شهر کلگری اعلام وضعیت اضطراری محلی بیش از COVID-19

کلگری — شهر کلگری اعلام حالت اضطراری محلی با توجه به COVID-19.

تمام شهر و متعلق به اداره امکانات تناسب اندام و استخر بسته خواهد شد که از نیمه شب. کلگری کتابخانه های عمومی نیز دستور داده شده است ،

کلگری باغ وحش است و نه بسته اما آن را محدود اشغال آن.

این شهر همچنین خواسته کسب و کار در کلگری برای محدود کردن خود به اشغال 50 درصد از ظرفیت خود را به عنوان تعیین شده توسط سازمان آتش نشانی و یا 250 نفر هر کدام که کمتر است.

شهردار ناهید jasper de valk خواست همه کسب و کار اجازه می دهد تا کارگران به محل کار از خانه در هر زمان ممکن است.

شهر کلگری نیز ممکن است برای ساکنان به آدرس شورا توسط تلفن در جلسات شورای این هفته است که برای اولین بار در این شهرستان است.

کلگری انتظار دارد که به 3,500 شهرستان کارکنان کار از خانه در روز دوشنبه با تعداد رو به رشد در طول هفته.

او همچنین خواسته Calgarians به سهام تا, اما نه به ذخایر و این بار به ارتباط مجدد با خانواده های خود و صرف زمان در خارج از منزل اگر آنها نمی قرنطینه.

می آید پس از آلبرتا برتر جیسون کنی اعلام کرد همه K-12 و متوسطه کلاس خواهد بود لغو و daycares به طور موقت تا اطلاع ثانوی بسته.

تعداد موارد در استان شروع به پریدن کرد به 56 روز یکشنبه, تک-بزرگترین روز-در طول روز افزایش می دهد از آنجا که این بیماری برای اولین بار شناسایی شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>