تورنتو — مواد مخدر است که توسعه داده شد برای مبارزه با مالاریا در طول جنگ جهانی دوم است که در حال حاضر به طور گسترده ای تبلیغ به عنوان یک درمان بالقوه برای COVID-19 اما یک دکتر کانادا هشدار داده است که اعتیاد به مواد مخدره است “خطرناک است.”

کلروکين فسفات و مرتبط با دارو هیدروکسی کلروکین شده است در بوق و کرنا همه از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به سیلیکون Valleyexecs به پزشکان در خط مقدم بحران در کره و چین و فرانسه است.

اما گزارش ها از مواد مخدر مسمومیت در حال افزایش نگرانی در میان مقامات بهداشتی در مورد بدون نظارت استفاده کنید.

دکتر دیوید Juurlink یک داروشناس و طب داخلی پزشک در Sunnybrook علوم سلامت مرکز در تورنتو می گوید وزوز در اطراف مواد مخدر است “خطرناک است.”

“ما بسیار کوچک شواهد نشان می دهد این داروها چیزی از ارزش برای COVID-19 بيمار و ما هیچ دلیلی برای باور کردن آنها جلوگیری از عفونت,” او گفت: CTVNews.ca دوشنبه.

اما Juurlink که یک متخصص در پزشکی, سم شناسی, نگرانی که تهمت را تکرار و “غیر مسئولانه” تاییدیه از مواد مخدر همراه با ترس و ناامیدی در یک اقدام بی سابقه بهداشت بحران خواهد شد درایو برخی از افراد به تصمیم گیری غیر منطقی.

اخبار دیجیتال آژانس Storyful حتی در قیمت موج در غیر دارویی نسخه از کلروکين فسفات است که فروش آنلاین برای درمان ارگانیسم های مضر در مخازن ماهی. در یک لیست قیمت برای یک واحد 25-گرم بطری رز از ایالات متحده$9.99 در فوریه. 25 به بیش از 500 دلار در مارس 2.

“برخی از مردم درک برای کاغذ توالت برخی درک برای خشک پاستا و دیگران را درک دارو” گفت: Juurlink. “تفاوت در این است که شما می میرند از این داروها. آنها نیست به شمردن شود.”

بنر, بهداشت, زیادی, غیر انتفاعی, سیستم مراقبت های بهداشتی مستقر در آریزونا گزارش روز دوشنبه که یک مرد در 60s او درگذشت و همسر خود را نیز در 60s است که در بخش مراقبت های پس از آنها هر دو در زمان کلروکين فسفات.

“با توجه به عدم قطعیت در اطراف COVID-19 ما درک می کنیم که مردم در حال تلاش برای پیدا کردن راه های جدید برای جلوگیری و یا درمان این ویروس اما خود درمانی است راه را برای انجام این کار گفت:” دکتر دانیل بروکس, بنر سم و دارو, مرکز اطلاعات پزشکی و مدیر.

“آخرین چیزی که ما می خواهم در حال حاضر به سیل زده های ما در بخش اورژانس با بیمارانی که به اعتقاد آنها مبهم و خطرناک راه حل است که به طور بالقوه می تواند سلامت خود را به خطر اندازد.”

جهانی کارآزمایی بالینی

اما وجود هر گونه امید در پشت کلروکين اعتیاد به مواد مخدره?

محققان در حال مطالعه چگونه به repurpose داروهای موجود برای نبرد رمان تنفسی ویروس جهان گسترده.

سازمان بهداشت جهانی شامل هر دو کلروکين و هیدروکسی کلروکین در یک سرعت در حال مستقر COVID-19 کارآزمایی بالینی به نام همبستگی که در حال مطالعه در چهار گروه از مواد مخدر. این تلاش شامل هشت کشور از جمله کانادا ،

این که علمی پانل طراحی همبستگی اولین انتخاب داروهای خود را بر اساس احتمال به کار, اطلاعات ایمنی و احتمال به توان موجود در لوازم کافی به درمان تعداد قابل توجهی از بیماران اگر این محاکمه نشان می دهد کار می کنند.

که پنل در ابتدا چپ کلروکين و هیدروکسی کلروکین کردن لیست, اما تغییر ذهن خود را در جلسه ای در ژنو در تاریخ 13 مارس به دلیل مواد مخدر “دریافت, قابل توجه” در بسیاری از کشورها است.

اما در یک مقاله منتشر شده جمعه ایالات متحده Society of Critical Care Medicine گفت: “وجود شواهد کافی به موضوع یک توصیه در استفاده از کلروکين یا هیدروکسی کلروکین در بدحال مبتلا به COVID-19.”

کانادا افسر ارشد پزشکی دکتر ترزا Tam گفت: بحران همه گیر آورده به جلو ایده های بسیاری از محققان در سراسر جهان, اما آنها باید بالینی آزمایش شده است.

کانادا نامزدی در که مگا مطالعه “را به مطمئن شوید که بیمارانی که در حال دریافت این داروها در حال انجام آن را در علمی ترین و امن ترین راه ممکن است,” او گفت: در یک شنبه اخبار جلسه.

تام خواست مردم را به دارو بدون نظارت دکتر.

“این می تواند بسیار خطرناک باشد. این داروها بدون عوارض جانبی و عوارض جانبی قابل توجهی دارد,” او گفت:. “مردم باید واقعا مراقب باشید در مورد این. آن را انجام نمی.”

کلروکين مسمومیت

کلروکين استفاده شده است پس از 1940s برای درمان مالاریا و اخیرا توسط کسانی که مبتلا به لوپوس و آرتريت روماتوئيد مزمن.

اما هنگامی که گرفته شده نادرست دوز آن دارای عوارض جانبی خطرناک از جمله مرگ است. حتی زمانی که گرفته صحیح آن می تواند باعث ناراحتی معده و آسیب دید. هیدروکسی کلروکین در نظر گرفته شده است به طور کلی جایگزین امن تر هر چند در موارد نادر آن می تواند آسیب به قلب است.

پزشکان در نیجریه را گزارش موارد مسمومیت با کلروکين است که به طور گسترده ای در دسترس و بدون نسخه پزشک در بسیاری از کشورها است.

“لطفا در تعامل با خود دارو” نیجریه مرکز کنترل بیماری ها گفت: در یک صدای جیر جیر. “این باعث آزار و می تواند منجر به مرگ شود.”

وزوز در حال رشد بوده است در مورد مواد مخدر پس از 13 مارس blockchain اجرایی جیمز Todaro توییتی که کلروکين نشان داد وعده به عنوان “بسیار موثر درمان” برای بیماری های تنفسی. Todaro که دارای مدرک پزشکی مربوط به سند او تا به حال شرکت نوشته شده در مورد ایده.

سپس Stratechery یک وبلاگ تکنولوژی به طور گسترده ای به عنوان خوانده شده در دره سیلیکون مرتبط Todaro سند. تسلا و SpaceX مدیر عامل Elon Musk دنبال کرد تا با یک صدای جیر جیر در مورد ایده. به زودی آن تهمت را به نوبه خود به آواز خواندن با مواد مخدر را ستود در رسانه ها در جلسات هفته گذشته است.

مغلوب ساختن پیشی جستن و پس از آن, توییتی از روز شنبه کلروکين است “یک فرصت واقعی به یکی از بزرگترین تعویض بازی در تاریخ پزشکی است.”

اما مسئولان سازمان غذا و داروی آمریکا تا به حال به عجله برای روشن مغلوب ساختن پیشی جستن را نادرست بیانیه هفته گذشته که این دارو شده بود سریع ردیابی برای تصویب به درمان COVID-19.

“وجود دارد هیچ مورد تایید FDA درمان و یا مواد مخدر برای درمان یا جلوگیری از COVID-19,” FDA در بیانیه ای گفت. اما گفت که همکاری با محققان برای تعیین این که آیا کلروکين استفاده می شود “برای درمان بیماران با خفیف تا متوسط COVID-19 به طور بالقوه کاهش طول مدت علائم و همچنین به عنوان ویروسی ریختن که می تواند کمک به جلوگیری از گسترش بیماری است.”

FDA همچنین نشان داد آن را به سازندگان دارو به سطح شیب دار تا تولید مواد مخدر در مورد آن اثبات مفید در درمان COVID-19.

‘صبر کنید برای علم به انجام کار خود را’

در مقیاس کوچک مطالعات انجام شده در چین و فرانسه نشان داده اند برخی از اثرات مثبت کلروکين و هیدروکسی کلروکین در کاهش مدت و علائم COVID-19 در ترکیب با یک آنتی بیوتیک به نام آزیترومایسین.

کره COVID-19 نیروی کار شامل کلروکين یا هیدروکسی کلروکین در میان دو توصیه می شود داروهای ضدویروس برای مصالحه بيماران نمایش علائم شدید. محققان و پزشکان در انگلستان, بلژیک, استرالیا, ایتالیا, ژاپن و هند نیز به اشتراک گذاشته شواهد کلروکين موفقیت در مبارزه با ویروس.

اما Juurlink تاکید می کند که شواهد تا کنون موردی به جای علمی دقیق تصادفی و کنترل شده مطالعات بالینی است که به طور معمول مورد استفاده قرار گیرد در طول چند سال در توسعه و تصویب مواد مخدر.

“من خوشبین هستم که هیدروکسی کلروکین خواهد یافت به تواند مفید باشد اما چگونه است که ما فقط نمی دانم, هنوز,” او گفت:. “لوله آزمایش داده های نشان داده شده در آن می تواند تداخل با تولید مثل ویروس ها اما چه اتفاقی می افتد در یک لوله آزمایش و آنچه اتفاق می افتد در یک فرد بسیار چیز متفاوت است.”

Juurlink گفت: واکسن یک سال یا 18 ماه دور اما که اطلاعات جمع آوری شده در سراسر جهان می تواند نقطه به نقطه امن و موثر درمان در عرض یک ماه یا دو.

“من بسیار تحت تاثیر قرار با چه دانشمندان در سراسر جهان باید marshalled با هم. ما خواهد شد نگاه کردن به یک سال از در حال حاضر و تعجب که چگونه بسیاری انجام شد و در این مدت کوتاه اما ما فقط در آغاز از آن همه است.”

کلید در حال حاضر پیشگیری و کاهش گسترش ویروس به محققان و پزشکان هم به توسعه درمان برای به حداقل رساندن علائم و مردم از بیمارستان سریع تر است.

“مردم نیاز به صبر کردن برای علم به انجام کار خود را.”

ترس از کمبود

دارو ساز نوارتیس قول داده است برای کمک به 130 میلیون دوز از هیدروکسی کلروکین به حمایت جهانی همه گیر پاسخ.

Teva صنایع دارویی گفت: این برنامه به اهدای بیش از 10 میلیون قرص هیدروکسی کلروکین به بیمارستان در ایالات متحده آمریکا ظرف یک ماه. بایر نیز گفت: این امر کمک سه میلیون قرص از آن کلروکين فسفات مواد مخدر فروخته شده تحت نام Resochin.

نگران اجرا بر روی مواد مخدر در میان کمبود گزارش شده در ایالات متحده rheumatologists بیماران و سازمان های پزشکی متمرکز بر لوپوس و آرتریت اصرار دارو سازان و دولت برای اطمینان از عرضه کافی موجود به بیماران است.

برای کسانی که مبتلا به لوپوس یک بیماری مزمن خود ایمنی بیماری هیدروکسی کلروکین ثابت شده است به کاهش مرگ و میر 50 درصد جلوگیری از عود بیماری و عوارض قلبی عروقی و کاهش نیاز به بستری شدن در بیمارستان با توجه به آزادی مطبوعات از لوپوس کانادا.

“در حالی که ما خوش آمدید بالینی و تحسین شرکت های دارویی که اهدا دارو برای این محاکمات در تلاش برای پیدا کردن یک درمان و کند کردن گسترش COVID-19 ما به شدت نگران غیر مسئولانه پیام نشان می دهد که ‘همه’ باید این دارو در مواجهه با شواهد بسیار کم” گفت: دکتر کریستین Peschkin صندلی کانادا شبکه برای بهبود نتایج در لوپوس اریتماتوی سیستمیک (CaNIOS) و رئیس روماتولوژی در دانشگاه مانیتوبا.

“به عنوان یک نتیجه ما را نگران مشکل کانادایی مبتلا به لوپوس با داشتن پر کردن نسخه خود را از هیدروکسی کلروکین.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im