ایالات متحده را به عهده گرفت در حالی که قدرت پاسخ به همه گیر اما CJA است “عمیقا نگران” که قدرت “ممکن است اثر جرم کار روزنامه نگاران”.

این نیز ممکن است “خودسرانه محدود” توانایی رسانه های خبری به مورد مداقه قرار دادن اقدامات دولت و گزارش در راستای منافع عمومی این انجمن گفت: در بیانیه ای در روز دوشنبه.

“این CJA تاسف است که در برخی از کشورهای عضو دولت شده است و با استفاده از اورژانس و قدرت های ویژه ای برای نفوذ به گزارش رسانه ها در بحران به محدود کردن رسانه ها دسترسی به منابع اطلاعاتی و به آزار و اذیت و یا بازداشت روزنامه نگاران که انتشار اخبار انتقادی از دولت” آن را گفت.

این CJA همچنین گفت که تلاش ها برای مقابله با این بیماری همه گیر “نباید به تضعیف ارزش های دموکراتیک”.

آن را به نام دولت به حمایت از نقش مهم رسانه های مستقل در گزارش در تمام جنبه های آشکار بیماری همه گیر.

“این CJA به رسمیت می شناسد که به منظور پاسخ به بهداشت عمومی اورژانس ممکن است لازم باشد برای دولتها به معرفی اقدامات اضطراری که محدود کردن برخی آزادی, اما آن را به یاد دولت است که کسانی که قدرت باید اعمال شود متناسب شفاف و تنها به صورت موقت با هدف برخورد با اورژانس کردند.”

“انتشار دقیق اخبار و مطلع بحث در مورد تاثیر این بیماری همه گیر در سراسر کشور و در سطح جهانی بسیار حیاتی است “اگر دولت ها برای حفظ اعتماد عمومی برای اطمینان از رفتار منصفانه و عادلانه از اقلیت های آسیب پذیر و برای جلوگیری از تنش های اجتماعی و پریشانی” به آن اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net