نیویورک — Zazie Beetz عینک دو خیره کننده الماس گردنبند بولگاری با سفارشی Thom Browne نگاه و بیلی پورتر پرداخت ادای احترام به گنبد اتاق در کاخ کنزینگتون در 24 عیار bodice از طلا پر به عنوان اسکار فرش قرمز روشن تا یکشنبه در هالیوود بزرگترین شب.

این “Joker” شرکت ستاره برق زد در دو قطعه از براون او تنگ حاشیه در پایین. او گردنبند شدند طلا سفید با الماس گرد و یک شال گردن با یک بیضی زمرد در مرکز.

نگاه بود “بسیار شیک خواهری” Beetz آسوشیتدپرس گفت و اضافه کرد: “من واقعا به شکم بند بستن. این بسیار زیبا و کلاسیک شکل است.”

در حالی که صورتی است تحت سلطه این جوایز فصل طیف وسیعی از رنگ ها شد فراوان در اسکار. شاهزاده خانم و دیگر کلاسیک سایه ها بودند هنجار به کمتر از ستاره ها در زمان مد خطرات در شب را زود رفتن.

پورتر آخرین فرش قرمز بیانیه همچنین سفارشی از مدل طراح Giles شماس. خود را پرتقال ابریشم توپ دامن چاپ شده بود با لمس پرداخت ادای احترام به گنبد اتاق در کاخ کنزینگتون. این اولین بار بود که از چند به نظر می رسد برای “Pose” ستاره در تئاتر دالبی.

نروژی خواننده شفق قطبی نشان داد تا در سست شلوار با یک نیام بالا و لهجه ها به رنگ قرمز. بالای سر او تاج مانند سر قطعه در یک طرح گل با لمس سبز و مروارید.

Regina King رفت و با تمام تلفن های موبایل در یک بند لباس صورتی است که نشان داد کامل و مناسب است. کودک-ستاره جولیا گیاهی که به نظر می رسد در “روزی روزگاری … در هالیوود” عینک, رابطه جنسی با یک سایه از رنگ صورتی با تطبیق کیسه.

Waad al-Kateab مدیر شرکت نامزد سوریه-مجموعه مستند “برای Sama” عینک لباس شب آراسته با عربی پیام. او جنگ فیلم می گوید داستان از دست دادن خنده و بقا در حلب است.

فرش لگد کردن با یک انفجار سخت باران و سرما فقط به عنوان پورتر, Tamron هال و دیگران وارد شده بود. دیوانه کارکنان اداره در تلاش برای نگه داشتن آب کردن چادر با آب روبها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو