تغییر آب و هوا: عدم اقدام کافی برای ایجاد یک مادر گریه

زمان به دست گرفتن رهبری

به عنوان پرسش و پیچیده (ABC 4/5) وجود دارد یک بمب وحی است. فدرال لیبرال MP دیو Sharma ادعا کرد که ما نیاز به سه بیماری های همه گیر (مرتبط با آسیب های اقتصادی) برای رسیدن به تولید گازهای گلخانه ای اهداف. همه گیر نشان داده است که چگونه انعطاف پذیر مقدمات کار را اتومبیل خاموش جاده ها و جلسات مجازی صرفه جویی در وقت, پول و تولید گازهای گلخانه ای. وسایل نقلیه الکتریکی با انرژی کارآمد ساختمان ها و زمین های پاکسازی و کنترل های ضروری و مورد نیاز. بودجه پژوهش به فن آوری های انرژی کارآمد خواهد بود سرمایه گذاری در آینده شغل. استرالیا گرفت و منجر به دنبال یک تحقیق بین المللی در coronavirus. چرا ما نمی توانیم حرکت از laggard به رهبر در تغییر آب و هوا ؟

جوآن ریلی ساری هیلز

اقتصاد نه تنها عامل

من تعجب می کنم چه آن را برای متقاعد کردن نخست وزیر و وزرای دولت که گرمایش جهانی یک واقعیت است و نه فقط یک مد مرسوم ، دولت از اقیانوس های جهان, رویدادهای شدید آب و هوا در سراسر جهان و در حال حاضر این بیماری همه گیر کوروناویروس مطمئنا باید نشان می دهد وجود دارد بیشتر درگیر از اقتصاد است. به یاد بگیرند که دولت متعهد شده است 300 میلیون دلار به انرژی پاک, شرکت ها و دستور آن را به سرمایه گذاری در جدید هیدروژن پروژه های انرژی از جمله کسانی طراحی شده توسط سوخت های فسیلی است dumbfounding.

رزماری تیلور Castlemaine

تجدید پذیر تمرکز مورد نیاز

چگونه ناامید کننده است که ما در حال تلاش برای خط به انرژی های تجدید پذیر در آینده با پوشیدن پیر سوخت های فسیلی clodhoppers. آن را تنها حس می کند به پایگاه ما هیدروژن در صنعت انرژی خورشیدی و منابع آبی. زمانی که تولید گازهای گلخانه ای از جمله فراری متان در نظر گرفته شود و گاز است که تنها اندکی کمتر کثیف تر از زغال سنگ است. جذب و ذخیره سازی کربن تحقیق شده است برای چندین دهه اما به ندرت موفق به اثبات رسانده است و بیش از حد گران قیمت برای رقابت با انرژیهای تجدید پذیر.

هیدروژن تولید امکانات می توان به واقع نزدیک به یک قابل اعتماد منبع انرژی تجدید پذیر یا بیشتر از راه دور بسته حمل و نقل/تلفات انتقال درگیر است. مطمئنا این دولت آموخته است که دستاوردهای آن ستایش دیگران از جامعه برای پایگاه تصمیم گیری بی طرفانه و دانشمندان و اقتصاددانان به جای کمک کنندگان بزرگ سیاسی و لابی.

پیتر بری ماریس ویل

هنوز ‘پخت و پز با گاز’

پس اگر ما “پخت و پز با گاز” در آن به معنای ما واقعا جایی. در حال حاضر دولت می خواهد به استفاده از گاز به ما از طریق این رکود اقتصادی و تغییر قیافه منفی با استفاده از آن برای تولید هیدروژن است. این را با قرار دادن ترمز در سفر ما به یک سیاره دوستانه انرژی آینده است.

Helmy, آشپز, Glen Waverley

فروم

دست بیکار

براندون جک (“درون ذهن ‘boofhead’ فوتبالیست”, 5/5) به refreshingly صادق بینش به همین دلیل برخی از جوان و نخبگان ورزشکاران در انظار عمومی به نظر می رسد که چنین قابل توجه لغزش در قضاوت. من تعجب می کنم که آیا عاملی مطلق و حرفه ای از, ورزش, و این واقعیت است که بسیاری از بازیکنان خارج از آموزش و جلسات تیم به سادگی قابل توجه در اوقات فراغت خود ، من یک ورزش روحانی با مونشن برای شش سال. در حالی که بسیاری از مردان جوان مواجه هفتگی چالش در تلاش برای نگه داشتن یک نقطه در درجه خود را به طور کلی آنها به خوبی متعادل و مبتنی است. غالب دلیل من معتقدم که تمام ورزشکاران به حال هر دو شغل تمام وقت و یا مشغول شد در وقت سوم مطالعه است. AFL باشگاه نیاز به نگاه در نگه داشتن بازیکنان خود را نه فقط از لحاظ فیزیکی اشغال شده اما از نظر ذهنی فعال و همچنین. جایگزین به عنوان ضرب المثل تأکید است که دست بیکار هستند در واقع شیطان ابزار.

پتر واترهاوس, کریگیبورن

مسابقه به پایین

میله حکیم (حروف 5/5) اشاره انگشت در “خارج از کشور, کارگران, از جان گذشته برای یک کار” به عنوان دلیلی برای کاهش در دستمزد و شرایط. مطمئنا این rapaciousness از آن دسته از کارفرمایان و شرکت های علاقمند به بهره برداری از آسیب پذیر که نخست محرک در این نژاد نژاد به پایین – مسابقه اسپانسر شده از طرف دولت فدرال استراتژی اقتصادی.

استیو Campbell, کانگورو, تخت

کتاب بیش از مشروبات الکلی

آقای نخست وزیر آن ظاهرا خوب برای باز کردن بطری مغازه ها که ضروری سرویس در واقع چند مربوط به الکل مشکلات ممکن است حل شود اگر آنها بسته شد اما خوب برای کتابخانه ها برای باز کردن آن ارائه خدمات حیاتی برای کسانی که با اینترنت.

داگ Springall, Yarragon

هولناک واقعیت مجازی

رابرت Trafficante است (نامه 4/5) پیشنهاد که مدارس از آینده می تواند به طور دائم “کلاس های درس مجازی” که در آن دانش آموزان هرگز نیاز به حضور در فرد است که اطلاع غلط و هولناک. مدارس کودکان ارائه بسیار بیشتر از آموزش دانشگاهی. آنها ارائه یک محیط برای اجتماعى کردن و همکاری و مهمتر از همه این فرصت را به دوستان و توسعه مهارت های ارتباط. درخواست هر گونه آموزش و پرورش متخصص و آنها به شما بگویم مهم ترین عامل در یادگیری کودک است که کیفیت رابطه با معلم در کلاس درس. بپرسید هر کودک چه آنها بیشتر خانم در مورد مدرسه در حال حاضر و آنها به شما بگویم – آنها را از دست ندهید دوستان.

مارگارت Ludowyk نیوبرانزویک

نکات دقیق وظریف مورد نیاز

استرالیایی ها پاسخ نمی دهند به زورگویی توسط سیاستمداران. بنابراین اگر نخست وزیر می خواهد همه استرالیایی ها برای دانلود COVIDSafe برنامه و فرستادن فرزندان خود به مدرسه پیچیده تر مکالمه مورد نیاز است. با توانایی برای تماس با ردیابی غریبه ایستاده در کنار یک ظاهرا خوب اما بعدا کشف بسیار عفونی فرد COVIDSafe برنامه به طور بالقوه می شود بسیار مفید در مبارزه با COVID-19. رانده شده توسط یک فشار اقتصادی ضروری است نخست وزیر و آقای Tehan متوسل به ساده و قطبی, پیام های بهداشتی که disenfranchise به جای درگیر. آنها بارها و بارها دولت “مدارس امن هستند”. این مشاجره است که عمدتا بر اساس یک مقدماتی و در عین حال به کارشناسی, مرکز ملی واکسیناسیون فرزندتان تحقیق و نظارت مطالعه در NSW به عنوان حضور و غیاب نرخ کاهش یافت و در آن تنها یک سوم از مخاطبین مورد آزمایش قرار گرفتند. آن است که احتمالا درست است مدارس عمدتا امن برای بسیاری از کودکان زمانی که جامعه نرخ انتقال بسیار کم است. اما هنگامی که جامعه انتقال بالاتر است هنگامی که یک کودک یا یک عضو خانواده است که فرزند پزشکی آسیب پذیر ایمنی مدارس است و نه سیاه و سفید.

مدارس امن خواهد بود بسته به اندازه و تراکم و میزان حضور پایبندی به فاصله فیزیکی و بهداشت اما مهمتر از رای جامعه انتقال است که در آن واقع شده است. من از همه سیاستمداران به توقف ساده پیام احترام به تصمیم گیری های دشوار استرالیایی را برای خود و فرزندان و خانواده و ترک گیری با پیامدهای بهداشتی برای مدارس به دولت افسران پزشکی و premiers آنها توصیه می کنند.

دکتر آنیتا, سفید, Kew

پرداخت سود سهام

با یکی دیگر از بانک انتخاب امروز به تسلیم آن موقت سود سهام این به پیروی از “ضربه آزاد” با توجه به تازگی به بانک ها توسط استرالیا مقررات احتیاطی قدرت (اپرا). چرا نبود اپرا بررسی این بانک توانایی مقاومت در برابر به عنوان مثال از یک سال از پرداخت سود سهام? با این “سود سهام سرایت” كردن ما می تواند کاهش درآمد و سرمایه گذاران برای پیوستن به صف در Centrelink. بدون شک در آینده خط حمله خواهد بود در franking اعتبارات است.

جفری R. ریچاردز مخزن

مسکن پاسخ

تماس با RMIT محققان برای زمین های عمومی به حفظ و استفاده عمومی برای مسکن (“فراخوانی برای استفاده از مازاد زمین برای ساخت مسکن عمومی”, 4/5) سزاوار پاسخ در نظر گرفته توسط دولت ویکتوریا. به جای وزیر مسکن ریچارد Wynne دوباره trots از وعده اضافی 1000 مسکن عمومی خواص. آن است که ما باید نه وعده. او همچنین مذاکرات تا redevelopments ارائه خواهد شد که 450 جدید خانه. آنچه او غفلت به ذکر است که این خانه ممکن است “جدید”, اما آنها نه اضافی. آنها به جای خانه که در حال تخریب.

Jan Lacey شمال ملبورن

شناسنامه و کارت ملی

همه بازدید کنندگان برای سالمندان-مراقبت از تسهیلات معافیت کنار باید واکسن برای آنفولانزا و ارائه مدارک و شواهد از واکسیناسیون فرزندتان در هر زمان آنها را وارد یک مرکز. بلافاصله یک واکسن برای coronavirus در دسترس است آن را به یک فرمت منطقی است که شواهد از واکسیناسیون فرزندتان نیز نیاز خواهد بود. در حالی که یکی واکسیناسیون فرزندتان تاریخچه در دسترس است از مدیکر آنلاین یا اکسپرس به علاوه مدیکر, برنامه موبایل همه ما یک MyGov حساب. استرالیا در برابر یک تماس برای یک کارت هویت ملی. Orwellian آن را به عنوان ممکن است به نظر می رسد شاید اکنون زمان آن است که دوباره بحث و در نظر گرفتن محاسن یک کارت شناسائی ملی ما در دنیای جدید است.

سو بنت Sunbury

جدید پیدا نگرانی

من این نگرانی جدید دولت فدرال برای کودکان از پایین اجتماعی و اقتصادی در پس زمینه به طور کاملا شگفت انگیز است. اینها همان مردمی که در مبارزه علیه Gonski بود که با هدف پرداختن به نابرابری در سیستم آموزش و پرورش. به جای آنها افزایش بودجه به مدارس خصوصی.

اعطای Nichol شمالی رینگوود

کار را dog whistle

من انتظار می رود برای دیدن سیل نامه افشاگری Kristina Keneally سگ سوت زدن در مهاجرت. افسوس که چپ تنها افزایش می یابد در برابر ائتلاف در این مسائل است. عمدی جهل امر در زمانی که خود را درگیر هستند. مهاجران کمک به افزایش بهره وری کمک به پایه های مالیاتی و مصرف محصولات و خدمات. در آنها افزایش می دهد به طور کلی ما استاندارد زندگی.

آنتونی پتکوویچ, بلمونت

بازگرداندن تعادل

لیبرال MP Gladys لیو را به موقع پاسخ (“ویروس استعلام حق نژاد پرستی نیست”, 5/5) به رشد تهمت استرالیا آسیایی پس از ظهور COVID-19 است و بیشتر خوش آمدید. آن است تا منطقی تر در میان ما برای بازگرداندن تعادل متعادل جامعه; هوشیار و هوشمند و به راحتی تحت تأثیر هیستری از افراط گرایی است. صدای ما نیاز به شنیده می شود. آن را به عنوان گفته شده است در جای دیگر “سکوت رضایت”.

الکس Njoo, St Kilda

توالی ناجی

وجود دارد تنها یک بیانیه از هر نتیجه ساخته شده توسط دولت چین در COVID-19 که در 12 ژانویه زمانی که از آن جدا شده SARS-CoV-2 RNA و توالی با جهان است. اين در تنها هفت روز پس از اطلاع از مورد اول از رمان ذات الریه. مقایسه آن را در زمان بیش از 150 روز به دنباله سارس-1 در ایالات متحده پس از این بیماری همه گیر بود و بیش از همه. با انجام این کار, چینی دانشمندان پزشکی ساخته شده توسعه تست کیت بلافاصله ممکن است و مسلما نجات جان میلیون ها نفر. یک واکسن ممکن است آینده.

دکتر جو سیل CSIRO افسران’ Association

کسب و کار در خواب

من فرض یک برگشت از شعارهای وقتی دیدم تیتر (“ویکتوریا نیاز جسورانه طرح”, 5/5) و متوجه نویسنده جان Pesutto. آن بود اما قانع کننده به عنوان خوانده شده استدلال خود را به طور موثر یک موعظه از ویکتوریا جامعه کسب و کار برای خود nonchalance در مورد سرمایه گذاری در رشد بیش از دو سال گذشته. تلاش هر چند به لباس خود را در نظر به عنوان یک smack در بخش دولتی هزینه های آن را آشکار بود که Pesutto معتقد است کسب و کار صرف دو سال گذشته خواب و نیاز و حتی بیشتر دولت رفاه به منظور سرمایه گذاری.

کسب و کار شده است ذینفع رشد دستمزد پایین با افزایش تاخیر و برش در مجازات نرخ اما هنوز هم تنها نمی گذاری ؟ ویکتوریا بخش عمومی نشان دهنده فقط 9 درصد از ویکتوریا نیروی کار و ساختمان مدارس و بيمارستانها و جاده و راه آهن و زیرساخت های دیجیتال خواهد بود و باید مورد تحسین به عنوان جمعیت ما رشد می کند در هر سال است. وجود دارد یک نیاز به تغییر و بلاغت به رسمیت شناختن است که هر دو دولتی و خصوصی هزینه های قطعات حیاتی از هر طرح.

کارن Batt جامعه و بخش عمومی اتحادیه

تکان دهنده گلدان

لیبرال MP Gladys لیو درست است به نگرانی بی نژادپرستی علیه شهروندان چینی میراث. اما او نیاز به نگاهی است که در, تکان دهنده این نفرت. دولت در اولین واکنش به این بحران بود برای منحرف کردن بازگشت دانش آموزان چینی به جزیره کریسمس. یک زن و شوهر از هفته بعد boatload از بیشتر مردم سفید, بسیاری از آنها آلوده بودند و اجازه روبی شاهزاده خانم در حالی که وزارت امور بود و به خواب رفتن در چرخ. واقعیت این است که آشکار نژادپرستی و تمایل به بهره برداری از نگرش نژادپرستانه است سخت سیمی به لیبرال و ملی ، اگر خانم لیو می خواهد به طور جدی در این موضوع او نیاز به نگاه نزدیک به صفحه اصلی برای راه حل.

داربی هیگز ویلیامزتاون

و یک چیز دیگر

Coronavirus

آیا آن را نمی بزرگ اگر دانلود COVIDSafe برنامه به شما ایمنی در برابر این بیماری همه گیر از تبلیغات از دولت برای دانلود COVIDSafe برنامه ؟

کریس هیوز سوتبنک

رئیس جمهور تهمت ادعا شواهدی وجود دارد COVID-19 سرچشمه در ووهان آزمایشگاه. به یاد داشته باشید رئیس جمهور بوش با قرار دادن کالین پاول در سازمان ملل متحد به ما را متقاعد کند که عراق تا به حال سلاح های کشتار جمعی?

Fr کوین برک Sandringham

من را به کتابخانه وقتی که من می تواند اطمینان که هر صفحه از هر کتاب من لمس شده است sanitised.

لوئیس Kloot, Doncaster

من همیشه متعجب و متحیر شده توسط مهاجران از قبیل سناتور Keneally که بحث در مورد توقف بیشتر مهاجرت.

Linelle گیبسون ویلیامزتاون

آب و هوا

گم شده grandkids در طول مستند? انتخاب کنید تا یک قلم یا صفحه کلید و تقاضا عمل به طوری که آنها نمی آب و هوا-کمین در وسط سن.

مری مک, Box Hill

هزینه های سوخت

دیزل ارزان تر است به تولید بیش از ULP فروش در حجم بزرگ و در عین حال همواره بسیار گران است.

بیل برنز بندیگو

فقط به رسمیت شناختن

دکتر کاترین Hamlin (اعلامیه 4/5) بود بیش از یک زندگی گنجینه ملی او یک زندگی فرشته مشغول به کار در آدیس آبابا, اتیوپی. واقعا شگفت انگیز استرالیا.

لیز جکسون کریدن

سیاست

آن را همیشه به نظر می رسد به منظور بالا بردن حدس و گمان زمانی که یک رهبر ملی از بین می رود نشده است. شاید کره شمالی فقط با داشتن یک ویرانگر bushfire فصل است.

گرگ Abramovitch, Barwon سر

احترام آسیب دیده

در روزهای اخیر ما به عنوان یک جامعه باید احساس همدردی و احترام به نیروی پلیس است. اما پس از آن ما باید یک عضو پلیس فیلم و ارسال عکس در رسانه های اجتماعی از اتهام مجرم. در یک لحظه این پلیس عضو آسیب دیده احترام ما است.

جرالدین O’sullivan زالزالک

*ثبت نام به ویرایشگر الکس Lavelle منحصر به فرد در خبرنامه: www.theage.com.au\editornote.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de