ادمونتون — یک آلبرتا عدالت اعطا استان گسترده به دستور CN راه آهن بعد از ظهر چهارشنبه ساعت بعد از یک گروه مسدود شده این شرکت در خط غرب ادمونتون.

CN اعطا شد 30 روز پس از سفارش گفتن در دادگاه آن حرکت می کند 135 میلیون دلار از حمل و نقل هر روز و محل غرب ادمونتون است که بخش اصلی آن خط راه آهن.

محاصره غزه راه اندازی شد, در محدوده جاده 261 و 110 خیابان در نزدیکی Acheson آلتا., توسط گروه Cuzzins برای مرطوب’suwet’en. حدود دو دوجین از معترضان شروع به ساخت محاصره قبل از ساعت 5 در حمایت از مرطوب’suwet’en ارثی ندارند.

“تمرکز ما این است که برای رسیدن ساحلی GasLink به احترام مرطوب’suwet’en قانون و حذف خود را از قلمرو خود را همراه با رویال استعماری نصب شده پلیس برای حذف خود را از قلمرو” سخنگوی این گروه که به نام خود Poundmaker گفت. “ما در حال برنامه ریزی بر روی اینجا ماندن تا زمانی که آن خواسته برآورده شده است.”

ظهر چند وسایل نقلیه منتقل شده بود از طریق این منطقه با برخی از رانندگان گاهی اوقات توقف برای تعامل با کسانی که بر روی آهنگ.

در یک نقطه و یک مرد که شناسایی خود را به عنوان یک میدان نفتی کارگر از 22 سال با نزدیک شدن این گروه است.

“شما می دانید که چقدر این اعتراض این خط لوله مزخرف است من هزینه تا کنون؟”

یکی از معترضان گفت: “آیا شما می دانید چه مقدار از آن هزینه مرطوب’suwet’en به زور از خود و جامعه خود را زمین؟”

او در ادامه به توضیح “ما در حال تلاش برای اطمینان حاصل کنید که این درست است و نه غلط. ما در حال تلاش برای مطمئن شوید که آنها درک کنند که آنها حامیان بیش از همه نه فقط در B. C.”

“این راه حل نیست” مرد پاسخ داد. “وجود دارد هزاران نفر از مردم که در حال از دست دادن شغل خود را, چرا که از این. شما در حال ساخت بیشتر فقر است. چرا ؟ چرا خراب کردن همه چیز برای مردم که در حال تلاش برای f****** دریافت پیش ؟ هر کس می خواهد به جلو در زندگی است.”

ادمونتون خدمات پلیس گفت: این امر می تواند نظارت بر وضعیت.

 

CN راه آهن به دنبال INJUCTION در برابر محاصره

روز چهارشنبه از طریق راه آهن در گفت و گو با “انتخاب” اما موضوع به طور موقت اخراج اعلامیه های نزدیک به 1000 نفر از کارکنان راه آهن محاصره ادامه دارد. از طریق راه آهن مسافری خدمات متوقف شده است در سراسر کانادا و CN راه آهن تعطیل شده شرق آن راه آهن netowrk.

آلبرتا وزیر دادگستری داگ شوایتزر گفت: در بیانیه ای در توییتر تظاهرات را “قابل تحمل نیست” و آلبرتا که پشتیبانی از این دستور در پی توسط CN راه آهن.

متقابل کشور تظاهرات همبستگی با مرطوب’suwet’en ارثی ستاد که مخالف ساخت و ساز ساحلی GasLink پروژه خط لوله از طریق قلمرو خود را.

CN Rail blockade, Acheson, Feb 19 2020

رئیسان کنفدراسیون از پیمان شش اولین کشور در میان کسانی که حمایت خود را از. روز چهارشنبه آنها با صدور بیانیه ای خواستار بر اجرای قانون برای اطمینان از ایمنی از معترضان RCMP به ترک مرطوب’suwet’en خاک کانادا و نخست وزیر و B. C. برتر برای دیدار با مرطوب’suwet’en مردم است.

“کانادایی ها مانند اندرو Scheer و هر کس دیگری که معتقد است که این باید حل و فصل از طریق زور باید خود را بررسی کنید امتیاز” نامه امضا شده توسط Grand رئیس لایحه مورن می خواند.

 

‘آشتی معنا نیست که اجازه می دهد یک زن و شوهر از مردم برای خاموش کردن اقتصاد ملی’: کنی

با این حال که پروژه تایید شده است با انتخاب گروه شوراها در طول مسیر nees به احترام Alberta برتر جیسون کنی گفت: در روز چهارشنبه.

“به اندازه کافی به اندازه کافی است. این زمان برای تصمیم گیری ساخته شده برای اولین بار توسط سازمان ملل به احترام در این راستا” برتر گفت: رسانه ها در یک رویداد در کلگری.

“آشتی معنا نیست که اجازه می دهد یک زن و شوهر از مردم به تعطیل کردن اقتصاد ملی است. آشتی به معنی گوش دادن با احترام و اطمینان مردم بومی فرصتی برای بهره مندی از مسئول سود و حرکت مردم خود را از فقر به رفاه است.”

بومی رهبران به نام دولت فدرال روز سه شنبه به کار با ارثی ستاد برای پیدا کردن یک پایاپای راه حل است.

اضطراری وجود دارد بحث در مجلس عوام در آن شب به نام حزب دموکراتیک ملی و بلوک Quebecois. نخست وزیر جاستین ترودو مواجه انتقاد برای رویکرد خود را تا کنون و موعظه صبر و شکیبایی است.

کنی گفت که او خواهد بود صحبت کردن با کانادا premiers بعد از ظهر چهارشنبه در مورد ساحلی GasLink تظاهرات.

در حالی که یک وکیل برای CN بود در دادگاه محاصره نزدیک Acheson بود که برچیده شد و ظاهرا هر دو معترضان و مقابله با معترضان.

Feb 19 2020 Acheson CN Rail blockade

قبلا در این روز یک گروه اعلام کرد قصد دارد برای مقابله با اعتراض در Acheson محل. United We Roll یک گروه است که بسیج برای حمایت از صنعت انرژی با سازماندهی یک کاروان به اتاوا در سال گذشته گفت: این امر می تواند ترک گوزن قرمز در 2:30 بعد از ظهر به ورود در محاصره است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو