کلروکين و هیدروکسی کلروکین: هیچ اثبات این داروهای ضد مالاریا جلوگیری از رمان coronavirus در انسان

وجود اخبار نگران کننده در سراسر جهان از مردم خود درمانی در خانه با مواد مخدر کلروکين و هیدروکسی کلروکین برای درمان COVID-19. وجود دارد از آنجا که گزارش شده است از کلروکين مسمومیت و حتی مرگ پس از مصرف مواد مخدر است. دانشمندان برای اولین بار گزارش کلروکين بالقوه در برابر coronaviruses پس از شیوع بیماری سارس در سال 2003.

بخشی از سردرگمی های اخیر به نظر می رسد که ما به دنبال رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اطلاعیه در توییتر است که به طور ضمنی هیدروکسی کلروکین و دیگر مواد مخدر (آنتی بیوتیک آزیترومایسین) گرفته شده هم می تواند درمان رمان coronavirus. سازمان غذا و داروی آمریکا با انتشار بیانیه ای در پاسخ گفت: آنها هنوز هم به دنبال به اینکه کلروکين می تواند در درمان افراد مبتلا خفيف علائم COVID-19. نه از این داروهای تایید شده اند در ایالات متحده برای درمان COVID-19. آزمون هنوز در حال انجام در جاهای دیگر از جمله در چین به ببینید که آیا آنها می تواند کمک به درمان بیماران بستری در بیمارستان با COVID-19.

کلروکين شده است در اطراف برای بیش از 80 سال است. آن را به عنوان یک داروی ضد مالاریا است اما در حال حاضر نیز مورد استفاده برای درمان بیماری ها از جمله آرتریت روماتوئید و سیستمیک و قرص مانند لوپوس (lupus). از آن تولید شده بود به ارائه یکی دیگر از گزینه های درمان برای گنه گنه یک داروی ضد مالاریا است که از پوست درخت از cinchona درختان.

هیدروکسی کلروکین است که در اطراف از سال 1955 شبیه به کلروکين اما کمتر سمی است. اما برخی از عوارض جانبی از جمله مشکلات معده و مشکلات طولانی مدت برای چشم است. مانند کلروکين, هیدروکسی کلروکین برای درمان آرتریت روماتوئید و لوپوس و نیز استفاده می شود برای مدیریت آلرژی خورشید.

کلروکين استفاده شده است برای درمان مالاریا برای سال های بسیاری از, اما این کار متوقف شد در برابر مالاریا ناشی از پلاسموديوم فالسيپاروم انگلی است که مشترک در کشورهای جنوب صحرای آفریقا. با وجود این کلروکين است که هنوز هم در دسترس برای خرید در نیجریه که در آن مردم شروع مصرف آن برای COVID-19 – منجر به گزارش مسمومیت اتفاقی.

جدی بودن این مشکل باعث شده است که نیجریه مرکز کنترل بیماری به اعلام در توییتر که کلروکين مورد تایید نیست برای COVID-19 و خود درمانی با این دارو باعث آزار و می تواند منجر به مرگ شود.

کلروکين نیست و در عین حال ثابت شده است به کار در برابر COVID-19 هر چند گزارش های خبری منشاء آن در چین این باورند در غیر این صورت. دانشمندان خواسته اند محققان چینی برای به اشتراک گذاشتن جزئیات یافته های خود را.

اما نظریه ها در مورد کلروکين و COVID-19 گسترش در سراسر جهان با وجود فقدان شواهد در مورد ارزش کلروکين در پیشگیری و یا درمان COVID-19. اگر چه کلروکين استفاده شده است برای بیش از 80 سال از آن هنوز هم به دور از امن اگر بدون مشاوره پزشکی.

آن را واقعا آسان برای دریافت دوز کلروکين اشتباه و در نهایت با مقدار بیش از حد آن در بدن صورت گرفته و بدون مشاوره پزشکی. بیش از حد کلروکين سمی است. علائم کلروکين مسمومیت عبارتند از احساس بیمار و یا داشتن یک رفتار استفراغ احساس خواب آلودگی و بدن می لرزد. بدون فوری به مراقبت های پزشکی خود را به تنفس و قلب می تواند به توقف و یا شما می توانید لغزش را به حالت اغما رفت. بیماران می میرند به سرعت از کلروکين مسمومیت – در عرض چند ساعت.

دوم آن طول می کشد تا بدن در یک مدت زمان طولانی واقعا به خیط و پیت کردن کلروکين ، حتی اگر شما را دوز صحیح کلروکين ساخت تا از آن در بدن بیش از چندین سال هنوز هم ممکن است باعث آسیب. برای مثال کلروکين است به خصوص مضر به چشم و می تواند باعث از دست دادن بینایی با استفاده طولانی مدت. هیچ کس نباید آن را بدون داشتن چشم منظم چک.

تحقیقات در حال انجام

علم در اطراف کلروکين و COVID-19 است که تا کنون بی نتیجه. کلروکين و hydroxychoroquine تست شده اند در برابر رمان coronavirus هر دو در آزمایشگاه و در بیماران است. اما هیچ یک از این مطالعات تا کنون نشان می دهد شواهد قانع کننده که کلروکين یا هیدروکسی کلروکین کار در برابر COVID-19.

برای مثال بیمار مطالعه ادعا هیدروکسی کلروکین موثر است در COVID-19 نمی با استفاده از گروه کنترل بود. این بدان معنی است که ما نمی دانیم که اگر این نتایج شده اند که هر یک متفاوت را بدون دادن هیدروکسی کلروکین. در حال حاضر ما جامعه مراقبت ويژه داروهای گفت وجود ندارد شواهد کافی برای توصیه به استفاده از کلروکين یا هیدروکسی کلروکین در بدحال مبتلا به COVID-19.

وجود ندارد شواهد کافی و در عین حال به استفاده از هر دو دارو برای درمان COVID-19. دیوید شائو/ شاتر

این به این معنا نیست کلروکين دیگر در حال بررسی در آزمایشات بیمار هر چند. متعدد وجود دارد در حال انجام مطالعات به دنبال در اثر داروهای مختلف بر روی این ویروس از جمله کلروکين و هیدروکسی کلروکین. برخی از بیمارستان ها نیز به انتشار دستورالعمل برای کارکنان خود را که شامل استفاده از هر دو دارو در درمان بیماران مبتلا به COVID-19 و عفونت های مجاری تنفسی تحتانی. اما از علمی زاویه وجود دارد هنوز هم به دلیل محتاط تا زمانی که این محاکمه به پایان رسید و نتایج شناخته شده است.

به دلیل توجه رسانه ها در این داروهای تجویزی کلروکين و هیدروکسی کلروکین در حال حاضر در تامین کوتاه مدت برای بیمارانی که به آنها نیاز به درمان آرتریت روماتوئید و لوپوس. حتی بیشتر نگران کننده در حال گزارش در توییتر و در رسانه ها است که بهداشت و درمان کارگران خود تجویز آنها را به خود و دوستان و خانواده. این احتکار دارو برای استفاده شخصی نامیده شده است توسط وزارت امور خارجه داروخانه تخته در ایالات متحده است.

اگر هم کلروکين یا هیدروکسی کلروکین است یافت می شود مفید برای COVID-19 این امر نیاز به داده می شود توسط پزشکان نظارت بر بیماران از نزدیک به مطمئن شوید که دوز مناسب است برای جلوگیری از آسیب به بیمار. گرفتن این داروها در یک محیط بیمارستان تحت مراقبت پزشکان است کاملا متفاوت به تصمیم گیری برای خرید و استفاده از آنها را در خانه و بدون نظارت.

هیچ کس نباید خود-درمان با کلروکين یا هیدروکسی کلروکین برای COVID-19 به عنوان وجود دارد در حال حاضر هیچ مدرک آنها می تواند به درمان عفونت و اتفاقی آسیب بیشتر احتمال دارد که اگر آنها استفاده می شود در این راه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو