حال بارگذاری

هفته گذشته استرالیا دانشمند ارشد, Alan Finkel صدا شیپور برای هیدروژن به عنوان یک انرژی راه حل برای استرالیا. هیدروژن دارای 2.4 برابر انرژی از گاز طبیعی است. آن فراوان است, حمل و نقل, و هنگامی که تولید از آب ظرفیت برای تبدیل شدن به رکن اصلی به استرالیا تغییر به انرژی های تجدید پذیر و انرژی کم کربن نسل.

اما به عنوان Finkel به درستی اشاره کرد هیدروژن است که یک گلوله نقره ای. از آن خواهد شد یک بخشی از آنچه باید چند تکنولوژی آینده انرژی از جمله گاز طبیعی و زغال سنگ به عنوان پل سوخت بین قبلی ما تکیه بر منابع و گزینه های تجدید پذیر.

ما موجود گاز و زغال سنگ منابع نه تنها به ما شروع به سر در هیدروژن آنها بسیار مهم برای انتقال منظم. هیدروژن از زغال سنگ – کربن گرفتن – حتی می تواند شکاف بین انرژی پاک طرفداران و منابع بخش.

انتقال را دهه اما در کره جنوبی هیدروژن است که در حال حاضر یک واقعیت است. آن را توسعه داده است یک نقشه راه برای ساخت یک “هيدروژن”. توسط 2040, گاز هیدروژن حساب خواهد شد 5 درصد از ناخالص آن انرژی است. کره به طور همزمان شروع به فاز از زغال سنگ و انرژی هسته ای رانده شده توسط یک طرح ملی به اسیر سرمایه گذاری و تامین انرژی های تجدید پذیر برای آن خانواده ها و صنعت است که تا سال 2030 خواهد حساب برای 20 درصد از کل تولید برق.

Simon Crean, the chairman of the Australia-Korea Business Council, with Australia's chief scientist, Alan Finkel, and the chairman of H2Korea, Jaedo Moon.

سیمون Crean رئیس استرالیا-کره جنوبی شورای کسب و کار با استرالیا دانشمند ارشد, Alan Finkel و رئیس H2Korea, Jaedo ماه.

در استرالیا ما در حال برنامه ریزی برای تغییر. ما منابع وزیر ملاقات مقامات کره جنوبی در ماه نوامبر به ترویج بالقوه ما به عنوان یک هیدروژن تامین کننده. این CSIRO به تازگی منتشر شده آخرین ملی استرالیا چشم انداز گزارش که شرح هیدروژن صادرات صنعت به عنوان یک قطعه مهم از آینده ما با 2060 و ما دانشمند ارشد آزاد ملی هیدروژن نقشه راه.

در حال بارگذاری

جامعه کسب و کار است که شرط بندی بزرگ است. هیدروژن تمرکز از جلسه مشترک بین استرالیا-کره جنوبی شورای کسب و کار و کره جنوبی-استرالیا شورای کسب و کار در سیدنی سال گذشته است. Macquarie Group ساخته شده است که سرمایه گذاری های قابل توجهی را از طریق آسیای انرژی های تجدید پذیر Hub در Pilbara, Fortescue همکاری با CSIRO به توسعه سوخت هیدروژن و فن Woodside همکاری با کره جنوبی شرکت گاز به مطالعه امکان سنجی سبز هیدروژن پروژه آزمایشی.

انتقادی هیدروژن گسترده حمایت هر دو حزب با موریسون دولت افتتاح مشاوره ای عمومی و ملی هیدروژن استراتژی و زايمان ارتکاب 1 میلیارد دلار بودجه برای انرژی پاک سرمایه گذاری شرکت برای تمیز هیدروژن توسعه در انتخابات است.

در حال بارگذاری

استرالیا می تواند تبدیل به یک جهانی هیدروژن نیروگاه; مشهور صادر کننده انرژی های تجدید پذیر. ما باید شبکه های گاز است که می تواند تبدیل به 100 درصد هیدروژن و تخصص فنی برای رساندن انتشار گازهای گلخانه ای-انرژی رایگان به هر استرالیایی, خانگی و کسب و کار. ما مایل سرمایه گذاری بخش خصوصی و در سطح جهانی دانشگاه ها تولید نوآورانه هیدروژن فن آوری است.

دهه های طولانی ناقوس مرگ برای زغال سنگ می تواند نوید بخش تعالی از هیدروژن به عنوان کلیدی ما ملی صادرات است. آنچه ما نیاز داریم این است که اراده سیاسی برای تصرف بازار است. اگر ما یک کشور دیگر خواهد شد. زمان در حال حاضر.

سیمون Crean است رئیس استرالیا-کره جنوبی کسب و کار شورای اسلامی و وزیر سابق در هاک Keating راد و گیلارد کار دولت است.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>