تغییر آب و هوا به معنی دیگر را آف و کمتر مسافر در هواپیما – مطالعه جدید

ارتباط بین پرواز بعدی خود را و تغییر آب و هوا است که به احتمال زیاد روشن در سر خود را. بیشتر هواپیما را ساطع گازهای گلخانه ای به معنای گرم شدن کره زمین. به اندازه کافی ساده است اما وجود دارد و طرف مقابل است که شما احتمالا فکر نکرده بود.

به عنوان آب و هوای محلی در فرودگاه ها در سراسر جهان تغییر کرده اند در چند دهه گذشته شرایط است که خلبانان باید متکی در سفارش خود را به پرواز با خیال راحت بیش از حد تغییر کرده. ما تحقیقات جدید نشان می دهد که درجه حرارت بالاتر و ضعیف تر بادها در حال ساخت را مشکل تر است. در دراز مدت این به این معنی است که شرکت های هواپیمایی در حال ارائه کمتر مسافر و بار به همان مقدار سوخت.

“آب و هوا” در اصل به معنی متوسط, شرایط آب و هوا در هر محل. دانشمندان می دانند این در حال تغییر است اما نه یکنواخت. در حالی که درجه حرارت جهانی افزایش یافته است در حدود 1°C در دمای برخی از مکان های گرم بسیار بیشتر در حال حاضر – و دیگران ممکن است گرفتن کولر.


ادامه مطلب: سفر به جهان بدون از بین بردن آن – تصور کنید عضویت در خبرنامه #5


اما تغییرات آب و هوایی نیست فقط در مورد درجه حرارت – باد در حال کم کردن سرعت و تغییر جهت در سراسر جهان بیش از حد. این مشکل برای باند فرودگاه ساخته شده بودند که چندین سال پیش به چین با باد غالب در آن زمان بود.

پژوهش پیش بینی کرده است که take-off فاصله را طولانی تر به عنوان گرم آب و هوا. دلیل این است که با افزایش دما کاهش تراکم هوا که بال و موتور نیاز به دریافت هوابرد. با کاهش headwinds هواپیما همچنین نیاز به تولید بیشتر groundspeed فقط به هوا. یک بار آنها وجود دارد آنها موضوع را به پرواز در تلاطم است که بدتر با توجه به تغییرات آب و هوایی افزایش انرژی در جریان جت باد.

بیش از 100 ، 000 هواپیما به طور منظم را خاموش و زمین در سراسر جهان هر روز. این رکورد تا کنون است 202,157 در 29 ژوئن 2018. چگونه همه این تغییرات به احتمال زیاد موثر بر آنها ؟ با همکاران در بریتانیا و یونان, ما تصمیم گرفتیم تا نگاهی به آنچه تا کنون اتفاق افتاده است.

در حال اجرا از باند فرودگاه

ما ضبط شده است آب و هوا در ده یونانی فرودگاه از سال 1955. برای هر سال ما در زمان متوسط باد و یک شب دمای حداقل و سپس وصل است که به عملکرد نمودار. این استفاده می شود برای محاسبه امن طول باند و طیاره وزن است که نیاز به اطمینان حاصل شود که شرکت های هواپیمایی می تواند حمل مسافران خود را با خیال راحت.

تغییرات دما متنوع زیادی در بین فرودگاه های ما مورد مطالعه بین 2°C و 5°C افزایش درجه حرارت بیش از 62 سال ما تا به حال داده. بنابراین باد. در یک فرودگاه متوسط سرعت باد در حال عبور کردن باند فرودگاه به سمت هواپیما به عنوان آن را در زمان خاموش (شناخته شده به عنوان headwinds) افزایش حدود 25 درصد. در حالت دیگر, یکی دیگر از فرودگاه دیدم میانگین headwinds در فرودگاه باند فرودگاه سقوط 90 ٪ بیش از 43 سال.

ما در بر داشت که در هر مورد شرایط تغییر کرده بود بیش از 62 سال به هواپیما را مشکل تر است. مقررات ایمنی اطمینان حاصل شود که aeroplanes هرگز اجازه را خاموش و بدون به اندازه کافی باند, اما در دیگر باند فرودگاه ما مورد مطالعه را خاموش مسافت لازم برای رسیدن زیادی هواپیمای جت به هوا افزایش یافته بود حدود 1.5 درصد در هر دهه و در حدود 1 درصد کوچکتر turboprop هواپیمای مسافربری است.

این بوئینگ 737 استفاده می شود برای پژوهش در دانشگاه. هواپیماهای کوچک مثل این تكیه کوچکتر فرودگاه و به احتمال زیاد بیشتر تحت تاثیر تغییر آب و هوا. پسر Gratton, نویسنده ارائه شده

در فرودگاه با کوتاه باند فرودگاه هواپیما را مجبور به کاهش وزن است. این است که همه کار می کرد قبل از take-off – حمل و نقل تعداد مسافر و سوخت بارهای تنظیم درآمده است. در افراطی ترین حالت ما مطالعه این بدان معنی است که هواپیما مصرف شد با یک مسافر کمتر (یا حدود 40 کیلومتر به ارزش سوخت کمتر) هر سال است. این هواپیما در حال بالا رفتن شدت کمتر پس از take-off ایجاد آلودگی و سر و صدا مزاحم بر روی زمین است.

ما در انجام این پژوهش در یونان اما دیگر مطالعات جهانی پیدا کرده اند روند مشابه در جای دیگر در جهان است. فرودگاههای کوچک – از جمله کسانی که در جزایر خاموش اسکاتلند و یا در کارائیب – به احتمال زیاد به رنج می برند بیشتر به عنوان آب و هوا در ادامه به تغییر.

که می تواند به این معنی است که شرکت های هواپیمایی باید کاهش تعداد مسافران حمل آنها در پرواز و یا جستجو برای راه های طولانی خود را به باند فرودگاه. در برخی از موارد شدید آن می تواند غیر ممکن است برای برخی از هواپیما را به استفاده از برخی از فرودگاه ها در دسترس نباشد. این یکی دیگر از یادآوری چگونه به سرعت و به طور گسترده اقدامات بشر در حال تبدیل جهان اطراف ما و چه بد مجهز ما برای مقابله با عواقب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو