پکن – چینی, دکتر, که دردسر درست می کردم با مقامات این کشور کمونیستی برای صدایی اولیه هشدار در مورد شیوع کروناویروس درگذشت جمعه پس از پایین آمدن با این بیماری است.

این ووهان بیمارستان مرکزی گفت: در آن حساب رسانه های اجتماعی که دکتر لی Wenliang یک زن 34 ساله چشم پزشک بود “متاسفانه آلوده در طول مبارزه با بیماری ذات الریه جدید کروناویروس عفونت است.”

“ما عمیقا تاسف و سوگواری این” به آن اضافه شده است.

Li تنبیه شد توسط پلیس محلی برای “گسترش شایعات” درباره این بیماری در اواخر ماه دسامبر با توجه به گزارش های خبری. شیوع محور در ووهان در حال حاضر بیش از آلوده 28,200 مردم در سطح جهان و کشته شدن بیش از 560 باعث محدودیت های مسافرتی و قرنطينه در سراسر جهان و بحران در داخل کشور از 1.4 میلیارد دلار است.

سازمان بهداشت جهانی در توئیتر خود نوشت: “ما عمیقا غمگین عبور از Dr Li Wenliang. همه ما نیاز به شادی دارند کار می کنند که او” در ویروس.

در عرض نیم ساعت از اعلام زودتر جمعه که Li شد و در وضعیت بحرانی به بیمارستان دریافت حدود 500000 نظرات آن پست های رسانه های اجتماعی بسیاری از آنها از مردم امیدوار Li خواهد جلو و از طریق. یکی نوشت: “ما در حال رفتن به رختخواب. ما در اینجا در حال انتظار برای یک معجزه است.”

Li شد در میان تعدادی از متخصصان پزشکی در ووهان که در تلاش برای هشدار دادن به همکاران و دیگران زمانی که دولت نمی, نیویورک تایمز گزارش داد اوایل این هفته. آن گفت که پس از رمز و راز بیماری تا به حال زده هفت نفر در یک بیمارستان Li گفت: آنها در چت آنلاین گروه Dec. 30: “قرنطینه در بخش اورژانس است.”

یکی دیگر از شرکت کنندگان در چت در پاسخ تعجب “است سارس آمدن دوباره؟” — یک مرجع به 2002-03 شیوع ویروسی که به کشته شدن صدها نفر ،

ووهان مقامات بهداشت احضار لی در وسط شب به توضیح دهد که چرا او تا اطلاعات و پلیس بعد از آن او را مجبور به امضای یک بیانیه اعتراف به “غیر قانونی رفتار” بار گفت.

“اگر مقامات تا به حال افشا اطلاعات در مورد این بیماری همه گیر قبلا” لی در مصاحبه ای گفت: در زمان از طریق پیام های متنی “من فکر می کنم آن می توانست خیلی بهتر است. وجود دارد باید بیشتر باز بودن و شفافیت است.”

در تحولات دیگر در شیوع:

جوانترین قربانی

یک نوزاد در چین جوانترین فرد شناخته شده با این ویروس آلوده.

نوزاد متولد شد و روز شنبه در ووهان و تایید مثبت فقط 36 ساعت پس از تولد, مقامات گفت. اما دقیقا چگونه کودک آلوده شد مشخص نیست.

“نوزاد بلافاصله جدا از مادر پس از تولد و تحت مصنوعی تغذیه. هیچ تماس نزدیک با پدر و مادر و در عین حال آن را مبتلا به این بیماری” Zeng Lingkong مدیر نوزادان بیماری در ووهان بیمارستان کودکان گفت: چینی تلویزیون.

Zeng گفت: دیگر از مادران آلوده با توجه به تولد به بچه ها که تست منفی پس از آن شناخته نشده است اگر این ویروس میتواند در رحم مادر است.

بیشتر تخت بیمارستان

چین به پایان رسید ساختمان دوم بیمارستان جدید پنج شنبه برای منزوی کردن و درمان بیماران — 1500 تخت مرکز در ووهان. در اوایل این هفته دیگر به سرعت در حال ساخته 1,000-تخت بیمارستان در ووهان با پیش ساخته بخش و جداسازی اتاق شروع به مصرف بیماران.

مقامات همچنین نقل مکان کرد و مردم با علائم خفیف به موقت بیمارستان ها در عرصه ورزش سالن های نمایشگاه و دیگر فضاهای عمومی.

همه با هم بیش از 50 میلیون نفر تحت مجازی قرنطینه در سخت ضربه هوبئی استان در یک اقدام بی سابقه — و اثبات نشده — پیشنهاد به شیوع بیماری تحت کنترل است.

در هنگ کنگ در بیمارستان کارگران خواستار تعطیلی این سرزمین مرز با سرزمین اصلی چین شدند در حمله به یک چهارم روز. هنگ کنگ رهبر کری لام اعلام کرد که 14 روز در قرنطینه همه مسافران وارد شهر از سرزمین اصلی شروع شنبه اما دولت حاضر به مهر و موم مرز به طور کامل.

قرنطینه کشتی کروز

دو لنگر انداخت کشتی های کروز با هزاران نفر از مسافران و خدمه باقی مانده زير 14 روز قرنطينه در هنگ کنگ و ژاپن است.

ده مسافر را تایید کرد به این ویروس بودند همراهی کردن الماس شاهزاده در بندر یوکوهاما در نزدیکی توکیو پس از 10 نفر دیگر گرفته شده از روز قبل ،

“این رفتن به مانند یک شناور زندان” مسافر دیوید آبل تاسف on Facebook. او در 50th wedding anniversary کروز لوکس اما در بر داشت خود را در کابین خود را با یک “ساندویچ کاهو با برخی از مرغ داخل.”

بیش از 3,600 مردم در قرنطینه کشتی جهان رویای تحت غربالگری پس از هشت مسافر بودند مبتلا به این ویروس است.

داروی جدید

آزمایش یک داروی ضد ویروس راه اندازی شد برای شروع روی گروهی از بیماران سهشنبه رسمی رادیو فردا خبر داد. دارو Remdesivir ساخته شده توسط ایالات متحده بیوتکنولوژی شرکت Gilead Sciences.

آنتی ویروسها و دیگر مواد مخدر می تواند به کاهش شدت بیماری و اما “تا کنون هیچ آنتی ویروسها موثر ثابت شده” در برابر ویروس جدید گفت: Thanarak Plipat معاون مدیر کل تایلند بیماری کنترل بخش در وزارت بهداشت. او گفت: وجود دارد بسیاری از ناشناختهها “اما ما یک مقدار زیادی از امید نیز هست.”

بیشتر خرید اینترنتی

از اروپا به استرالیا و ایالات متحده دانشگاه ها که میزبان دانش آموزان چینی و یا مطالعه-برنامه های خارج از کشور در حال تقلا برای ارزیابی خطرات و برخی از آنها لغو فرصت ها و منع سفر دانشجویی.

بانک های مرکزی در فیلیپین و تایلند را کاهش نرخ بهره خود را برای دفع آسیب های اقتصادی از شیوع این بیماری در چین و جهان و دومین اقتصاد با 1.4 میلیارد نفر است. چین یک منبع عمده ای از گردشگران در آسیا و شرکت ها در سراسر جهان بستگی دارد آن کارخانه برای عرضه محصولات و مصرف کنندگان آن به آنها را خرید.

سازمان دهندگان بازی های المپیک توکیو دوباره به دنبال کاستن ترس که بازی های 2020 می تواند به تعویق افتاده و یا لغو به دلیل بحران است.

——

آسوشیتد پرس نویسندگان ماری یاماگوچی در توکیو و ایلین Kurtenbach در بانکوک کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو