‘کلیک کنید برای فوری coronavirus update’: چگونه به کار از خانه ممکن است در معرض ما به cybercrime

جدا از آشکار بهداشتی و اقتصادی اثرات coronavirus همچنین ارائه یک فرصت بزرگ برای cybercriminals به.

به عنوان کارکنان در سراسر بخش و دانشجویان دانشگاه شیفت به کار و تحصیل از خانه سازمان های بزرگ در معرض خطر هدف قرار دادند. با دفاع کردن شرکت ها باید بروید مایل اضافی برای محافظت از خود را در شبکه های کسب و کار و کارکنان در چنین متزلزل زمان.

گزارش ها نشان می دهد هکرها در حال حاضر بهره برداری از راه دور کارگران برگشتاندن آنها را به کلاهبرداری آنلاین masquerading به عنوان اطلاعات مهم مرتبط با این بیماری همه گیر.

روز جمعه استرالیا رقابت و مصرف کننده کمیسیون Scamwatch گزارش شده است که از 1 ژانویه آن را دریافت کرده بود 94 گزارش از coronavirus مربوط به کلاهبرداری و این رقم می تواند افزایش یابد.

به عنوان COVID-19 باعث افزایش telework, teleheath و آموزش آنلاین cybercriminals به کمتر از موانع پرش در به دست آوردن دسترسی به شبکه.

با سرعت بالا دسترسی به سرقت

ملی باند پهن شبکه زیرساخت فراهم کرده است بسیاری از استرالیایی دسترسی به بالاتر-سرعت اینترنت در مقایسه با DSL اتصال. متاسفانه این را نیز می دهد cybercriminals با سرعت بالا دسترسی به استرالیا, خانه, اجازه دادن به آنها به سرعت در حال استخراج اطلاعات شخصی و مالی از قربانیان است.

تغییر به کار از خانه به معنی بسیاری از مردم با استفاده از رایانه های خانگی به جای امن تر شرکت ها-عرضه دستگاه های. این مجرمان را فراهم می کند دسترسی آسان به شرکت ها و اسناد و اسرار تجاری و اطلاعات مالی.


ادامه مطلب: چه خود را در این بخش نقش مهمی در جلوگیری از نقض داده ها?


به جای حمله به یک شرکت در شبکه, که به احتمال زیاد امن پیشرفته, امنیت, اقدامات متقابل و پیگیری آنها در حال حاضر به سادگی باید برای قرار دادن و حمله به کارکنان شبکه خانگی. این به این معنی کمتر احتمال کشف.

مراقب باشید cryptolocker حملات

Cryptolocker حملات مبتنی بر یک حمله سایبری پیشرفته که می توانید دور زدن بسیاری سنتی اقدامات متقابل از جمله نرم افزار آنتی ویروس. دلیل این است که آنها در حال طراحی و ساخته شده توسط پیشرفته cybercriminals به.

اکثر عفونت از یک cryptolocker virus اتفاق می افتد زمانی که مردم باز ناشناخته پیوست های ارسالی در ایمیل های مخرب.

در برخی موارد این حمله می توان به دولت ملت های بازیگران. یکی از نمونه های بدنام WannaCry حمله سایبری که مستقر malware (نرم افزار طراحی شده است به علت آسیب) است که رمزگذاری رایانه در بیش از 150 کشور جهان است. هکرها ظاهرا از کره شمالی خواستار cryptocurrency در ازای باز کردن آنها.

اگر یک کارمند کار از خانه به طور تصادفی فعال شدن بدافزار cryptolocker در هنگام مرور اینترنت یا خواندن ایمیل, این می تواند برای اولین بار از شبکه اصلی و سپس گسترش به شبکه شرکت و به دیگر متصل به شبکه های خانگی.

این می تواند اتفاق می افتد اگر دستگاه خود را متصل به شبکه محل کار از طریق یک شبکه خصوصی مجازی (VPN). این باعث می شود صفحه اصلی دستگاه یک فرمت از شبکه شرکت ها و ویروس می توانید دور زدن هر گونه پیشرفته موانع شبکه شرکت ها ممکن است داشته باشد.


ادامه مطلب: هکرها در حال حاضر هدف قرار دادن شوراها و دولت را تهدید به نشت شهروند داده


اگر دستگاه های متصل به یک شبکه است که آلوده شده است و نه به طور کامل تمیز آلاینده می تواند به سرعت در حال گسترش دوباره و دوباره. در واقع یک دستگاه نیست که به درستی تمیز می تواند میلیون ها دلار خسارت. این اتفاق در طول سال 2016 Petya و NotPetya حمله نرم افزارهای مخرب.

رمزگذاری: نه مرموز, مفهوم

در سمت روشن وجود دارد برخی از مراحل سازمانها و کارکنان می توانند به محافظت از دارایی های دیجیتال خود را از فرصت طلب فعالیت های جنایی.

رمزنگاری کلید سلاح در این مبارزه است. این روش امنیتی محافظت از فایل ها و ارتباطات شبکه توسط متد “تقلا” مطالب با استفاده از یک الگوریتم است. حزب دریافت یک کلید به unscramble یا “رمزگشایی” اطلاعات.

با کار از راه دور پررونق رمزگذاری باید فعال باشد برای فایل های بر روی دیسک های سخت و میله های USB که حاوی اطلاعات حساس است.

امکان رمزگذاری بر روی ویندوز و یا دستگاه اپل نیز ساده است. و فراموش نکنید که خود را به پشتیبان گیری رمزنگاری کلید وقتی از شما خواسته بر روی یک درایو USB و ذخیره آنها را در یک مکان امن مانند یک قفل کابینه و یا سایت.

Vpn ها به کمک حلقه

یک VPN استفاده می شود باید در همه زمان ها در هنگام اتصال به WiFi و حتی در خانه. این ابزار کمک می کند تا ماسک فعالیت های آنلاین شما و محل مسیریابی ورودی و خروجی داده ها از طریق یک امن “تونل مجازی” بین کامپیوتر شما و سرور VPN.

موجود WiFi دسترسی به پروتکل های (WEP, WPA, WPA2) در حال نا امن هنگامی که استفاده می شود به انتقال اطلاعات حساس است. بدون, VPN, cybercriminals به می توانید به راحتی رهگیری و بازیابی اطلاعات.

VPN در حال حاضر کاربردی در ویندوز و دستگاه های اپل. معتبر ترین آنتی ویروس حفاظت از اینترنت سوئیت ترکیب آنها را.

این نیز مهم است که کسب و کار و سازمان را تشویق کارمندان از راه دور به استفاده از بهترین نرم افزارهای مخرب و ضد ویروسی حمایت های خود را در صفحه اصلی سیستم حتی اگر این می آید در سازمان هزینه.

پشتیبان گیری

مردم اغلب پشتیبان گیری فایل های خود را در خانه و با کامپیوتر شخصی و تلفن و یا قرص خود را. وجود دارد خطر قابل توجهی در انجام این کار با شرکت های بزرگ اسناد و حساس فایل های دیجیتال است.

در هنگام کار از خانه حساس مواد را می توان ذخیره شده در یک محل ناشناخته به سازمان است. این می تواند یک ابر محل (مانند iCloud, Google Cloud و یا Dropbox به) و یا از طریق نرم افزار پشتیبان گیری کاربر صاحب و یا با استفاده از. فایل های ذخیره شده در این مکان ممکن است حفاظت شده تحت قوانین استرالیا.


ادامه مطلب: چگونه ما می توانیم هر مبارزه با جرائم سایبری با دقیق عادات


کسب و کار انتخاب ذخیره فایل در ابر در یک دیسک سخت خارجی و یا بر روی یک کامپیوتر خانگی نیاز به شناسایی پشتیبان رژیم مناسب است که مشخصات خطر خود را کسب و کار. اساسا اگر شما اجازه نمی دهد فایل های ذخیره شده بر روی دیسک سخت کامپیوتر در محل کار و با استفاده از ابر منحصرا همان سطح از حفاظت باید اعمال می شود در هنگام کار از خانه.

مناسب پشتیبان گیری باید مشاهده تمام کارگران از راه دور همراه با استاندارد امنیت سایبر اقدامات مانند firewall, رمزگذاری, VPN و نرم افزار آنتی ویروس. فقط در آن می تواند ما تکیه بر برخی از سطح از حفاظت در زمانی که cybercriminals به سود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو