تورنتو — CN راه آهن را تعطیل “قابل توجه” بخش از آن به شبکه راه آهن مگر اینکه در جریان محاصره فقط east of Belleville, Ont. است که حل و فصل این شرکت روز سه شنبه گفت.

معترضان مختل سفر در سراسر این کشور برای چند روز در یک همبستگی برای مرطوب’suwet’en ملت که ارثی ستاد مقابله با ساخت و ساز از یک 670 کیلومتر گاز از طریق خط لوله شمال بریتیش کلمبیا.

حامیان مرطوب’suwet’en ارثی ستاد تعیین کرده اند تا محاصره و تظاهرات در سراسر کشور است. CN راه آهن گفت: مگر محاصره برداشته شده این شرکت مجبور خواهد شد به “بخش قابل توجهی از آن کانادا شبکه imminently.”

“این فقط مسافر قطار که تحت تاثیر این محاصره این همه در کانادا عرضه-زنجیر” JJ Ruest رئیس جمهور و رئیس اجرایی در CN در بیانیه ای گفت:. “ما در حال حاضر در پارکینگ قطار در سراسر شبکه ما اما با توجه به محدود فضای در دسترس برای چنین CN انتخاب خواهد شد اما به طور موقت قطع سرویس کلید دالان مگر اینکه محاصره به پایان رسیده است.”

در روز سه شنبه وزیر حمل و نقل مارک Garneau به نام محاصره “خطرناک” و “غیر قانونی است.

“ما نگران هستیم چرا که این اثر در حمل و نقل کالا با قطار در سراسر کشور و کسانی که قطار در برخی موارد قادر به کار به عنوان آنها به طور معمول انجام دهید به دلیل محاصره” Garneau به خبرنگاران گفت: در کلگری. “این شهر همچنین دارای یک اثر از طریق راه آهن و… آن است که در واقع به دلیل غیر قانونی آن را نقض و در راه آهن ایمنی عمل می کنند و به دلایل آشکار آن را خطرناک به واقع مسدود کردن ریل بنابراین ما بسیار نگران اگر از این نقطه نظر.”

در استان کبک و مونترال رفت و آمد راه آهن خدمات Exo بود مجبور به انصراف از سرویس برای دومین روز به دلیل اعتراض به ساحلی GasLink خط لوله است.

در نزدیکی Belleville, Ont., تظاهرات منجر به لغو از طریق خدمات راه آهن بین مونترال و اتاوا و تورنتو; آن را نیز به ارمغان آورد حمل و نقل ترافیک را متوقف کند.

این قطار مسافری شرکت گفت: محاصره را مجبور به لغو 34 قطار در روز سه شنبه و هشدار داد از پتانسیل بیشتر لغو شد. این شرکت اشاره کرد بازپرداخت خواهد شد به طور خودکار منتقل شده به مسافران است.

یکی دیگر از اعتراض در نزدیکی Hazelton, B. C., توقف از طریق خدمات راه آهن بین شاهزاده روپرت و شاهزاده جورج.

این اعتراضات موجب شد پس از RCMP اجرا یک دستور دادگاه و شروع به دستگیری کسانی که در تلاش برای جلوگیری از دسترسی به مسیر خط لوله در نزدیکی هوستون, B. C.

حمل و نقل وزیر گفت که احکام به دست آمده از آن را استان به عمل و نه دولت فدرال.

“ما امیدواریم که این را حل و فصل کنید چون داشتن تاثیر مهمی بر اقتصاد کشور” Garneau گفت. “نه تنها که آن را نیز به طور بالقوه ارائه برخی ملاحظات ایمنی و نگرانی های ایمنی. بدیهی است که ما امیدواریم آن را به حل و فصل شود اما آن را به استان ها برای کسانی که دستورات عاطفی با در نظر گرفتن عمل است.”

Ruest گفت: CN راه آهن مشغول به کار بود از نزدیک با مقامات محلی به اجرای دستور دادگاه بوده است.

“ما همچنان با مشتریان و انجمن های صنعت و همچنین مقامات در اتاوا و در سراسر کانادا برای توضیح به آنها عواقب و تاثیر مواد که بستن راه آهن را در خود ترکیبات” Ruest گفت.

– با یک فایل از اخبار CTV مونترال کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو