شهروند روزنامه نگاران بحث داکا سنجی انتظارات رای دهندگان

آنها را جمع آوری برای بحث در اخبار ناشر دفاتر در روز سه شنبه به مناسبت نهمین سالگرد blog.bdnews24.com اولین بنگلادش پلت فرم از شهروند روزنامه نگاران.

نه شهروند روزنامه نگاران در زمان بخشی در بحث – چه نوع از شهرستان ما می خواهیم’ – انجام شده توسط Ireen سلطانه که در میانه های این وبلاگ نیز هست.

آنها در مورد e-رای گیری در میان دیگر مسائل مربوط به انتخابات در داکا برگزار شد به طور انحصاری در دستگاه رای گیری الکترونیکی و یا EVMs.

ارشد شهروندان در مواجهه با مشکلات تطبیق اثر انگشت با وجود رای دهندگان که مشتاق در مورد EVMs, برهان Biswas اشاره کرد.

Shadnan محمود Nirjhor با اشاره به برخی محدودیت های دیگر از EVMs یکی بودن که هیچ راهی برای بررسی مجدد رای پس از آن است که بازیگران در حالی که این گزینه در دسترس است در برگه کاغذ.

شهروند روزنامه نگاران همچنین صحبت در مورد حوادث زمانی که رای دهندگان بودند مجبور به ترک پس از شناسایی به طوری که رای خود را می توان با توجه به نامزد خاص.

ساکنان پایتخت دچار فوق العاده برای برخی از دلایل مانند استفاده از mikes در طول مبارزات انتخاباتی.

“چنین حالت مبارزات انتخاباتی به ما می دهد یک ایده در مورد عمومی نمایندگان صداقت” گفت: Rodela Nila توصیف استفاده از mikes در مبارزات انتخاباتی به عنوان “بسیار آزار دهنده” در یک شهر در حال حاضر مبارزه با آلودگی است.

“نامزدها نیست رعایت بسیاری از دستورالعمل های تعیین شده در قانون انتخابات از انجام. آنها بازی mikes حتی تا نیمه شب” او گفت:.

Omar Opu ساکن Uttara توصیف مبارزات انتخاباتی از طریق اس ام اس به عنوان مثبت است. پوستر آویزان در طول مبارزات انتخاباتی نیز حذف شد پس از رای گیری گفت.

Nurunnahar شیرین از گلشن گفت: کودکان استفاده شد در این کمپین مانند در گذشته است.

“این کاملا اشتباه است. باید وجود داشته باشد برخی از کد به نگه داشتن کودکان به دور از انتخابات فعالیت,” او گفت: اصرار رسانه های جریان اصلی به منظور بالا بردن صدای خود را همراه با شهروند روزنامه نگاران برای جلوگیری از این عمل است.

کودکان رنج می برند از عدم امنیت در تعداد انگشت شماری از بازی زمین در شهر او گفت و از او پرسید شهرداران و نمایندگان برای اطمینان از ایمنی کودک در پارک ها.

Aminur رحمان Hridoy مطرح شده مسائل مانند تراکم ترافیک مختصر و مفید خیابان ها و غرقاب.

مقامات حفر یک خیابان در محله Dhanmondi شش ماه پیش اما نه تعمیر آن, او گفت:.

“آب جمع آوری در بسیاری از خیابان ها پس از باران. ما می خواهیم شهرداران و نمایندگان به اولویت بندی این مشکلات برای حل,” او گفت:.

ناهید Dipa گفت که مقامات ” و ” برای اطمینان از سلامتی از همه شهروندان – از کودکان تا افراد مسن – اما مشکلات در این بخش همچنان معطل به ویژه برای زنان.

کمبود توالت های عمومی در این شهر نیروهای هر زن به اضطراب هر زمان که او می رود, او گفت:.

“شهرداران و نمایندگان می توانید برخی از قلب توسط حل و فصل آب آشامیدنی و توالت مشکلات حتی تا حدی به جای تبلیغات به هویت خود را بر روی تابلوهای تبلیغاتی,” او گفت:.

مدنی امکانات یک شهر مدرن را می توان تنها در صورتی تضمین توسعه پایدار تضمین شده است و شهرستان راهبری سیستم راه اندازی RN تما گفت. شهر شرکت می تواند هماهنگ کردن شغل برای اطمینان از امکانات مدنی که در مورد او گفت:.

شفیق Mitul گفت: این ایده از شهرستان دولت نمی تواند تاسیس شود چرا که بسیاری از 28 سازمان های که ارائه ساکنان با امکانات مدنی نمی خواهید به دست قدرت خود را به شهردار که باعث ایجاد یک عدم هماهنگی.

Omar Opu گفت: سیاستگذاران باید شروع به آوردن تغییرات نسبت به یک دولت شهر سیستم کم کم پس از آن خواهد شد یک سیستم پیچیده است.

شاهین حصار گفت: تمام شهرداران تعهد یک شهر مطلوب به محیط زیست است. “اما واقعیت این است که هیچ یک دیگر از اواخر Annisul Huq می تواند آج مسیر,” او گفت:.

“و نامزدها’ بی تفاوتی نسبت به محیط روشن بود در مبارزات انتخاباتی. چگونه یک شهر به نوعی به محیط زیست اگر آنها خود را نمی آگاهانه؟”

دقت

پس از بحث شهروند روزنامه نگاران دیدار کرد bdnews24.com Editor-in-Chief Toufique Imrose مهدی.

تجربه جامعه بسیاری از اشتباهات است که رسانه های جریان اصلی نمی تواند همه آنها را پوشش و آن این است که در آن شهروند روزنامه نگاران به بازی آمد, او گفت:.

یک تفاوت وجود دارد بین جریان اصلی روزنامه نگاری و روزنامه نگاری شهروندی اما مسئولیت و دقت اطلاعات باید حفظ شود در همه موارد او اضافه شده است.

این سردبیر و تاکید کرد که باید برای حفاظت از صحت اطلاعات.

این اطلاعات باید به تایید از طریق تکرار و چک های قبل از افزایش شمار در برابر کسی که به خاطر یک گزارش نادرست می تواند باعث از دست دادن بزرگ به کسی گفت.

“که نمی تواند انجام شود. شما باید بسیار آگاه از هر بخشی از آنچه که نوشته شده است:” مهدی گفت.

“روند اخبار منتشر شده پس از چند مرحله از crosschecking. پس وبلاگ ها نمی رفتن را از طریق تمام مراحل آنها باید بیشتر مراقب باشید. نویسنده باید مسئولیت حصول اطمینان از دقت و صحت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>