Ciara Glennon: چگونه او را در مبارزه با کمک ‘حل’ استرالیا طولانی ترین در حال اجرا بررسی قتل

روز پس از Ciara Glennon شد زن سوم به محو کردن خیابان های کالیفرنیا در اواسط 90s از پدرش دنیس تلاش از طریق یک کنفرانس مطبوعاتی جذاب برای کمک به.

“راه او آورده شده است تا او مبارزه خواهد کرد” او گفت:.

بیش از دو دهه بعد در دادگاه او را متهم به, قاتل دادستان ادعا 27 ساله وکیل بود که فقط او مبارزه کرد و در انجام این کار “در زمان یک قطعه از مهاجم خود را با” خود DNA تعبیه شده در زیر او ناخن پس از او خراشیده او.

Ciara Glennon.

Ciara Glennon.

ردیابی DNA به عنوان “یک پنجم از یک میلیاردم از یک گرم” شد مهم ترین قطعه از شواهد که منجر به دستگیری متهم کلرمونت serial killer Bradley ادواردز در سال 2016.

با این حال وکیل او پل Yovich گفت: دولت اشتباه بود و آقای ادواردز’ DNA باید آلوده یکی از Ms Glennon به ناخن نمونه در آزمایشگاه اگر چه او نمی تواند توضیح دهد که چگونه و یا هنگامی که اتفاق افتاده است.

Ms Glennon ناپدید شد و حدود نیمه شب در 14 مارس سال 1997 پس از او گذشته بود در راه رفتن به تنهایی در Stirling Highway به دنبال یک تاکسی پس از یک شب با دوستان در قاره هتل.

تبلیغات

او مورد است قوی در برابر آقای ادواردز. این شامل DNA شواهد 61 الیاف بازیافت شده از بدن او شاهد رؤیت و یک بهانه از دست رفته برای او متهم کرده است.

حدود ده نفر را دیدم یک زن که شبیه Ms Glennon راه رفتن در امتداد خیابان برخی از گفتن پلیس آنها توجه و نزدیک به او به دلیل دو زن که به تازگی از دست رفته از این منطقه در شرایط مشابه است.

دو نفر از کسانی که شاهد بودند دوستان Troy باند و براندون خاکستری که نشسته بودند در یک ایستگاه اتوبوس خوردن همبرگر زمانی که آنها متوجه “مدل جدیدتر” هولدن کومودور در مقابل استیشن واگن جلو و در کنار یک زن است.

Mr باند گفت: او را دیدم زن صحبت کردن با راننده را از طریق پنجره را در ادامه مشاهده کنید اگر او در.

خودرو شرح داده شده توسط مردان همسان شرح Telstra-صادر 1996 هولدن کومودور در مقابل سری 1 station wagon آقای ادواردز سوار در زمان.

کمتر از سه هفته بعد Ms Glennon بدن کشف شد در دور بوتهزار در Eglinton, 40 کیلومتری شمال پرت توسط یک مرد به دنبال شاهدانه.

تبلیغات

صحنه جرم نشان داد مهاجم خود را قطع کرده و گلو او و سعی در پنهان کردن بدن او با شاخه از درختان در این نزدیکی هست.

این امر می تواند یکی دیگر از 11 سال قبل بزرگترین دستیابی به موفقیت در مورد او ساخته شده بود.

در حال بارگذاری

در سال 2008 یک تکه از Ms Glennon را پاره سمت چپ تصویر بند انگشتی بود آزمایش DNA در ترکیب با چپ میانه ناخن.

کم تعداد کپی تست صورت گرفت در انگلستان آزمایشگاه با پیشرفته تر قابلیت از وا و بازگشت ناشناخته نر مشخصات که همسان مشخصات مجرم از یک مسئله 1995 تجاوز به عنف در Karrakatta گورستان.

این مشخصات مرد در PathWest پایگاه داده به عنوان “ناشناخته نر 4′.
با وجود جدید منجر دنباله برای گرفتن یک قاتل در نهایت زد ، محققان بر این باور بودند که تا به حال کلرمونت قاتل زنجیره DNA, اما آنها نمی دانند که او چه کسی بود.

یکی دیگر از هشت سال عبور خواهد قبل از شواهد جعبه مربوط به یک سال 1988 تجاوز به در Huntingdale شود PathWest به عنوان بخشی از روال سرد مورد بررسی برای دیدن اگر هر یک از موارد تاریخی می تواند آزمایش DNA است.

تبلیغات

مایع منی-رنگ آمیزی ابریشم کیمونو در سمت چپ صحنه قرار گرفت و بازگشت مشخصات DNA که همسان رمز و راز کلرمونت مشخصات.

مورد بازگشایی شد و حل شد در عرض چند هفته.

آقای ادواردز دستگیر شد و در ماه دسامبر سال 2016 و به اتهام قتل به Karrakatta گورستان تجاوز به عنف و Huntingdale حمله.

The kimono seized from the 1988 Huntingdale sex attack.

کیمونو را تصرف کردند از سال 1988 Huntingdale حمله.

پس از اصل انکار Karrakatta تجاوز و Huntingdale حمله به آقای ادواردز اعتراف به جنایت در آستانه سه گانه قتل محاکمه در میان قریب به اتفاق شواهد DNA.

اما وی این قتل است.

تغییر در تقاضای اجازه آقای Yovich به استدلال می کنند DNA در بر داشت زیر Ms Glennon ناخن می تواند وجود دارد از طریق آلودگی.

تبلیغات

او گفت که آقای ادواردز’ DNA در PathWest آزمایشگاه از فوریه سال 1995 هنگامی که او مورد تجاوز یک پسر 17 ساله و دختر او ربوده شده از کلرمونت یک سال قبل از او اتهام قتل ولگردی و قانونی شکنی آغاز شد.

Bradley Edwards.

برادلی ادواردز.

آقای Yovich استدلال کرد در حالی که هیچ اسناد و مدارک به حمایت از نظریه DNA از تجاوز نمایشگاه به نحوی آلوده به Ms Glennon را ناخن ظرف.

نزدیک ترین بازه زمانی نمایشگاه مورد آزمایش قرار گرفتند به یکدیگر بود 14 ماه.
بین المللی فیبر متخصص Jonathan Whitaker توصیف احتمال آزمایشگاه آلودگی به عنوان “بسیار کم” در حالی که او گفت: شانس Ms Glennon خش

آقای ادواردز بودند “متوسط به بالا”.

الیاف بازیافت شده از Ms Glennon مو و تی شرت همچنین گفته مرتبط آقای ادواردز به قتل از طریق Telstra و کار در ماشین او سوار.

شواهد پیشنهاد Ms Glennon نشسته شده بود در سال 1996 هولدن کومودور در مقابل سری 1 یا 2 استیشن واگن قبل از او بود و به همراه آن پا هست.

تبلیغات

Mr Edwards' former Telstra station wagon with the logo removed.

آقای ادواردز’ سابق Telstra استیشن واگن با آرم حذف شده است.

آبی پلی استر الیاف نیز بهبود گفته آمد از سفارشی ساخته شده Telstra شلوار از اواسط-90s.

یونیفرم سوابق نشان داد آقای ادواردز یک Telstra تکنسین متعلق به جفت شلوار.

او قادر به ارائه یک بهانه برای شب Ms Glennon از میان رفت; دوستان سابق خود موری و Nicky طبخ به یاد می آورد آقای ادواردز بود به خود می رسند Dawesville خانه برای تعطیلات در حدود یک ساعت رانندگی در جنوب پرت جمعه شب اما نمی رسند تا روز بعد.

زن و شوهر, شهادت, آقای ادواردز به آنها گفت که او در اواخر به عنوان او تلاش برای آشتی با همسر خود اما در ماه مارس سال 1997 او نقل مکان کرده بود با مرد دیگری و تا به حال یک نوزاد تازه متولد شده.

آقای Yovich سعی کردم به استدلال آقای ادواردز گفته بود او آشتی با دوست دختر خود را با این حال هنگامی که به نام به مدرک, شریک سابق شهادت این جفت ارز هنوز هم تا آوریل از این سال است.

در حال بارگذاری

دوستان خود را که آقای ادواردز گفت: “همسر”.

همانطور که آقای ادواردز وارد خانه برای تعطیلات اواسط صبح Ms Glennon مادر اونا بود دیوانه وار در تلاش برای پیدا کردن او دختر پس از کشف او بود نه در خواب ،

زمانی که او آموخته او بازدید کرده بود کلرمونت شب قبل او بلافاصله به نام پلیس.

در کتاب او نوشت: در سال 2010 اونا توصیف غم و اندوه از دست دادن فرزند.

“روز است که به معنای روز جشن در حال حاضر روز آمیخته با غم و اندوه,” او گفت:.

“همیشه وجود دارد کسی که از دست رفته آشکار عدم وجود صندلی خالی … ما صحبت نمی کنم در مورد او اما سکوت ما بلندتر از کلمات صحبت می کند. ما از دست او بشدت.”

آقای Glennon با حضور تقریبا هر روز از آقای ادواردز’ هفت ماه محاکمه.

عدالت استیون هال, قاضی, قاضی بازنشسته در روز پنج شنبه خود را برای رسیدن به حکم.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de