شهرستانها را تحمل خواهد کرد اما در طراحی شهری باید در انطباق با کروناویروس خطرات و ترس

در دراز مدت اثرات coronavirus در شهرستانها ما دشوار است برای پیش بینی, اما یک چیز قطعی است: شهرستانها نمی میرند. بیماری شده اند بسیار تاثیر گذار در شکل گیری شهرهای ما تاریخ را نشان می دهد. شهرستانها نمایندگی تداوم بدون در نظر گرفتن بحران – تحمل آنها انطباق و رشد است.


ادامه مطلب: شهرستانها منجر به اتهام در coronavirus خطوط مقدم جبهه


هنگامی که ما می تواند به ما زندگی دوباره ما را به احتمال زیاد بازگشت به روال آشنا و خاطرات ما از مستند و انزوا خواهد شروع به محو شدن. در حالی که ما کمبود حافظه است مسلما یک حالت ارتجاعی منابع شهری و طراحان و برنامه ریزان باید در دراز مدت نقش مهمی در تضمین زندگی شهری سالم است. برای مبارزه با بیماری های عفونی شهرستانها باید به خوبی تهویه فضاهای شهری با دسترسی خوب به نور خورشید.

طراحی این فضاهای عمومی و فضاهای باز در خصوص ترویج سطوح مختلف جامعه پذیری. برخی از فضاهای جمع جامعه و به شدت اجتماعی است. دیگران ممکن است به عنوان شهری خلوت که در آن مردم به دنبال صلح با قهوه و کتاب.

چگونه فضاهای شهری انجام در طول شیوع بیماری در حال حاضر نیز خواسته های ما توجه.

چه شهر نشینی و چرا مهم است ؟

فضاهای شهری هستند که در آن جوامع با هم آمده است. شهری برنامه ریزان و طراحان در تلاش برای ایجاد حس تعلق است که باعث می شود مردم انتخاب مناطق خاصی از شهر و یا حتی یک شهر خود را. شهرنشینی اشاره به زندگی عمومی است که اتفاق می افتد به عنوان یک نتیجه از مبادلات و ارتباطات هر فضا را قادر می سازد.

ترکیبی از تنوع و تراکم رسیدن به شهر نشینی – آن را به یک محصول متنوع اجتماعی فرصت ها در نزدیکی. این است که چرا پرتقال شهرستانها شده است یک هدف برای دستیابی به سالم اجتماعی و مرفه شهرها است.

خطرات ناشی از COVID-19 انتقال باید تقویت anti-تراکم گفتمان. آن است که ارزش به خاطر سپردن که راه مبارزه با بیماری مانند بهداشت تنها ممکن است به دلیل صرفه جویی مالی و زیرساخت بازده فعال تر شهرستانها. تراکم انجام می شود حق امن است. و این اجازه به انسان تعاملات و ارتباطات ما نیاز داریم – که ما در حال حاضر از دست رفته است.

یک بار COVID-19 کمتر از یک تهدید ما را طلب نرمال از رفتن به ما سبک زندگی را به عنوان آنجا که ممکن است. نقش برنامه ریزان شهری و طراحان است و سپس برای ایجاد یک پس زمینه برای زندگی عمومی به اتفاق می افتد اجتماعی و راه های سالم.

یادگیری از دیگر بلایای طبیعی

پس از سال 2011 زلزله در کرایستچرچ نیوزیلند که در آن CBD از دست رفته برخی از 800 ساختمان جامعه در زمان بسیار متفاوتی از فضاهای شهری. مناطق شلوغ و ساختمان های بلند شدند یک منبع ترس است. مشترک نگرش بود که برای جلوگیری از تراکم – اگر چه یکی دیگر از زلزله?


ادامه مطلب: Christchurch پنج سال در: آیا سیاستمداران کمک کرده و یا مانع از زلزله بهبود ؟


شهری طراحان و تصمیم گیران متوجه شدند که ساختمان ها و فضاهای عمومی تا به حال به پاسخ متفاوت است. امن pop-up مناطق شروع به پدیدار شود. این طبیعی ساخته شده برخی از آرام کافه ها و فضاهای باز انعطاف پذیر, در حالی که دیگر pop-ups تبدیل شدن به محبوب در مناطق عقب نشینی. این عقب نشینی شهری مناطق دور از خیابان ها و ساختمان های بلند و بنابراین ارائه یک راه “وجود دارد” و امن است.

یک پارک مانند فضای عقب نشینی در جنوب کلمبو Street, Christchurch. سیلویا توارث, نویسنده ارائه شده

هر دو Christchurch, زلزله و coronavirus را ساخته اند و مردم با احتیاط در مورد ایمنی خود را در این شهر به دلیل نزدیکی به ساختمان های اطراف و دیگر کاربران از این فضا بود. Christchurch به ما می آموزد درس در مورد “با هم بودن اما جدا”: شهرها ساخته می شوند و نه تنها از فضاهای اجتماعی و نه همه ساکنان می خواهند همان چیزی که.

مردم باید در انتخاب خود را در استفاده از فضاهای شهری به احساس امن و امن است. در حالی که بزرگتر فضاهای اجتماعی پر جنب و جوش هستند حمایت از حمل و نقل عمومی و اقتصاد محلی شهری عقب نشینی فضاهای درخواست ایده چشم انداز و پناه: آنها با ما روانی نیاز به مشاهده و بخشی از فضای عمومی (چشم انداز) در حالی که احساس امن و حذف از صحنه (پناه).

پس از زلزله Christchurch نشان داد که چگونه شخصیت اجتماعی و پویایی فضاهای شهری را تحت تاثیر قرار مردم این فضا را به خود جلب و آنها چگونه رفتار وجود دارد.


ادامه مطلب: سه سال در: خلاق شدن در پس از زلزله, Christchurch,


طراحی فضاهای با microclimates در ذهن

یکی دیگر از عوامل در نظر گرفتن تاثیر شهری microclimates در استفاده و رفاه فضاهای عمومی.

فعالیت اصلی شهری بزرگ در فضاهای اجتماعی است که مبتنی بر حضور مردم و تعاملات اجتماعی و فرهنگی. استفاده و پویایی این فضا قابل پیش بینی تر و منسجم تر برای عقب نشینی شهری فضاهای. نزدیک شدن به حمل و نقل و یا استفاده تجاری اغلب به معنی شرایط آب و هوایی تاثیر کمتر در فعالیت های اجتماعی و تعامل است.

مغازه ها در امتداد خیابان اضافه کردن به محلی شهر نشینی از Cashel بازار, Christchurch. سیلویا توارث, نویسنده ارائه شده

هنگامی که به دنبال صلح آمیز تجارب و فضای شخصی افراد تمایل به انتخاب شهری عقب نشینی فضاهای. در اینجا آنها را کمتر تحمل شرایط نامطلوب است. جای خود را جاذبه است بنابراین محیط زیست و آسایش شخصی از عوامل بسيار مهم در استفاده از آن.

درک مهار و مدیریت محیط زیست, نور خورشید و تهویه روشن و شناخته شده رویکرد به مبارزه با بیماری و برای ایجاد امن و انعطاف پذیر در فضاهای شهری. ارائه به مردم در انتخاب راه تعامل آنها با محیط های شهری در حالی که مدت طولانی در نظر گرفته شده مهم است در حال حاضر ضروری است.


ادامه مطلب: شهر قدیم و شهر اقتصاد پنهان ارتباط بین خورشید و باد و سود


گسترده تعامل ضروری است به حق آن را دریافت

طراحی مجدد ما فضاهای شهری برای اطمینان بخشیدن به کاربران خود ایمنی و ارائه جامعه انتخاب است نه یک فرآیند ساده است. طرح برای اشکال مختلف و مکان های شهری عقب نشینی فضاهای باید اذعان جامعه تنوع و بهینه سازی محیط زیست.

در حالی که در حال حاضر ما ممکن است فقط می خواهم به نگه داشتن به همه چیز خوب ما تا به حال قبل از coronavirus تفاوت های ظریف تولید شده توسط کار برنامه ریزان شهری و طراحان به احتمال زیاد به زندگی ما را امن تر است. اما ما پاسخ می توانید به سادگی نمی توان راکتیو مداخلات از جمله علائم هشدار دهنده شمشیربازی گسترده تر مسیر و مانند آن. این روش در نهایت باید مفاهیم حقوق صاحبان سهام و کیفیت زندگی است.

ما به مدت طولانی به حال واکنشی رویکرد تدریجی برای طراحی شهری و توسعه است. از زمان فاجعه ارائه یک فرصت برای ایجاد امن و انعطاف پذیر و سالم فضاهای شهری. آن نیاز به تعامل معنی دار در سراسر جوامع طراحان و تصمیم گیرندگان در حال حاضر قبل از collective amnesia مورد COVID-19 در مجموعه ما به بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de